حذف - Baerbock در مسکو - RT DE

[ad_1] 25 ژانویه 2022، 9:07 ب.ظ. تفسیر توسط Gert-Yuen Ungarجریان اصلی

توسط KETABKHOOOON در 6 بهمن 1400
[ad_1]

تفسیر توسط Gert-Yuen Ungar

جریان اصلی آلمان برای دیدار آنالنا بوربوک، وزیر امور خارجه جدید "سبز" از مسکو مملو از تمجید بود. بر سوددویچه ظاهر هوشمند را تشخیص می دهد. سردبیر - ج تی آنلاین فلوریان هارمز با عنوان "Baerbock Hard" این تصور را ایجاد کرد که وزیر امور خارجه جوان واقعاً برای همکار کهنه‌کار خود روشن کرده است که چکش کجا آویزان است. بر آینه روزانه او معتقد است که حتی لاوروف، وزیر خارجه روسیه نیز از بوربوک غافلگیر خواهد شد، زیرا او هم قاطعیت و هم تمایل خود را برای وارد شدن به گفتگو با دیپلمات ارشد "بی ادب" روسیه نشان داد. آلمان در صدر است، آلمان کف را دارد - این تصوری است که گزارش های اینجا ایجاد می کنند.

روزنامه نگاران روسی با خواندن این سرودهای ستایش از سفر وزیر خارجه آلمان به مسکو در رسانه های آلمانی بیشتر از لاوروف شگفت زده خواهند شد. این تصور که یک مشکل بزرگ در مطبوعات و فضای رسانه ای در آلمان وجود دارد، با این ارزیابی یک طرفه بیشتر خواهد شد.

بله، هیچ یک از اشتباهات بزرگ Burbock وجود نداشت. او پا در آن نگذاشت، و او را به خاطر لغزش شرم آور در «مفت خوری» در شاید نامناسب ترین لحظه و زمینه بخشیدند. این دقیقاً همان چیزی است که در حال رخ دادن است.

اینکه اجرا در مجموع خوب پیش رفت به دلیل مهارت دیپلماتیک استثنایی وزیر امور خارجه نبود، بلکه به این دلیل بود که این بازدید از ثانیه اول تا آخر کاملاً طراحی شده بود. بوربوک که از نظر لفاظی استعداد دارد، خود را به خواندن یادداشت های آماده محدود می کند. تا حد امکان از سوالات مستقیم خودداری شد. حتی در مراسم اهدای تاج گل در مقبره سرباز گمنام، بوربوک متن خود را از روی صفحه خواند و باعث عصبانیت افکار عمومی روسیه شد. از طرف دیگر، اگر یک بار توجیه کند، «اوه» و «آه» غالب می شود و یک درهم و برهم به دنبالش می آید. نه، او واقعا نمی تواند صحبت کند.

پست دیپلمات ارشد هنوز برای بوربوک، که تجربه دیپلماتیک ندارد، بسیار بزرگ به نظر می رسد. او آداب و رسوم را نمی‌داند، تفاوت‌های ظریف زبان را نمی‌داند و بر خلاف تصور خودش، دانش محدودی از حقوق بین‌الملل دارد. شما همه چیز را به سیاه و سفید تبدیل می کنید، به یک الگوی ساده، به یک فرمول ساده و به اندازه کافی پیچیده.

فقط پروتکل مسئول موفقیت این نمایش است نه آنالنا بوربوک. مطمئن باشید که مدیریت Baerbock به برخی از کارکنان وزارت خارجه شب های بی خوابی داده است. باید اعتراف کنید که رقص موفقیت آمیز بود، وجهه عمومی وزیر دست نخورده باقی ماند. حتی طرفداران بزرگ Baerbock هم انتظار بدتری داشتند.

با این حال، جریان اصلی آلمانی تقریباً چیزی در مورد سطح محتوا نمی گوید. دلیلی هم برای این وجود دارد، زیرا باربوک در مسکو به چیزی دست نیافته است. برعکس.

مهمترین دغدغه وزیر خارجه آلمان احیای قالب نورمن بود. این درخواست ناموفق بود. لاوروف وزیر خارجه روسیه به صراحت گفته است که دلیلی برای این کار نمی بیند. دلیلی برای این وجود دارد، زیرا دقیقاً در ارتباط با فرمت نرماندی و توافقات مینسک است که می توان به وضوح نشان داد که آلمان چقدر نسبت به شریک روسی خود غیرقابل اعتماد عمل کرده و دارد. Minsk II یک نقشه راه دقیق برای صلح است که با سیزده نکته خود روند دقیق مورد توافق همه امضاکنندگان را تشریح می کند.

توافقات مینسک - یا: چگونه صلح کنیم و چگونه نه

جمهوری های دونباس و کیف با یکدیگر ارتباط برقرار نمی کنند، بنابراین یک گروه تماس سه جانبه بین طرفین مذاکره می شود تا در نهایت همه بتوانند رضایت خود را اعلام کنند. پروتکل الحاقی توسط روسیه، آلمان، فرانسه و اوکراین امضا شد. این توافق از مینسک مورد بحث و بررسی شورای امنیت سازمان ملل متحد قرار گرفت. حتی طبق قوانین بین الملل نیز قانونی دارد.

اولین مورد از این سیزده نقطه آتش بس است، دومی موافقت با عقب نشینی سلاح های سنگین فراتر از خط تماس برای ایجاد یک کریدور امنیتی. سوم، یک مأموریت نظارتی مستقل OSCE ایجاد شده است. این نکات رعایت شده است. با این حال، از نقطه چهارم، همه چیز بد شد، زیرا پس از آن اوکراین باید به دونباس خودمختاری بیشتری می داد. این اتفاق نیفتاد.

علاوه بر این، آلمان، فرانسه - و به ویژه "اتحادیه اروپا" (EU) - پس از آن به شدت از روح این توافق منحرف شدند و دیگر روسیه را به عنوان یک کشور قراردادی و میانجی در نظر نگرفتند، اما بدون هیچ گونه صحبت دیگری به عنوان یک طرف درگیری و مناقشه رفتار کردند. قبل از هر چیز، تحریم ها را در راس اعمال کنید. Minsk II در 12 فوریه 2015 امضا شد، در قوانین بین المللی توسط شورای امنیت سازمان ملل متحد در 17 فوریه 2015 تأیید شد - و در 19 فوریه اتحادیه اروپا بسته جدیدی از تحریم ها را علیه روسیه اعمال کرد. این یک تحریک مطلق بود که دائماً با این واقعیت تشدید می شود که آلمان و فرانسه به عنوان ضامن این توافق تاکنون هیچ کاری برای تشویق دولت در کی یف برای انجام تعهدات خود تحت توافق انجام نداده اند.

Burbock تا به امروز به این دیدگاه اشتباه مرگبار پایبند است. برای آنها، روسیه یک طرف فرضی در مناقشه باقی می ماند. او حداقل زمانی که در روسیه نیست به صورت کلامی عمل می کند. او در سخنرانی خود در بوندستاگ، به روسیه حمله کرد، کل واژگان ضد روسیه را مرور کرد، از نظم مبتنی بر قاعده صحبت کرد، به تضاد سیستماتیک بین دموکراسی های لیبرال و دولت های اقتدارگرا اشاره کرد و از ارزش هایی صحبت کرد که غرب از آن دفاع می کند. : او برنامه سیاست خارجی تعیین شده توسط اتاق فکر فراآتلانتیک DGAP را با همه تردیدها بالا و پایین می کند. با این کار حداقل مشخص می شود که چه کسی در پس زمینه ریسمان را می کشد و چه کسی این وزیر خارجه را کنترل می کند. یکی از اهداف آنها اکنون "احیای" قالب نورمن است. با این درخواست او به روسیه سفر کرد، با این درخواست شکست خورد.

جمهوری خودخوانده مردم لوهانسک، بوربوک را به دونباس دعوت می کند

نه، فرمت نورمن فعلا نمی تواند احیا شود. هرکسی که پس از این همه تبلیغات در رسانه های آلمانی، فقط برای یک لحظه خود را به جای روسیه بگذارد، به وضوح می بیند که آلمان چقدر تحریک آمیز بوده است، تمام عبارات در مورد مشارکت و قابلیت اطمینان چقدر باید به گوش روسیه بیایند. آلمان با اقدامات سیاست خارجی خود در رابطه با توافقنامه مینسک، به عنوان یک طرف گفتگو در صحنه بین المللی رد صلاحیت شده است.

لاوروف زمانی که از همکاری خوب آلمان و روسیه در زمینه تجارت و فناوری صحبت می کند و به سیاست خارجی آلمان اشاره ای نمی کند، این موضوع را به وضوح بیان می کند. او زمانی که نسبت به سیاسی کردن خط لوله گاز نورد استریم 2 به دریای بالتیک هشدار داد این موضوع را به صراحت بیان کرد. از قبل برای همه جهان روشن است که روسیه نیست که از این پروژه به عنوان ابزاری سیاسی برای اعمال فشار استفاده می کند، بلکه آلمان و اتحادیه اروپا هستند.

اگر لاوروف به منافع مشترک متوسل شود، اما هیچ توافق دیگری منعقد نشود، مشخص می شود که لاوروف در آینده چه انتظاری از آلمان دارد: هیچ چیز.

جریان اصلی درست است، دیدار وزیر خارجه آلمان و وزیر خارجه روسیه به آرامی انجام شد. بارباک توانایی خود را در خواندن از روی جزوه ثابت کرده است. باربوک به طور موقت لحن تهاجمی خود را کاهش داد. با این حال او در مهمترین هدف خود شکست خورد.

علاوه بر این، روسیه باید به آلمان هشدار دهد که به آزادی مطبوعات احترام بگذارد. این مثال همچنین نشان می‌دهد که آلمان اکنون در صحنه بین‌المللی چقدر غیرقابل قبول به نظر می‌رسد. چقدر ریاکارانه به نظر می رسد صحبت از یک لیبرال دموکراسی که ظاهراً در تضاد سیستماتیک با حکومت هایی است که البته آلمان شامل روسیه نیز می شود، اما در عین حال حقوق اساسی مانند آزادی مطبوعات در این آلمان محدود شده است.

دولت فدرال حقوق شهروندان خود را نقض می کند - انجمن روزنامه نگاران روسیه به Baerbock روی می آورد

در آخر، برخورد با RT DE روشن و نه، دولت فدرال نمی تواند پشت این واقعیت پنهان بماند که پلتفرم ویدیوی یوتیوب، که متعلق به گروه اینترنتی گوگل است، RT DE-حذف محتوا بدون کلمات اضافی "فقط" خصوصی است نه عمومی. دادگاه قانون اساسی و خدمات علمی بوندستاگ آلمان به صراحت اعلام کرده اند که دولت فدرال باید فعالانه حقوق اساسی را به ویژه علیه غول های اینترنتی اجرا کند. و با این حال او این کار را نمی کند.

بوربوک از روسیه دست خالی بازگشت. هیچ چیز مشخصی مورد توافق قرار نگرفت. دیگر گفتگو با وزیر امور خارجه یا هر سطح رسمی دیگری وجود ندارد، موضوعی که باید به صورت دوجانبه مورد بررسی قرار گیرد. برای بارباک روشن شد که آلمان دیگر شریک مذاکره کننده نیست. لاوروف مواظب بوربوک بود، درست است. شما مجبور نیستید با کسی که فکر می کنید قابل اعتماد، قابل اعتماد یا صلاحیت تصمیم گیری نیست روبرو شوید. شما تمام شده اید.

باربوک مقاومت مؤدبانه ای دریافت کرد. امروز روسیه آلمان را صلاحیت مذاکره درباره مسائل کل اروپا نمی داند. روزنامه های آلمانی این واقعیت را در تحسین خود نادیده گرفتند. اما پس از این دیدار، کاملاً واضح است: آلمان دیگر در آینده حرفی برای گفتن نخواهد داشت.

بیشتر در مورد موضوع - باربوک و بلینکن به شعله ور شدن ادامه می دهند


[ad_2]
https://20khababr.ir https://afkharebartar.ir https://akhabarebartar.ir https://andnews.ir https://avatefepak.ir https://baranmajale.ir https://behtaringam.ir https://daltek.ir https://elmitarin.ir https://fardayeashena.ir https://forbos.ir https://foxirani.ir https://gisoon.ir https://hodhodirani.ir https://iranisard.ir https://kahkashani.ir https://lasttimes.ir https://lilaki.ir https://livejame.ir https://magirani.ir https://majaleiranian.ir https://mervina.ir https://mineralnews.ir https://modirezard.ir https://momon.ir https://moniseh.ir https://nationaliran.ir https://netcrafti.ir https://news-single.ir https://newsexpress.ir https://newslife.ir https://newsspot.ir https://newsteen.ir https://nikmag.ir https://officemag.ir https://okaziyon.ir https://one-news.ir https://pandamag.ir https://parsroids.ir https://patris-fun.ir https://senatornews.ir https://seratmag.ir https://sibala.ir https://sohanian.ir https://sosokan.ir https://tazekhabari.ir https://technoirani.ir https://timesirani.ir https://yamorani.ir https://yandexkhabari.ir https://abdoosnews.ir https://zehnenoandinsh.ir https://abestanews.ir https://abtinnews.ir https://akhbarebartaaar.ir https://akhbaremaaaa.ir https://akhbareshomaaa.ir https://akhshijnews.ir https://atrinnews.ir https://atroticnews.ir https://atshnews.ir https://bashariatemrooz.ir https://dastesalamatt.ir https://dostemansalam.ir https://elementorsite.ir https://emrooztafahom.ir https://ensanedirooooooz.ir https://etelaresankhabar.ir https://examplenews.ir https://fardaalefba.ir https://gisooyekhabar.ir https://halohekayatha.ir https://hashtadonoh.ir https://hekayatfardayeemaaa.ir https://honarmandkhabar.ir https://istgaheshomareyek.ir https://ketabkhoooon.ir https://kimyagaaaar.ir https://markazeakhbar.ir https://masternewss.ir https://mohamadrezasite.ir https://morvarideasia.ir https://mramins.ir https://naserinews.ir https://nasermr.ir https://newsamins.ir https://newsatropat.ir https://newscenterals.ir https://newsmineral.ir https://newsouls.ir https://newspishgamannn.ir https://newssalam.ir https://newsshans.ir https://newsworlds.ir https://parinews.ir https://patris-music.ir https://poshtibannews.ir https://powernewss.ir https://recordejadid.ir https://salamnewws.ir https://23ncfst.ir/ https://amiran-carpet.ir/ https://armanenergytec.ir/ https://blogenews.ir/ https://blogkhoon.ir/ https://bvfars.ir/ https://charsounews.ir/ https://chsnews.ir/ https://dezfil.ir/ https://dmwebmaster.ir/ https://dota2news.ir/ https://erfanhd.ir/ https://etminan110.ir/ https://faratarazkhabar.ir/ https://farsgardi20.ir/ https://footynews.ir/ https://goto98.ir/ https://ilyarkhabar.ir/ https://ir2khabar.ir/ https://iranalmanac.ir/ https://irandaryafest.ir/ https://khabarehaft.ir/ https://khabarontime.ir/ https://lolsms.ir/ https://maadgig.ir/ https://masoudtb.ir/ https://mp3news.ir/ https://music-ha.ir/ https://nakhlestankhabar.ir/ https://newcharge.ir/ https://news-links.ir/ https://news180.ir/ https://pimn.ir/ https://prmf.ir/ https://pvnews.ir/ https://rejawnews.ir/ https://sahab-co.ir/ https://samanbarg.ir/ https://semanews.ir/ https://shirinonews.ir/ https://soheilesonghor.ir/ https://tacity.ir/ https://taktanews.ir/ https://tarabaranmag.ir/ https://telegram-persian.ir/ https://tfcenter.ir/ https://trika.ir/ https://velninews.ir/ https://vidnaz.ir/ https://wajnews.ir/ https://your-news.ir/ https://zangannews.ir/ https://2016downloadnew.ir/ https://paxsolomusic.ir/ https://daryamedia.ir/ https://andikakhabar.ir/ https://seo-pbn.ir/ https://ghezelwich.ir https://panaztebtabriz.ir https://shayna-net.ir https://kanooneslamshahr.ir https://raynuts.ir https://honare2.ir https://itsama.ir https://flingpet.ir https://foreverpro.ir https://fraeesi.ir https://gkhabar.ir https://18amlak.ir https://pooyesh-khabar.ir https://matsef.ir https://photo-land.ir https://tabarestan118.ir https://disachain.ir https://chikaapp.ir https://mahestan18.ir https://radyaabkala.ir https://c-civil.ir https://saeeed.ir https://copytops.ir https://modirsearch.ir https://shz1music.ir https://m-khosravi.ir https://iranhayashi.ir https://iranian-dress.ir https://gigblog.ir https://basitcg.ir https://mashhadhekmat.ir https://rahetamin.ir https://radolyamani.ir https://bnemati.ir https://face-wood.ir https://tourvare.ir https://centertasisat.ir https://bidarirafsanjan.ir https://namahaa.ir https://30pp.ir https://script-tabadol-link.ir https://simayesarbedar.ir https://pakdashtiha.ir https://rentacars.ir https://2019movies.ir https://ekar24.ir https://saber-ramezani.ir https://teb-saharsina.ir