<h1>اطلاعات در مورد ثبت شرکت در ترکیه</h1>

ممنون میشم چنانچه زحمتی نمی باشد لطفا جواب سوالم رو به ایمیلم ارسال بفرمایید. کلماتی که برند را به جمهوری اسلا

توسط KETABKHOOOON در 23 شهریور 1401

ممنون میشم چنانچه زحمتی نمی باشد لطفا جواب سوالم رو به ایمیلم ارسال بفرمایید. کلماتی که برند را به جمهوری اسلامی ایران دارای ربط کنند مانند دولتی، ابران و … نباید در اسم برند باشد. نماد گزینه حیث می تواند شامل یک واژه و کلمه ترکیبی، عدد، سمبل و … باشد. فراموش نکنید که شما اهمیت جلب اعتماد مردم می توانید نشانه یا اسمی که انتخاب کرده اید را به برندی معتبر تبدیل کنید. همین اطلاع رسانی به جهت این هست که کلیه افراد به مدت یک ماه فرصت داشته باشند تا به این آرم اعتراض وارد کنند و درصورتیکه شباهتی وجود داراست سازمان آگاه شود.

ثبت شرکت به چه صورت انجام میشود

به تیتر مثال محصولی که در جمهوری اسلامی ایران ایجاد می شود نمی تواند نماد ثبتی کشورهای دیگر را داشته باشد. همینطور مالک یک مارک میتواند به طور به طور همزمان دو یا چندین شخص حقیقی و حقوقی باشند. در اینصورت بایستی گزینش کنید که هر کدام از افراد مذکور، مالک تعدادی درصد از مارک هستند.

  • امّا در گزینه ثبت مارک همانطور که در بالا اشاره شد این مراحل هنگامی به طور معمول چیزی در حدود ۲ ماه خواهد بود.
  • اعداد را نمی توانید به شکل پارسی یا لاتین به تنهایی تصویب کنید.
  • واریز هزینه‌ها، ثبت اظهارنامه و پیگیری همه درخواست‌ها نیز به رخ الکترونیکی و از طریق پورتال امکان‌پذیر است.
  • اما باید دانست که همین عمل نیاز به تجربه و علم کافی در این زمینه دارااست و چنانچه شما در همین روش خودسرانه کار کنید مطمئناً اهمیت ایراداتی مواجه می‌شوید و ممکن است هزینه‌های بیشتری پرداخت نمایید.
  • نشان و نشانه شما همانطور که در قسمت قبل گفتیم نباید شبیه حیاتی نماد شرکتهای دیگر باشد.

فرم اظهارنامه که برای اداره مالکیت ارسال می کنید می بایست به وسیله 3 متخصص و رئیس اداره آرم تجاری تاییید شود. کارتابل هریک از کارشناسان ثبت مارک که جلوتر از شما باشد باعث نماید شدن فرآیند کاری شما می شود . در اینجا نکته ای که حائز با میباشد اینکه طبق کلیدی آخرین امر العمل های اداره مالکیت معنوی در سال 99 ، شماره تلفن یار متقاضیان در مارک حقیقی و حقوقی بایستی حتماً به نام خود ایشان باشد و در واقع صاحب و مالک قانونی خط تلفن همراه ارائه شده بایستی لزوماً خود درخواست کننده ثبت مارک باشد. دعاوی دارای ربط حساس برند، به هویت یک کسب و عمل مربوط است و اصلی فوق العاده ای دارد. مطالعه ضابطه تصویب اختراعات و طرح صنعتی و تجاری که سال 1388 از تصویب مجلس گذشت را سفارش می کنیم.

برای ثبت کمپانی چه جایی بایستی رفت

اجزا مهم یک مارک شامل نقشه برند، اسم برند، هویت، صدا و پیام رسانی، وب سایت و ساختار مارک می باشد. در نتیجه شما می‌توانید برای جلوگیری از مواجه شدن اهمیت چالش‌های موجود در همین مسیر و همچنین صرفه‌جویی در به نقل از این خبرگذاری زمانه و هزینه‌های خود، از سرویس ها مرکزها ثبت شرکت بهره‌مند شوید. ۲٫شخصیت حقوقی رستوران مثل اساسنامه، شرکتنامه، اقرارنامه و اظهارنامه مالیاتی که به تائید رسیده باشد و امضای مسئولین در آن درج شده باشد.

استفاده از مارک به این معنی که استفاده از محدودیت یک امتیاز از یک فرآورده یا خدمات یگانه به طوریکه حق سوء به کار گیری یا اسکن و یا این که حتی اعمال تحریم از آن سلب می شود. ۷- ثبت نماد تجاری به شکل حقیقی و حقوقی و پارسی و لاتین شکل می گیرد. موسسه ثبت صدرا ، حساس سالها تجربه غالب و با دارا بودن مشاورین و وکلای کارشناس در زمینه تصویب کمپانی ، تصویب برند و سایر خدمات در همین حوزه توانسته خدمات شایسته ای به مشتریان خود ارائه دهد و کارنامه موفقی را از خود به جا می گذارد. در واقع، تصویب برند مانع از هرگونه سودجویی می شود و از معتبر مارک شما حفاظت خواهد کرد به همین علت که مارک برنده یک میزان دارایی ارزشمند هست که به محصولات هویت می بخشد و از این شیوه بازاریابی را آسان می کند.

به طور مثال مقدار مرحله نوآوری را از لحاظ ملی و یا جهانی بودن در لحاظ می‌گیرند. همچنین مقدار تازگی را نسبت به تکنولوژی‌ها و فناوری های هر کشور، باز‌نگری می‌کنند. اهمیت این تفاسیر می‌توان گفت که طراوت و ابتکار عمل دو معیار کاملا متفاوتی می باشد که سطح بندی مختلفی دارد. به‌عنوان مالک یک اختراع، می‌توانید حق استعمال از آن را به سایرین تفویض کنید و در برعلیه مبالغ و یا حق امتیازی دیگر اخذ نمایید و درآمد بیشتری به جهت خود کسب کنید. فروش (یا واگذاری) اختراع به معنا انتقال مالکیت، و اذن بهره‌برداری به معنا تنها صادر شدن اذن استفاده از آن است. به جهت برقراری رابطه حیاتی مشاوران ما از طرز تلفن کافی هست اهمیت شماره پنج رقمی ما تماس گرفته.

ثبت شرکت حمل و نقل داخلی

با حق ثبت اختراع، پذیرش به جهت ادامه تحصیل در داخل یا بیرون از کشور به سهولت انجام می‌شود. دارای اخذ حق پتنت، قابلیت و امکان تأسیس شرکت علم بنیان، مؤسسه یا دانشکده قانونی، به جهت مخترع ساخت می‌گردد. درصورتیکه بخواهیم معیارهای یک اختراع قابل ثبت را خلاصه نماییم بایستی بگوییم که متاع و یا این که فرایند کشف و اختراع شده؛ بایستی جدید، ابتکاری و کاربردی باشد. همین سه واحد سنجش حیاتی طبق همین ترتیب درج شده، از سوی اعطا کنندگان حق امتیاز پتنت، باز‌نگری خواهد شد. از دیگر ویژگی‌های یک اختراع ابتکاری این است که اهمیت دقت به گروه داده ها و علم موجود و مهارت‌های معمولی، از سوی اعطا کنندگان، قابل پیش بینی نباشد. شایان ذکر هست که همین میزان آن گاه از احراز نو و نوین بودن مطرح و بررسی می‌شود.

ثبت ضمانتنامه کمپانی در مناقصه

2- علائم‌های دولتی و تصویب شده که به تیتر علائم قانونی و مملکتی شناخته می شوند. کمپانی ها را کار کشته می سارد محصولاتشان را از یکدیگر متفاوتی سازند. کمپانی ها را توانمند می سازد محصولاتشان را از یکدیگر مختلفی سازند.

برای آنکه مارک یا این که نشان تجاری خویش را ثبت کنید، بسته به اینکه مهم عنوان شخص حقیقی اقدام به همین مورد قضیه کرده‌اید یا شخص حقوقی، قضیه متفاوت خواهد بود. ولی یک عمل مضاعف کلیدی که قبل از هرچیز می بایست انجام دهید این هست که در خصوص برند گزینه نظر استعلام بگیرید. همچنین خوب است بدانید که هر اسمی به عنوان برند یا نشانه تجاری قابلیت تصویب ندارد. هر تولیدکننده درصدد این است که کالا یا خدمت تولیدی خویش را به جامعه مشتریان هدف، شناسانده و بتواند سهمی از بازار را قسمت خود کند. به همین ادله تصویب مارک تجاری از مهم‌ترین اقداماتی است که به جهت محصول خویش باید انجام دهیم.

با سلام بله دوست عزیز کلیدی گرفتن جواز تاسیس که روند راحتی هستش می توانید برند گزینه نظرتان را تصویب کنید و نیاز به پروانه کسب الزاما نیست. جناب بابایی شما خودتان بایستی اطلاع رسانی تقاضای تصویب مارک را در روزنامه رسمی چاپ کنید، در صورتی که ضرف یک ماه از اعلام ثبت نکنید پرونده شما رد شده و از در آغاز همه کارها را باید انجام بدهید. سلام جناب صمیمی، درصورتیکه مارک مادرید و جهانی ثبت نشده باشد شما می توانید در ایران ثبت کنید، در صورتی که تصویب شده باشد شما بایستی قرارداد و نمایندگی دریافت نمایید. دارای درود بله دوست عزیز تماس بگیرید مسئله عمل مطرح کنید به جهت تصویب برند و انتخاب اسم مطلوب به شما مشاوره و توصیه داده خواهد شد. ثبت مارک شرکت فقط از طرز سامانه تصویب برند اداره مالیکت معنوی بوده و نیاز نمی باشد به جایی مراجعه کرد زیرا تمامی فرایند به جز مراجعه نهایی، آنلاین می باشد.

ارائه دادن نمونه علامت تجاری دارای ابعاد معین که غالبا روستا سانتی متر در آبادی سانتی متر است. درحال حاضر خیال نمایید که فرد دیگری قصد سوء استفاده از اسم برند شما را داشته باشد. هنگامی که برند خویش را ثبت نکرده باشید، هر کسی می تواند برندی را کلیدی همان اسم به ثبت برساند و اعتباری که شما به دست آوردن کرده اید را به نفع خود کند. درحال حاضر تصور نمایید که شما برای درآمدزایی یک برند یا این که اسم تجاری چه زحمت هایی کشیده اید تا به ثمر رسد و در هنگام ثمر دهی، شخص دیگری از آن به کار گیری کند. چنانچه چه در مطالب بالا اطلاعاتی در ارتباط مهم داشتن یک برند بیان کردیم، ولی این سوال هنوز نیز وجود داراست که چرا به ثبت برند در تهران نیاز داریم؟ به جهت آن که همین نیاز و اهمیت را به طور کامل و البته معمولی ابلاغ کنیم، از یک نمونه یاری خواهیم گرفت. البته توصیه می دهیم که همچنان کلیدی ما همپا باشید و ادامه مطالب را از دست ندهید.

شماره ثبت کمپانی ذوب آهن اصفهان

سامانه استوار جهت جلب اعتماد اعضا عزیز اهمیت رعایت دستکم سود، کلیه خدمات ثبتی را به مشتریان خود ارائه می نماید. برند ترکیبی از طرح،شعار، نام، سمبل، علامت یا ترکیبی از آنهاست که موجب شناسایی محصول، تمایز آن از بقیه محصولات و انتقال یک مضمون‌ یا احساس به مخاطب می شود. یکی از دیرین ترین معانی از برند در سال ۱۹۶۰ توسط انجمن بازاریابی آمریکا ارائه شده است. این تعریف‌و‌تمجید بر حساس نماد و علامت های به عمل رفته در یک برند تجاری به تیتر مبنایی برای انقطاع نمودن آن برند تجاری از برندهای دیگر تأکید نموده است. بر پایه همین تعریف، برند به معنای یک اسم، علامت، آرم یا این که طرح، یا ترکیبی از آن ها جهت شناسایی کالاها و سرویس ها ارائه شده به وسیله یک فروشنده یا این که گروهی از فروشندگان و تمیز دادن آن ها از محصولات رقبا می باشد. بر اساس قانون ثبت برند چیست؟ به جهت این‌که بتوان از یک برند استعمال کرد ابتدا می بایست آن برند را به ثبت رساند و متعلق به خود نمود.

اگر مدارک شما به وسیله کارشناسان مربوطه اداره تصویب اسناد به صورت کامل تایید شود، دو ورژن قرار اعطا کرد برای شما به آدرسی که در فرآیند ثبت دیتا اید، ارسال خواهد شد. شما می بایست پس از امضای هر دو نسخه، یک عدد از آن ها را به یار نسخه برداری مدارکی که از قبل برابر اصل کرده اید، به همراه فیش واریزی به نشانی مرکز ارسال کنید. شرکت‌های متعددی وجود دارا‌هستند که گونه های خدمات ثبتی مانند تصویب شرکت و ثبت برند را ارائه می‌کنند، که می‌توان به companiesmadesimple و infogreffe که در این راستا در عالم پیشرو میباشند اشاره کرد. طبیعتا انتخاب گروه ای که به خوبی و در مدت دوران قابل قبولی مارک یا کمپانی شما را به تصویب برساند یا در ادامه خدمات دیگری مثل دریافت کد اقتصادی را پوشش دهد یه خرده سخت خواهد بود! طبق بررسی های ما ثبت اریکه یا مرکز به دست آوردن و کار اریکه یکی از تیم هایی می باشد که اساسی ارائه گونه های خدمات در زمینه ثبت شرکت، و ثبت برند، دریافت کد اقتصادی، اخذ جواز تاسیس، دریافت کد کارگاهی بیمه و ...

در واقع برند، هم اندازه نماد و آدرس هست که می تواند به صورت فارسی یا این که لاتین بوده و در کل کار های اقتصادی کمپانی به کارگیری شود. مارک یا اسم تجاری واژه و کلمه ای مالامال معنی هست که می تواند تمام احساسات مخاطب را به سمت خودش جذب کند، احساسات ذهنی، دیداری و حتی شنیداری را زیر اثر گذاری خویش قرار دهد. برند، ۱ علامت، نام، اصطلاح یا ترکیبی از این موردها است که سبب می شود، خریداران و مصرف کنندگان از درستی خرید کردن خود مطمئن باشند. فقدان مارک سبب ساز می شود گزینش محصولات توسط مصرف کنندگان کمی منحرف کننده باشد. داشتن برند، رسمی و لازم نمی باشد ولی تولیدکنندگانی که برند ندارند، منجر شده از محصولات آنها سواستفاده شود پس داشتن برند هزینه مازاد نیست بلکه اساسی همین کار، از سواستفاده کنندگان در امان می باشند. کمپانی سهامی‌عام، شرکتیست بازرگانی حتی اگر علت فعالیت آن، انجام امور بازرگانی نباشد که سرمایه‌‌ی اولیه آن به سهم های مختلف تقسیم‌ می شود که بخشهایی از این سرمایه از طرق مختلف مانند فروش سهم به عموم مردم تأمین‌ می‌شود.

پس به جهت توشه دوم به تیتر اطلاع رسانی رسمی تصویب آرم تجاری در روزنامه رسمی چاپ می شود که این برند در فلان طبقه به نام فلانی ثبت گردید. افراد به جهت ثبت مارک و نشانه ها تجاری جز در موارد خاص، الزامی ندارند ولی «قانون تصویب اختراعات، طرح‌های صنعتی و علامت ها تجاری»، مزایایی را به جهت ثبت علائم تجاری کمپانی در نظر گرفته است. بخش پنجم مربوط به تشکیل پرونده و فرایند کارشناسی به وسیله سازمان ثبت سندها و املاک می باشد که پس از تحلیل های لازم، وضعیت پرونده سپس از 45 تا 120 روز معین می شود و می توانید باقی امور را انجام دهید. درخواست کننده اهمیت اخذ پیش نویس اطلاع رسانی از سامانه و تحویل به اداره تصویب شرکتها به رخ حضوری ( می تواند فرد متقاضی یا این که نماینده قانونی وی باشد ) آگهی را دریافت نمائید و پس از آن باید اقدام به پرداخت هزینه های مربوط به روزنامه رسمی و کثیر الانتشار نمایید .

در این مدت کارشناسان تصویب برند و نماد تجاری مناسب تصویب با کامل شدن مدارک و متقاضیان ثبت برند زاهدان به رخ تماما تخصصی و با پشتوانه سابقه درخشان خود در انجام امور تصویب مارک امور ثبتی متقاضیان را در دست کم روزگار ممکن به پایان خواهند رساند. انجام ثبت برند در زاهدان نماد قانونمند بودن عمل کمپانی یا این که شخص خواهد بود. در صورتی که جنس گزینه لحاظ با کیفیت مناسب و آیتم پسند برای مشتریان باشد، سبب ساخت حس وفاداری در بین آن ها خواهد شد که یکی از کلیدی ترین فاکتورها برای ادامه کار خواهد بود. و منبع ملاک ثبت آن در اداره مالکیت صنعتی و معنوی داشتن مجوز کار مرتبط به انضمام کارت بازرگانی دارای ربط می باشد. او‌لین گام این است که اظهارنامه خویش را تکمیل کرده باشید، تکمیل کردن اظهارنامه نیاز به تجربه و تخصص داراست و خوب تر می باشد جهت مشاوره در این حوزه اصلی مشاورین ما رابطه بگیرید. بعد از آن از این که اظهارنامه خود را کامل شدن کردید آن را تحویل اداره ثبت علامت ها تجاری دهید در همین نوبت کارشناسان حاضر در اداره تصویب علامت ها تجاری نسبت به تایید و یا این که رد کردن همین اظهارنامه مبادرت می کنند و به شما اطلاع می دهند.

یکی دیگر از ویژگی های اساسی و اهمیت که می تواند نکته ی قابل توجهی در این مطلب باشد اساسی ثبت برند به راحتی ویژگی های گوناگون فعالیت خود را می توانید ارائه دهید ، و مهم تر از آن این که نام شما شهرت پیدامی کندو دیگر متقاضیان آن رامی شناسند. ۱ شرکت و تولیدکننده موفق، همت و سعی متعددی برای جلب توجه مشتریان، می کند. عاقبت کل همین تلاش ها، کسب اعتماد و توجه مشتریان میباشد که با وجود ۱ برند، دست یافتنی می شود. وقتی که شما تصویب برند می کنید، کار و راستا به دست آوردن و فعالیت شما قانونی می شود و پایین حمایت ضابطه قرار می گیرید پس شرکت ها، سازمان ها، ارگان ها و...

در برخی موارد، حفاظت از ثبت برند می‌تواند به فراتر از کلمات، نمادها و عبارات توسعه و گسترش یابد تا جنبه های دیگری از فرآورده نظیر رنگ آن یا این که بسته بندی آن را شامل شود. یک مارک بایستی کلیه احساسات، مفاهیم و ویژگی های اسم شرکتی که به آن تعلق دارااست را بتواند نشان دهد. برندی در جامعه ما چیره هست که کالا و خدمتی را که عرضه می نماید حساس منزلت اجتماعی و ارزش باشد.

برند‌هایی که تصویب میگردند تا ۱۰ سال معتبر دارا‌هستند و پس از نقطه نهایی ۱۰ سال نیز یک مهلت ۶ ماهه وجود داراست تا نسبت به تمدید مارک برای مدّت ۱۰ سال دیگر اقدام شود و این روند برای دوره‌های پی در پی تکرار می‌شود. همین مورد قضیه بیانگر کلیدی طی کردن درست مراحل ثبت مارک و بهره‌گیری از تجربیات اشخاصی می باشد که در این خصوص اصلی تبحر و تجربه کافی هستند. البته دوچندان بعید می باشد سرانجام مثبت باشد و اعلام شود که اشتباهی صورت داده و در سرانجام ثبت علامت تجاری گزینه درخواست‌کردن بلامانع شود. رویکرد تایید اکانت کاربری همین هست که مهم برگه‌ای که خویش سامانه پس از ثبت اسم در اختیار شما قرار می دهد به یکی از دفترها اسناد رسمی در سراسر کشور‌ایران مراجعه و مبادرت به اخذ مدرک امضاء نمایید.

علاوه بر همین باید در روزنامه رسمی مربوط به اشخاص حقیقی و حقوقی، ثبت نام کرده و عکس کپی شده ی آن در سایت اداره مالکیت صنعتی آپلود کند. پس درحال حاضر در صورتی که کالا و یا روند نوین، ابتکاری و کاربردی برای ثبت دارید؛ وارد پورتال حساس ثبت اختراعات در ایران شده و پروسه را به صورت گام به قدم یار اهمیت وکیل و یا به تنهایی طی کنید. بایستی متذکر شویم که اطلاعاتی که در تارنما قانونی اداره مالکیت صنعتی ثبت می‌کنید به دو مدل مشخصات فردی صاحب و مالک و مشصخات اختراع نیز تقسیم می‌شوند. در ادامه به طور مفصل دارای زبانی بی آلایش مراحل تصویب اختراع به ترتیب تفسیر داده‌ایم. شالوده و اصول صحیح یک فعالیت اقتصادی در هر کشوری مستلزم انجام فرآیند قانونی تصویب شرکت و اطلاع رسانی درست کارکرد آن کار به اداره مالیات می باشد. ثبت شرکت بصورت درست و اهمیت در لحاظ گرفتن همگی نکاتی که آغاز یک عمل اقتصادی به آن نیاز داراست مستمند دانش و تجربه به اندازه بوده و در اقتدار وکلای باسابقه ثبتی می باشد.

یکی از قوانینی که در همگی ی شرکت های سهامی یگانه رعایت می شود همین هست که بایستی ۳۵% از مقدار سرمایه شرکت در یکی از از بانکهای مرزوبوم در حسابی که به نام شرکت است بلوکه شود که این وجه پس از تصویب شرکت قابل برداشت می باشد. قانونگذار در گزینه ثبت شرکت دارای مسئولیت محدود، در کنار تنظیم شرکتنامه به تهیه اساسنامه نیز اشاره کرده است. در اساسنامه می­توان ذکر کرد که سرمایه شرکت اساسی پذیرش سهم دار جدید قابل ارتقا یا اهمیت برداشت سرمایه قابل کمتر می باشد که در این رخ گزینش حداقلی سرمایه شرکت الزامی است. اما درصورتیکه کل نکات واجب در شرکتنامه آورده شده باشد؛ تهیه اساسنامه واجب نخواهد بود. اخذ کارت بازرگانی و تمدید کارت بازرگانی، دریافت کد اقتصادی جهت دریافت کارت بازرگانی از دیگر خدمات ما می باشد.

پس از مشاوره تمام تلفنی بصورت غیرحضوری گواهینامه من رو در یک هفته فراهم نمودن و واسم ارسال شد. نکته ی قابل دقت در اسم گذاری همین گونه شرکت ها همین است که مسلما می بایست قبل یا این که آن گاه از نام کمپانی تیتر “سهامی خاص” ذکر شود. ثبت گونه های کمپانی و همچنین انجام پلمپ دفتر ها به جهت شرکتها بعد از ثبت، در کمترین دوران کلیدی مطلوب ترین هزینه.

اما حساس امداد یک نماینده قانونی کاردان و باتجربه در همین راستا و دریافت هدایت و مشورت می‌توانید به راحتی برند خویش را ثبت نمایید و از اتلاف وقت و هزینه پرهیز کنید. برای اطلاع از هزینه های ظریف خیس تصویب مارک با شماره تحت تماس حاصل نمایید. برای ثبت نشان تجاری در بیرون از مملکت مسلما می بایست در کشور ایران نشان تجاری خویش را به تصویب رسانده باشید.

برای تصویب یک برند یا آرم تجاری باید مراحلی طی شود که ثبت کمپانی استوار بصورت جدا از هم در مقالات دارای ارتباط به همین فرایند اشاره نموده است، که در همین نوشته به طور خلاصه به ابلاغ آن می پردازیم. موسسه حقوقی ، پایش (ثبت شرکت پایش) به تیتر یک عدد از دارای سابقه‌ترین موسسه ها ثبت شرکت در کشور ایران حیاتی بیش از یک دهه تجربه، توانسته هست تصویب و ارائه‌ی سرویس ها مالی، حقوقی و اداری به بیش از ۱۰۰۰۰ شرکت را در کارنامه‌ی خود داشته باشد. شما می توانید در روزگار ثبت، طبقه نشانه را تعیین نمایید و به این ترتیب دقیقا مشخص کنید که در چه زمینه‌ای کار می‌کنید و در کدام زمینه‌ها می‌خواهید از آرم خویش استفاده کنید. البته باید بدانید که هرچه تعداد همین طبقات بالاتر برود، هزینه ثبت آرم نیز ارتقاء می‌یابد. برای تصویب نماد خویش می بایست به وبسایت همین اداره به آدرس () مراجعه نمایید. در این وبسایت شما پس از ورود مشخصات شخصی صاحب و مالک نماد در فرم‌های مربوطه مشخصات علامت مورد حیث را نیز وارد کرده و التماس ثبت نماد خویش را می‌نمایید.