حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای مجازی

فهرست: مولودی مال کالی ناب خانگی لند پیشرو مال آبیدر استوک فروشگاه اثاثیه خانگی اساسی پشتوانه واردات مس

توسط KETABKHOOOON در 22 آبان 1401
معرفی 4+1 <span class=changed>فروشگاه</span> <span class=changed>جدید</span> <span class=changed>اسباب</span> خانگی

فهرست:

  1. مولودی مال
  2. کالی ناب
  3. خانگی لند
  4. پیشرو مال
  5. آبیدر استوک

فروشگاه اثاثیه خانگی اساسی پشتوانه واردات مستقیم، مولودی مال Moloudimall

فروشگاه اینترنتی اثاثیه خانگی گروه مولودی محصول اهمیت بیش از سه ده سال کار حرفه ای در زمینه لوازم خانگی، یعنی از سال 1370 سرگرم به فعالیت و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، گروه مولودی فرآورده در راستا فروش اثاثیه خانگی اهمیت توجه به استانداردها و نیاز مشتریان اهمیت بالاترین میزان مرغوب بودن و مناسبت ترین قیمت، کار خود را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی آغاز کرده است.

هم حال مولودی مال مفتخر است که مهم اعتنا به رضایت مشتریان و همکاران جزوء خوش نام ترین های بازار لوازم خانگی جمهوری اسلامی ایران باشد. در گفتگویی که حیاتی مادح مولودی رئیس ارشد این مجموعه داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان این گروه ملازم آوردیم:

امید هست که مشتریان همیشگی و سابق هم اساسی حضور در باشگاه مشتریان وب سایت مولودی مال، ما را مفتخر نمایند و هم زمان از هدایا و تخفیفات ویژه تارنما اینترنتی لوازم خانگی مولودی جنس برای مشتریان قدیمی استفاده نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال راضی بودن خریدار عزیز از خرید کردن خود، می‌باشد.

مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

برای مراجعه به وبسایت مولودی کالا میتوانید از نشانی تحت استفاده نمایید:

آدرس تارنما رسمی گروه مولودی مال: مولودی مال

لوگو مولودی مال
لوگو مولودی مال

فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

فروشگاه کالی ناب در سال های گذشته به عنوان یکی از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، همین شرکت عمل خود در زمینه اسباب و اثاث خانگی را از سال ۲۰۱۸ با واردات محصولات اهمیت میزان مرغوب بودن دیجیتال آغاز کرد. محصولاتی عمدتا اهمیت برند های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست همین کمپانی از به عبارتی در آغاز بر این اصل بوده است که لیاقت خریدار کالی ناب خرید یک متاع مهم کیفیت و راضی بودن بخش است و نیکی هر کلایی حساس هر قیمیتی.

اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از قیمت رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی هست زمانی که هدف شما هم ارائه محصولات کلیدی میزان مرغوب بودن و نیز قیمت مطلوب و رقابتی میباشد کار مضاعف پیچیده و مشکلی را پیش روی خود کالی ناب خواهید گذاشت. البته همین تیم امیدوار میباشد که به کمک معبود و کارایی همکاران کماکان که تا به امروز در تحقق همین دارای غالب بوده‌اند در آینده نیز جهت جلب رضایت مندی بیشتر مشتریانشان تلاش ببیشتری شکل بدهند.

کالی ناب بی رقیب در ارزش محصولات شیائومی در بازار

در ضمن دکان کالی ناب رو در حوزه محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی حساس قیمت رقابتی و خوب به نسبت بازار قیمت محصولات شیائومی در لحاظ گرفت.

برای مراجعه به دکان کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر بر روی لینک و پیوند پایین کلیک نمایید:

آدرس وب وب سایت فروشگاه اینترنتی کالی ناب: کالی ناب

لوگو کالی ناب
لوگو فروشگاه کالی ناب

فروشگاه محصولات منزل و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

یک وب سایت آیتم پسند به جهت بانوان و نوعروسان ایراد پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به تیتر یک بازرگانی مطمئن و به شکل حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته میباشد و از در آغاز سرمایه خود را بر تهیه و تنظیم محصولات مهم کیفیت سازه گذاشته است.

بهار سال ۱۴۰۰ کرکره فروشگاه اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا اهمیت خدماتی گوناگون و گلچین نمودن از بهترین برندهای بازار به جای همگی چیز فروشی و فروش نامطمئن، دارای نگاهی مهم و هدف رضایت مشتریان خویش را از در بین تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خویش گزینش کند؛ مطمئن‌تر، کلیدی کیفیت‌تر و دارای ارزش های منصفانه را به مشتریان جانِ خویش ارائه دهد. 

فروشگاه اینترنتی اسباب و اثاث خانگی اورجینال

در رابطه دارای وب سایت خانگی لند مهم مدیر فروش متشخص همین گروه قدرتمند و اهمیت کیفیت حرف کردیم و از میزان مرغوب بودن محصولات و تنوع بسیار بسیار این تارنما به نسبت سایر سایتها فروش اینترنتی محصولات اسباب و اثاث خانگی سوال پرسیدیم، ولی جواب آقای هیمن عبداله پوری فراوان جالب و به اندازه بود:

در سال چهارم کار خواستیم کاری بزرگ‌تر کنیم و قدمی نو برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و مهم مجموعه‌ای از بهترین مرکز ها مستقیم صادرات محصولات لوازم خانگی و اسباب و اثاث جانبی بر سر میز مذاکره نشستیم و با متخصصین همین زمینه در جهت همکاری برای پشتیبانی و هدایت خرید کردن مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه همین مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

آقای هیمن عبداله‌پوری مدیریت فروش مجموعه خانگی لند

مشاهده و تحلیل محصولات تارنما خانگی لند توصیه میشه، مخصوصا برای بانوان و دوستانی که برای تهیه جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

خانگی لند لوگو
لوگو فروشگاه اینترنتی خانگی لند

آدرس وب سایت خانگی لند یکی از بهترین مراجع تنظیم و خرید جهیزیه عروس از بانه: خانگی لند

پیشرومال یک تارنما جامع از اسباب خانگی و محصولات تکنولوژی روز دنیا pishromall

سایت دکان اینترنتی پیشرو مال ، از تحت تیم سایتهایی می باشد که تمرکز با آنان بر محصولات مختص و تکنولوژیک است، این فروشگاه در سال 1400 اصلی فروش محصولات وب سایت آمازون در کشور‌ایران و اهمیت ارزش کمتر از همین سایت بر سر زبانها افتاد.

پیشرومال به شکل جدی، فعالیت خود را در زمینه محصولات 'خانگی گجت و جانبی دارای کیفیت و گارانتی دار در سال 1401 آغاز کرد. هدف همین مجموعه فروش محصولات کلیدی میزان مرغوب بودن و اهمیت بها های مناسب و سرویس ها متمایز از دیگر وب سایت ها می باشد. گروه پیشرومال سعی بر ارسال محصولات در سریع ترین دوران و بالاترین سرویس ها را دارد.

مشاوره خرید کردن و پشتیبانی مشتریان در کمترین روزگار ممکن را دارد. قیمت محصولات موجود در پیشرومال کارایی شده همواره به روز باشد و میتوانید اصلی خیال ریلکس تصویب پیشنهاد نمائید.

در واقع مورد قضیه خاصی که پیشرو فرآورده را در بخشی این مقاله ما گنجانده حضور گسترده محصولات وبسایت برنده آمازون در محصولات این سایت اینترنتی می باشد.

حتما سری به این وبسایت بزنید، ممکن است شما هم مانند ما محصولاتی رو اونجا پیدا نمایید که در سایر سایتها یا این که سرچ های اینترنتی اهل ایران نتونید ببینید:

سایت پیشرومال: پیشرومال

فروشگاه پیشرومال
لوگو مغازه پیشرومال

یک وبسایت بینظیر برای خرید کردن لپ تاپ استوک، برند نام آشنای آبیدر استوک Abidarstok

اما برسیم به معرفی پنج‌مین آیتم از لیست معرفی 1+4 مغازه برتر، فروشگاهی غیر لوازم خانگی ولی حتمی برای علاقمندان به لپ تاپ و خرید کردن لپ تاپ، دکان اینترنتی آبیدر استوک به عنوان سایت فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ مشغول به عمل شده است.

خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این امکان را به جهت مشتریان فراهم می‌آورد که بها ها را مقایسه کنند و بتوانند مدل‌های متنوعی را تحلیل کنند. نکته دیدنی در مورد لپ تاپ استوک قیمت آن است. دارایی مورد نیاز به جهت خرید کردن لپ تاپ استوک تقریبا یک سوم دارایی مورد نیاز برای خرید یک لپتاپ جدید حیاتی مشخصاتی شبیه است.

اما آنچه دکان لپ تاپ آبیدر استوک را از بقیه رقبا متمایز می کند، علاوه بر ارزش منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره عالی قبل از خرید لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید کردن هر لپ تاپی اصلی همین مجموعه در ارتباط باشید و محصولات این مغازه رو یه نگاه بندازید.

آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید کردن فارغ از نگرانی

مسئله اهمیت در خرید کردن لپ تاپ های استوک کیفیت و اطمینان از کارکرد و تندرست بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار عالی به جهت راحتی تصور مشتریان، بی تردید قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای کامل دستگاه را به جهت مشتریان ارسال میکنند.

همچنین مهلت استفاده مشخصی را به جهت اعضا در حیث گرفته اند که در صورتی که در دوران استفاده مشکلی متوجه دستگاه شد سوای هزینه دستگاه را برگشت دیتا و یا این که هزینه را به حساب مشتری واریز می کنند و یا این که دستگاهی بدون نقص‌ احتمالی برای ایشان ارسال میکنند.

یکی دیگر از خدماتی که توسط آبیدر استوک ارائه می‌شود، قابلیت تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. مهم توجه به حجم بالای سفارشات، عملکرد کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کمتر از ۴ روز کاری)

برای خرید کردن و یا مشاهده مدل های محشر لپ تاپ استوک بی تردید به آبیدر استوک سر بزنید:

خرید و ارزش لپ تاپ استوک : آبیدر استوک

در نهایت در یک جدول میتوانیم این چهار مغازه رو اصلی نیز مقایسه کنیم:

در جدول ذیل تلاش کردیم بهترین خصوصیت های هر مغازه اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
مولودی مال بالا بله بله بله عالی
کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
جدول مقایسه خدمات 1+4 فروشگاه معرفی شده

در صورتی که شما نیز مغازه مهربانی میشناسید صد رد صد معرفی کنید.

نکات دارای در خرید کردن اینترنتی

امکان خرید کردن و فروش امن از شیوه اینترنت، علتی اساسی به جهت برد کسب‌وکارهای اینترنتی است. بسیاری از مشتریان نسبت به این مدل معاملات شک دارا‌هستند زیرا نگران‌اند که داده ها شخصیشان توسط هکرها یا این که کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. اساسی یاری علم روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

این فناوری‌ها به‌سرعت در اکنون پیشرفت‌ میباشند و هر روز برای امنیت و راحتی اکثر خرید و فروش اینترنتی یک راهکار جدید ابتکار عمل می‌شود. اهمیت وجودِ این، هنوز نیز اکثری از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در استعمال از internet شک و تردید دارا‌هستند و نگران مسائل امنیتی هستند.

نکته با که در خرید کردن اینترنتی می بایست به آن توجه کنید همین هست که خرید خویش را از یک وبسایت معتبر و خوش سابقه انجام دهید. حتما نظرات اعضا در رابطه با ارآیه محصول و رضایت مشتریان را در نظر بگیرید.

به این نکته اعتنا کنید که به جهت پیدا کردن وب سایت های اعتبار در نتیجه های کاوش ممکن هست تقلبی صورت دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس همت کنید وبسایت هایی که میشناسید را انتخاب نمایید نه لزوما وب سایت هایی که در نتیجه های ابتدایی google بالا آمده اند. در اسم تارنما مراقب خطا املایی یا این که دامنه ی آن (به عنوان مثال .net به جای .com .net) باشید و مطلقا از درستی و درستی نشانی وب سایت اطمینان حاصل کنید.

حتما از سایتهای حیاتی ssl دارای خرید کنید

هرگز حساس استعمال از کارت اعتباری خویش از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را کارگزاشتن نکرده است ، هیچ خرید کردن آنلاین و یا این که پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. اما این آیتم را به چه صورت متوجه شویم؟ سایتی که کلیدی SSL رمزگذاری شده میباشد نشانی اینترنتی آن اهمیت HTTPS آغاز می شود نیکی تنها دارای HTTP.

علاوه بر این نمادی از یک قفل کوچک نیز در آدرس توشه آن ظواهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار نشانی یا نوار حالت ذیل قرار دارد که رده قرارگیری آن ، بستگی به گونه مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS حال حتی در وب سایت هایی که خرید اینترنتی را ارائه نمی دهند هم فعال میباشد ونشانه ای از امن بودن آن وبسایت دارد. همین استاندارد تا جایی حساس میباشد که گوگل Chrome هر ورقه ی فارغ از رمزگذاری SSL را به عنوان “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

از رمز دوم پویا به کار گیری کنید

رمز پویا کارت بانکی یک عدد از اصلی‌ترین موارد امنیتی به جهت پرهیز از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های مختلف برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. همین روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی با روش‌های متفاوت برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در مرزو بوم دوچندان گسترده شده و اکثری از کسانی که داده ها یه خرده از روش‌های سارقان امروزی دارا هستند در گیر ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

در موقعیت رمز ثابت شما برای خرید کردن اینترنتی یا انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم همیشگی دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری مانند شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به نحوه فیشینگ سارقان به شکلی اعضا را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک صفحه جعلی پرداخت می‌کشانند.

مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا این که به عبارتی رمز پویا راهکاری برای وصال به امنیت در سرویس ها اینترنتی است. در مقابل رمز ثابت، رمز پویا قرار دارد و به معنای واژه رمزی می باشد که می‌تواند تنها برای یک توشه در تراکنش مورد به کارگیری قرار گیرد. بر مبنا آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ دلیل شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در مرزوبوم است. به همین خاطر به کارگیری از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز ثابت در امر کار قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود مهم جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی همگی بانک‌ها می‌توان مقدار قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کمتر داد.

با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کاهش می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای به کارگیری از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر توشه خرید اینترنتی یا این که پرداخت‌های تهیدست رمز دوم کارت، از رمز پویا که بانک در اختیارشان قرار می‌دهد، استعمال کنند.

اهمیت داشتن درگاه پرداخت

یکی از بهترین فعالیت هایی که در سال های اخیر در درون مرزو بوم شروع شده، ثبت و جهت دهی دکان های اینترنتی است. علامت اعتماد الکترونیکی که بوسیله وزارت صنعت، معدن و تجارت کشور‌ایران به فروشگاه های آنلاین داده می شود بهترین راه برای تشخیص و شناسایی یک وب تارنما اعتبار از وب وب سایت های نا امن و کلاهبردار است.

تمامی مغازه های آنلاین می توانند حساس ثبت نام اینترنتی در سامانه نماد اعتماد الکترونیکی به آدرس www.enamad.ir خواهش ثبت دیتاها و اختصاص نماد اعتماد را داشته باشند. همچنین کلیه فروشگاه های مورد تایید می بایست آرم اعتماد الکترونیکی را (که به شکل یک e آبی رنگ به ملازم یک یا این که یک‌سری نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

نکته چهارم: همان طور که می دانید جعل کردن یک آیکون گرافیکی عمل چندان سختی نیست. در عاقبت درصورتیکه می‌خواهید از امنیت یک وب وب سایت به طور کامل مطمئن گردید کافی هست به ورقه کسب و کارهای اهمیت نشانه اعتماد الکترونیکی در این وب وب سایت مراجعه کنید و دارای یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن تارنما گزینه حیث اطمینان پیدا کنید.

درگاه بانکی را بررسی کنید

فروشگاه های آنلاین به جهت خرید کردن های الکترونیکی از درگاه های متصل به خزانه های طرف قرارداد استفاده می کنند. پس در این ابتدا می بایست دقت داشته باشید که هیچ گاه به فروشگاهی که به جهت انتقال مبلغ خرید کردن از شماره کارت شخصی به کارگیری می کند اعتماد نکنید. درگاه های بانکی دارای به کار گیری از پروتکل های امن SSL رابطه شما را دارای بانک مورد نظر برقرار می کنند. به همین ترتیب اگر به نوار آدرس وب وبسایت بانکی که از طرز دکان به آن متصل شده اید توجه کنید، در ابتدای آن می بایست عبارت https را تماشا کنید. در صورتی که ورقه خزانه گزینه لحاظ حیاتی کلمه http میباشد هیچوقت دیتاها حساب بانکی خود را در آن وارد کنید.

نکته سوم: در زمان وارد نمودن داده ها کارتتان در ورقه بانک گزینه نظر، حتی چنانچه همگی حالت دیگر نیز مثبت بودند تا جای ممکن از ورقه کلید های مجازی (Virtual Keyboard) به کار گیری کنید تا ضریب امنیتی عمل شما بالاتر باشد. همینطور تا حد امکان از کافی نت ها و رایانه های موجود در مرکز ها عمومی مثل مدرسه های و دانش کده برای انجام خرید اینترنتی به کار گیری نکنید.

از مرورگر به روز استعمال کنید

بسیاری از افراد از مرورگرهای قدیمی و غیراستاندارد نظیر اینترنت اکسپلورر نسخه ۶ یا این که مرورگرهای سابق دیگر به کارگیری می‌کنند.

توجه نمائید که اگر به سالم داده ها خود اهمیت می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به صحت بر روی مرورگر خویش ببینید، از پایانی ورژن مرورگر گزینه علاقه‌تان استفاده کنید. چون در اصل مرورگرها خود کلیدی مشکلات و حفره‌های امنیتی میباشند که اصلی کشف آنها نسخه‌ای نو جهت پوشش این حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از نهایی ورژن مرورگرتان برای خرید الکترونیکی به کار گیری کنید.

 

روش فعالسازی رمز پویا به جهت خرید کردن اینترنتی


پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی فقط و تنها توسط خزانه صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر بانک می‌توانند برای اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خویش به شعب آن خزانه مراجعه کنند. همینطور اخذ رمز پویا از شیوه پیام کوتاه و یا راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های مهیا شده برای ارائه آن به مشتریان به وسیله بانک‌ها است. خزانه مرکزی هم اهمیت هدف محاسبه و راهبری همین پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از شروع دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

در اکثر بانک‌ها باجه‌ای به خواسته ارائه سرویس ها الکترونیک در نظر گرفته شده و مشتریان هر خزانه برای دریافت هدایت و خدمات دارای ربط با رمز پویا می‌توانند به همین باجه‌ها مراجعه کرده و سرویس ها اخذ کنند. همچنین در شکل پیدایش مشکل، مشتریان می‌توانند همین اصلی را از شیوه روابط‌عمومی مدیریت شعب هر خزانه پیگیری کنند. یا اهمیت مرکز پشتیبانی تلفنی بانک تماس بگیرند.

نکات پایانی

معمولا فروشگاه‌های آنلاین، خدمات پرداخت اینترنتی را از طریق یکی از از بانک‌های سرزمین اخذ می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین وقتی می‌خواهید مرحله پرداخت وجه را از طریق کارت انجام بدهید وارد درگاه پرداخت بانک مربوطه خواهید شد.

بسیاری از سارقان اینترنتی کلیدی طراحی و ایجاد درگاه‌هایی شبیه به درگاه‌های اهمیت بانکی و آدرس‌های شبیه آن را در اختیار کاربران قرار دیتا و به محض وارد کردن داده ها بانکی، اقدام به سرقت دیتاها حساب‌های بانکی و در غایت سرقت وجوه از حساب بانکی کاربر می‌کنند، لذا بایستی نسبت به فعال کردن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خود مبادرت کنند.

مجرمان سایبری اهمیت ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و اعتقادوباور نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، اسباب و اثاث خانگی و بسته‌های هدیه اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا کاربر را وارد برگه جعلی و مشابه سازی شده خزانه کرده یا در بعضی از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش نظیر دیوارو شیپور اقدام به گرفتن چکیده از پول فرآورده به عنوان پیش پرداخت یا به عبارتی بیعانه کرده و آنگاه جدا رابطه می‌کنند.

در نقطه نهایی باز نیز بایستی به این نکته اشاره نماییم که یک فروشگاه دارای را نمی اقتدار تنها اصلی دقت به سکو آن در وب سایت هایی مانند الکسا یا این که تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن آشنایی و ممکن هست یک کاغذ فروشگاهی بی آلایش در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب وبسایت مالامال زرق و برق اینترنتی حیاتی هزاران تماشا کننده و رتبه جهانی بالا داشته باشد. اهمیت رعایت این نکته ها بی آلایش می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

در ده سال اخیر، با توجه به شتاب بالای خرید، شتاب بالای ارسال، هزینه کاهش و صرفه جویی از اتلاف وقت اشخاص به خرید اینترنتی تمایل دوچندان متعددی نشان داده‌اند ولی نکته‌ای که همواره از شروع کسب و کارهای اینترنتی مطرح بود و افراد نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

به یاد داشته باشید که حیاتی اعتنا به دغدغه‌های اشخاص در دنیای کنونی، خرید کردن اینترنتی در هر جایی از عالم گریزو فرار ناپذیر است. از همین رو ملاحضات و نکات بالا از مهمترین مواقعی است که می‌تواند برای اعتماد به یک دکان اینترنتی به شما امداد کند و دانایی شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آتی بالا برنده شود تا در نهایت خرید اینترنتی فارغ از دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

امیدواریم این نوشته توانسته باشد به جهت شما در خرید اینترنتی خوبتر امداد کننده و راهنما باشد.

با تشکر

آخرین مطالب