استقرار نیروهای کی یف در خط مقدم به حمله اخیر اشاره دارد - RT EN

[ad_1] 25 ژانویه 2022 07:17 دیمیتری پسکوف، سخنگوی ولادیمیر پوتین، رئی

توسط KETABKHOOOON در 5 بهمن 1400
[ad_1]

دیمیتری پسکوف، سخنگوی ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه، روز دوشنبه در حضور خبرنگاران از تمرکز نیروها و تجهیزات نظامی نیروهای مسلح اوکراین ابراز نگرانی کرد. این نشان دهنده آمادگی برای حمله آینده است. در ادامه به نقل از خبرگزاری روسی آمده است TASS:

«دولت اوکراین واقعاً تعداد زیادی نیرو و تجهیزات را در خط تماس متمرکز کرده است. ماهیت این تمرکز حاکی از آمادگی برای اقدام تهاجمی است. چنین تهدیدی وجود دارد. و در واقع، هر سلاح، خواه دفاعی، الهام بخش و یا تهاجمی، [die an die Ukraine geliefert wird oder an die Frontlinie gelangt,] سر داغ در کیف فقط بیشتر برای شروع این عملیات. این باید نگران کننده باشد."

تهدید وجود دارد و اکنون بسیار زیاد است. از قبل بالاتر است.»

پوشیلین: اوکراین 120000 سرباز را در دونباس جمع آوری کرده است

پسکوف در پایان هشدار داد که مسکو به ویژه مایل است کشورهای ناتو در هر یک از بیانیه های جدید خود از رژیم کی یف بخواهند که حتی به امکان راه حل نظامی برای درگیری در دونباس در شرق اوکراین فکر نکند.

بلاروس نیز به شدت نگران به نظر می رسد. الکساندر لوکاشنکو، رئیس جمهور بلاروس اعلام کرد که به دلیل رویدادهای اخیر، مینسک باید "یک گروه ارتش" را به جنوب این کشور در مرز با اوکراین بفرستد.

«این ربطی به «اشغال» ندارد، ما فقط می‌خواهیم از مرز جنوبی خود محافظت کنیم. ما اولین نفر نبودیم.

اوکراینی ها شروع به جمع آوری نیرو در آنجا کردند. من نمی فهمم چرا؟

پرسنل ارتش خارج شده اند و سربازان زودتر از بیمارستان ها مرخص شده اند

هیئت رئیسه شبه نظامیان خلق جمهوری خلق دونتسک اطلاعات خاص را نشانه ای از حمله قریب الوقوع تفسیر می کند. خبرگزاری روسی به موارد زیر اشاره می کند ریانووستی معاون مدیر ادوارد باسورین:

وی افزود: «ما تدارکاتی را برای حمله در نیروهای مسلح اوکراین واقع در منطقه عملیات به اصطلاح نیروهای ترکیبی ثبت کرده ایم.

به گفته وی، یگان‌های تیپ یکم تانک جداگانه، گردان‌های تانک تیپ‌های 53 و 54 مکانیزه و تیپ 58 پیاده موتوری مجزای نیروهای مسلح اوکراین مرخصی همه پرسنل را به حالت تعلیق درآورده‌اند. علاوه بر این، به همه فرماندهان به صورت انفرادی دستور داده شد که در مواضع فعلی خود باقی بمانند و تحت هیچ شرایطی از واحدهای خود عقب نشینی نکنند. رانندگان خودروهای زرهی و توپخانه ای که ممکن است در بیمارستان بستری شوند زودتر از موعد مقرر در یگان های خود مرخص می شوند.

آماده: از تانک گرفته تا مین روب تا نصب موشک در میدان نبرد

خبرگزاری Donetskoye Agenstwo Novostey او به نقل از او گفت که خدمه تانک و توپخانه به مناطق اطراف شهرهای Volnovacha، Andreevka و Dobropole اعزام شده اند، جایی که آنها سلاح ها و وسایل نقلیه خود را برای نبرد آماده می کردند.

گردان های تانک کمیسیون های بازرسی از ستاد فرماندهی تیپ برای نظارت بر آمادگی رزمی سلاح ها و تجهیزات جنگی، ذخیره مهمات و سوخت و نصب عناصر زرهی جت بر روی تانک ها دریافت کرده اند. ریانووستی اشاره به باسورین.

سیستم های مین زدایی خودکششی UR-77 به خط تماس در دونباس رسیدند و قسمت های جلویی و گروه های مهاجم با ماشین های مین زدایی قابل حمل UR-83P تقویت شدند. هر دو نوع موشک هایی پرتاب می کنند که طناب های انفجاری تولید می کنند. هر دو سیستم مسیرهای میدان های مین را به عرض 6 تا 14 متر و طول تا 100 متر در فاصله 250 تا 400 متر برش می دهند.

انتقال بخش هایی از تیپ 28 از پایگاه دائمی خود در منطقه اودسا در دونباس نیز آغاز شده است. انتقال آنها به بهانه یک تمرین تاکتیکی برنامه ریزی شده است.

فاصله تا مرکز دونتسک 70 کیلومتر

دولت اوکراین پرتابگرهای راکتی سنگین را در منطقه درگیری مستقر کرده و همچنین شروع به پر کردن فعال مهمات و انبارهای توپخانه کرده است. باسورین این را در 21 ژانویه 2020 به نقل از اطلاعات اعلام کرد.

به ویژه، او گفت که در مجموع هشت نارنجک انداز راکت انداز - دو فروند از نوع هاریکان و شش فروند از نوع تورنادو - همراه با مهمات خوشه ای در ایستگاه راه آهن کراسنوآرمیسک تخلیه شدند. علاوه بر این، ارتش اوکراین در حال تکمیل انبارهای توپخانه میدانی خود در سراسر صحنه عملیات است، به ویژه انبار مهمات در مجاورت شهر دوبروپول در شمال کراسنوآرمیسک.

تشدید: اوکراین سیستم‌های تسلیحاتی بریتانیایی را که اخیراً به دونباس تحویل داده است، منتقل می‌کند

نگاهی به نقشه نشان می دهد که حدود 50 کیلومتر است که کلاغ از کارنوآرمیسک، همچنین به نام پوکروفسک در اوکراین، به مرکز دونتسک پرواز می کند. موشک های رگبار تورنادو در نسخه کلاسیک و هنوز شوروی و با مهمات مربوطه دارای برد 70 کیلومتر است. رگبار تنها یک پرتابگر مساحتی در حدود 70 هکتار را در بر می گیرد.به گفته کارشناسان، قدرت تخریب شش پرتابگر به راحتی با کلاهک هسته ای تاکتیکی قابل مقایسه است.

نیروهای فرماندهی - تحریکات با سلاح های شیمیایی مانند یک کبریت باروت

آخرین اما نه کم اهمیت، طبق گزارش 21 ژانویه شبه نظامیان خلق دونتسک، واحدهای "بخش راست" نئونازی و تک تیراندازان گردان 74 اطلاعات و نیروهای ویژه SBU آلفا به خط تماس منتقل شدند. در دونباس در 24th ، نیروهای نخبه بیشتری پس از Avdeevka وارد شدند:

«ما اطلاعات موثقی در مورد ورود 40 سرباز از هنگ سوم نیروهای ویژه به منطقه آودیوکا دریافت کردیم که قبلاً تحت هدایت مربیان انگلیسی در مرکز آموزشی 142 آموزش رزمی را گذرانده بودند. در آنجا باید اقدامات تحریک آمیز انجام دهند. "

مسکو: پیمانکاران نظامی خصوصی آمریکا در حال برنامه ریزی یک تحریک شیمیایی در شرق اوکراین هستند

Avdeevka، شهری تحت کنترل کیف در چند کیلومتری دونتسک، تصادفی انتخاب نشد. در اوایل پاییز 2021، چندین تحویل سم بوتولینوم عامل عصبی در ظروف به شکل نارنجک های 40 میلی متری، آماده شلیک یا پرتاب در اوکراین تایید شد. باسورین در گزارش 21 ژانویه به یاد می آورد که در پایان سال، آنها به روستاهای کراسنی لیمان و آودیوکا برده شدند. در همین حال، واحدهای دفاعی NBC اخیراً تحت آموزش های فشرده قرار گرفته اند:

رزمایش فشرده یگان های امنیتی NBC در پایگاه آموزشی آناتولی بر پایه تیپ 25 نیروهای مسلح اوکراین در حال برگزاری است. در این راستا، احتمال تحریکات دشمن با استفاده از مواد شیمیایی که به روستاها برده شده، همچنان باقی است. آودیوکا و کراسنی لیمان در پایان سال 2021

در اواخر سال 2021، سرگئی شویگو، وزیر دفاع روسیه نیز نسبت به تحریکات شیمیایی که ممکن است توسط ارتش اوکراین انجام شود، هشدار داد.

خسارت جبران ناپذیر به ارتش اوکراین در صورت حمله

معاون رئیس ستاد شبه نظامیان خلق دونتسک در پایان به کی یف هشدار داد:

"فرماندهی شبه نظامیان خلق DNR از دشمن می خواهد که از طرح های جنایتکارانه خود خودداری کند. اقدامات تجاوزکارانه اوکراین علیه جمهوری‌های خلق دونتسک و لوهانسک بی‌توجه نخواهد بود. ارتش اوکراین متحمل صدمات جبران ناپذیری خواهد شد که هرگز قادر به جبران آن نخواهد بود.»

او با این اظهارات نه تنها نیروهای امنیتی دو جمهوری خلق، بلکه روسیه را نیز پشت سر دارد. کنستانتین گاوریلوف، معاون وزیر امور خارجه و رئیس هیئت روسیه در مذاکرات اخیر وین در مورد امنیت نظامی و کنترل تسلیحات، روز یکشنبه در یوتیوب یادآوری کرد. نوار زنده. این سیاستمدار توضیح داد که در دو جمهوری مردمی دونتسک و لوهانسک، تقریبا یک میلیون نفر در حال حاضر تابعیت روسیه را دارند و روسیه مسئولیت حفاظت از آنها را بر عهده دارد. گاوریلف به معنای واقعی کلمه:

"آیا این به طور گسترده در مطبوعات پوشش داده نشد؟" همه چیز روشن، توضیح و هشدار داده شده است. ما تحمل نخواهیم کرد که شهروندانمان مورد حمله قرار گیرند.»

در هر صورت طبق دیپلم هیچ تهدید توخالی از طرف روسیه وجود نخواهد داشت.

در ماه های اخیر، ادعاهایی مبنی بر حمله برنامه ریزی شده روسیه به اوکراین در کشورهای غربی و همچنین در کی یف منتشر شده است. پسکوف سخنگوی کرملین این اطلاعات را تشدید بی دلیل تنش ها توصیف کرد. وی تاکید کرد که روسیه هیچ کس را تهدید نمی کند. در عین حال، پسکوف امکان تحریک برای توجیه چنین ادعاهایی را رد نکرد. وی هشدار داد که هرگونه تلاش برای حل و فصل بحران در جنوب شرق اوکراین با زور عواقب ناگواری خواهد داشت.

بیشتر در مورد موضوع - لاوروف: روسیه ادعای اوکراین را به عنوان "حوزه نفوذ" ندارد


[ad_2]
https://20khababr.ir https://afkharebartar.ir https://akhabarebartar.ir https://andnews.ir https://avatefepak.ir https://baranmajale.ir https://behtaringam.ir https://daltek.ir https://elmitarin.ir https://fardayeashena.ir https://forbos.ir https://foxirani.ir https://gisoon.ir https://hodhodirani.ir https://iranisard.ir https://kahkashani.ir https://lasttimes.ir https://lilaki.ir https://livejame.ir https://magirani.ir https://majaleiranian.ir https://mervina.ir https://mineralnews.ir https://modirezard.ir https://momon.ir https://moniseh.ir https://nationaliran.ir https://netcrafti.ir https://news-single.ir https://newsexpress.ir https://newslife.ir https://newsspot.ir https://newsteen.ir https://nikmag.ir https://officemag.ir https://okaziyon.ir https://one-news.ir https://pandamag.ir https://parsroids.ir https://patris-fun.ir https://senatornews.ir https://seratmag.ir https://sibala.ir https://sohanian.ir https://sosokan.ir https://tazekhabari.ir https://technoirani.ir https://timesirani.ir https://yamorani.ir https://yandexkhabari.ir https://abdoosnews.ir https://zehnenoandinsh.ir https://abestanews.ir https://abtinnews.ir https://akhbarebartaaar.ir https://akhbaremaaaa.ir https://akhbareshomaaa.ir https://akhshijnews.ir https://atrinnews.ir https://atroticnews.ir https://atshnews.ir https://bashariatemrooz.ir https://dastesalamatt.ir https://dostemansalam.ir https://elementorsite.ir https://emrooztafahom.ir https://ensanedirooooooz.ir https://etelaresankhabar.ir https://examplenews.ir https://fardaalefba.ir https://gisooyekhabar.ir https://halohekayatha.ir https://hashtadonoh.ir https://hekayatfardayeemaaa.ir https://honarmandkhabar.ir https://istgaheshomareyek.ir https://ketabkhoooon.ir https://kimyagaaaar.ir https://markazeakhbar.ir https://masternewss.ir https://mohamadrezasite.ir https://morvarideasia.ir https://mramins.ir https://naserinews.ir https://nasermr.ir https://newsamins.ir https://newsatropat.ir https://newscenterals.ir https://newsmineral.ir https://newsouls.ir https://newspishgamannn.ir https://newssalam.ir https://newsshans.ir https://newsworlds.ir https://parinews.ir https://patris-music.ir https://poshtibannews.ir https://powernewss.ir https://recordejadid.ir https://salamnewws.ir https://23ncfst.ir/ https://amiran-carpet.ir/ https://armanenergytec.ir/ https://blogenews.ir/ https://blogkhoon.ir/ https://bvfars.ir/ https://charsounews.ir/ https://chsnews.ir/ https://dezfil.ir/ https://dmwebmaster.ir/ https://dota2news.ir/ https://erfanhd.ir/ https://etminan110.ir/ https://faratarazkhabar.ir/ https://farsgardi20.ir/ https://footynews.ir/ https://goto98.ir/ https://ilyarkhabar.ir/ https://ir2khabar.ir/ https://iranalmanac.ir/ https://irandaryafest.ir/ https://khabarehaft.ir/ https://khabarontime.ir/ https://lolsms.ir/ https://maadgig.ir/ https://masoudtb.ir/ https://mp3news.ir/ https://music-ha.ir/ https://nakhlestankhabar.ir/ https://newcharge.ir/ https://news-links.ir/ https://news180.ir/ https://pimn.ir/ https://prmf.ir/ https://pvnews.ir/ https://rejawnews.ir/ https://sahab-co.ir/ https://samanbarg.ir/ https://semanews.ir/ https://shirinonews.ir/ https://soheilesonghor.ir/ https://tacity.ir/ https://taktanews.ir/ https://tarabaranmag.ir/ https://telegram-persian.ir/ https://tfcenter.ir/ https://trika.ir/ https://velninews.ir/ https://vidnaz.ir/ https://wajnews.ir/ https://your-news.ir/ https://zangannews.ir/ https://2016downloadnew.ir/ https://paxsolomusic.ir/ https://daryamedia.ir/ https://andikakhabar.ir/ https://seo-pbn.ir/ https://ghezelwich.ir https://panaztebtabriz.ir https://shayna-net.ir https://kanooneslamshahr.ir https://raynuts.ir https://honare2.ir https://itsama.ir https://flingpet.ir https://foreverpro.ir https://fraeesi.ir https://gkhabar.ir https://18amlak.ir https://pooyesh-khabar.ir https://matsef.ir https://photo-land.ir https://tabarestan118.ir https://disachain.ir https://chikaapp.ir https://mahestan18.ir https://radyaabkala.ir https://c-civil.ir https://saeeed.ir https://copytops.ir https://modirsearch.ir https://shz1music.ir https://m-khosravi.ir https://iranhayashi.ir https://iranian-dress.ir https://gigblog.ir https://basitcg.ir https://mashhadhekmat.ir https://rahetamin.ir https://radolyamani.ir https://bnemati.ir https://face-wood.ir https://tourvare.ir https://centertasisat.ir https://bidarirafsanjan.ir https://namahaa.ir https://30pp.ir https://script-tabadol-link.ir https://simayesarbedar.ir https://pakdashtiha.ir https://rentacars.ir https://2019movies.ir https://ekar24.ir https://saber-ramezani.ir https://teb-saharsina.ir