استخر پیش ساخته رو از کجا بخرم؟

استخر پیش ساخته یک محصول استاندارد و کاربردی است که برای تفریح ​​و شنا، استخر آموزشی، استخر پرورش ماهی، استخر

توسط KETABKHOOOON در 22 بهمن 1401

استخر پیش ساخته یک محصول استاندارد و کاربردی است که برای تفریح ​​و شنا، استخر آموزشی، استخر پرورش ماهی، استخر ذخیره آب کشاورزی و غیره استفاده می شود. هنگام انتخاب و خرید استخر کامپوزیت برای فضای بیرونی یا داخلی، ابتدا باید با ساختار کلی این نوع محصولات آشنا شوید و از طرفی نیازها و - بودجه خود را در نظر بگیرید. این بهترین محصول در گروه است. نمونه بخرید لازم به یادآوری است که معروف ترین مدل های استخر کامپوزیت در دنیا البته توسط برندهای اینتکس و بست وی تولید می شود که در سال های اخیر بسیاری از محصولات این برندها مربوط به طراحی و تولید استخرهای بوم می باشد. پانل ها . با توجه به مقاومتی که این شرکت در فرآیند طراحی و ساخت به کار می‌برد و هزینه بسیار پایین ساختار قابل حمل آن، در مدت کوتاهی در بین عموم مردم محبوب و آسان شده است. استخر پیش ساخته اینتکس یا حتی استخر پیش ساخته Bastway دارای ساختاری استاندارد با استحکام و طول عمر قابل قبولی است و در برخی از مدل های محصولات می توان لوازم جانبی را در بسته بندی این محصولات مشاهده کرد. اما در برخی از نمونه های دیگر، شما فقط در صورت نیاز استخر اصلی و سایر لوازم جانبی مانند پمپ استخر را خریداری می کنید.

نمایندگی رسمی اینتکس و فروش استخرهای کامپوزیت اینتکس ایران

در ادامه این مقاله سعی داریم در مورد خرید و انتخاب استخر آماده مقاله کاملی در اختیار شما قرار دهیم و با شما یک فروشگاه مطمئن برای خرید استخر آماده پیدا کنید. بنابراین اگر به دنبال خرید استخری هستید که برای تفریح، صنعت و کشاورزی طراحی شده است، توصیه می کنیم تا پایان قسمت با ما همراه باشید.

استخر پیش ساخته بوم چیست؟

قبل از اینکه بدانیم از کدام فروشگاه می توانیم استخر پیش ساخته بخریم، ابتدا باید با استخر پیش ساخته برزنتی که محصول اصلی برندهای اینتکس و بست وی است آشنا شویم و سپس با توجه به اطلاعات دریافتی مرکز فروش را معرفی کنیم. . استخر پیش ساخته. استخر پیش ساخته بوم از بدنه ای از دو قسمت مشترک شامل سازه های آلومینیومی گالوانیزه با هسته بوم سه لایه تشکیل شده است تا از عمر طولانی آن رضایت کامل داشته باشید. با توجه به اینکه قسمت سازه ای محصولات از استحکام قابل قبولی برخوردار است و به دلیل ساختار فولادی ضد زنگ آن می توانید در هر شرایط آب و هوایی و در نقاط مختلف کشور از جمله استخرهای پیش ساخته بدون نگرانی و به راحتی از آن استفاده کنید. استخرهای شمالی و پیش ساخته اهواز. شادی

عامل مهم بعدی برای آرامش شما در مورد طول عمر استخر پیش ساخته مربوط به بوم و اجزای داخلی محصول است. در نئو، شرکت های اینتکس و بست وی، بوم های سه لایه را برای تولید استخرهای پیش ساخته انتخاب کرده اند که شامل یک لایه داخلی بوم و یک لایه بیرونی بوم است که توسط یک لایه میانی از نخ های ابریشمی و یک شمع به هم متصل شده اند. این نوع بدنه بالاترین ضخامت را دارد و در اثر تغییراتی مانند قرار گرفتن در معرض دمای مختلف آب، قرار گرفتن در معرض نور خورشید، تغییر شرایط آب و هوایی و یا قرار گرفتن در معرض برف و باران، کیفیت خود را از دست نخواهد داد. . توجه داشته باشید که این سطح از کیفیت فیزیکی امکان استفاده از آب گرم را در استخر پیش ساخته از کجا بخرم؟ بوم تا دمای 40 درجه سانتیگراد بدون نگرانی فراهم کرده است.

نظرات کاربرن