حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای آنلاین

فهرست: مولودی مال کالی ناب خانگی لند پیشرو مال آبیدر استوک فروشگاه لوازم خانگی اهمیت پشتوانه واردات مستقیم،

توسط KETABKHOOOON در 22 آبان 1401
معرفی 4+1 <span class=changed>مغازه</span> <span class=changed>تازه</span> <span class=changed>اثاثیه</span> خانگی

فهرست:

  1. مولودی مال
  2. کالی ناب
  3. خانگی لند
  4. پیشرو مال
  5. آبیدر استوک

فروشگاه لوازم خانگی اهمیت پشتوانه واردات مستقیم، مولودی جنس Moloudimall

فروشگاه اینترنتی اسباب و اثاث خانگی گروه مولودی جنس اهمیت بیش از سه دهه کار فن ای در حوزه اسباب و اثاث خانگی، یعنی از سال 1370 سرگرم به عمل و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، مجموعه مولودی محصول در حوزه فروش لوازم خانگی کلیدی دقت به استانداردها و نیاز مشتریان حساس بالاترین میزان مرغوب بودن و مناسبت ترین قیمت، فعالیت خویش را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی شروع کرده است.

هم حال مولودی مال مفتخر میباشد که اهمیت اعتنا به راضی بودن مشتریان و همکاران جزوء خوش اسم ترین های بازار اثاثیه خانگی کشور ایران باشد. در گفتگویی که حساس مادح مولودی مدیریت ارشد این گروه داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان این گروه همپا آوردیم:

امید میباشد که مشتریان همیشگی و دیرین نیز کلیدی حضور در باشگاه مشتریان تارنما مولودی مال، ما را مفتخر نمایند و همزمان از هدایا و تخفیفات ویژه تارنما اینترنتی اسباب و اثاث خانگی مولودی جنس برای مشتریان کهن به کارگیری نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال راضی بودن خریدار عزیز از خرید کردن خود، می‌باشد.

مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

برای مراجعه به وبسایت مولودی محصول میتوانید از آدرس ذیل استفاده نمایید:

آدرس تارنما رسمی گروه مولودی مال: https://moloudimall.com/

لوگو مولودی مال
لوگو مولودی مال

فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

فروشگاه کالی ناب در سالهای گذشته به تیتر یک عدد از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، این شرکت عمل خویش در زمینه لوازم خانگی را از سال ۲۰۱۸ مهم واردات محصولات مهم میزان مرغوب بودن دیجیتال آغاز کرد. محصولاتی عمدتا کلیدی برند های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست این شرکت از به عبارتی نخست بر همین اورجینال بوده هست که لیاقت خرید کننده کالی ناب خرید کردن یک فرآورده حیاتی میزان مرغوب بودن و رضایت بخش می باشد و نه هر کلایی اهمیت هر قیمیتی.

اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از بها رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی میباشد هنگامی که هدف شما نیز ارائه محصولات کلیدی میزان مرغوب بودن و هم قیمت مطلوب و رقابتی هست کار مضاعف پیچیده و مشکلی را پیش روی خویش کالی ناب خواهید گذاشت. ولی این گروه امیدوار است که به کمک پروردگار و کارایی همکاران کماکان که تا به امروز در تحقق این کلیدی برنده بوده‌اند در آینده نیز جهت جلب رضایت مندی اکثر مشتریانشان همت ببیشتری رخ بدهند.

کالی ناب بی رقیب در بها محصولات شیائومی در بازار

در ضمن فروشگاه کالی ناب رو در راستا محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی مهم بها رقابتی و فراوان خوب به نسبت بازار قیمت محصولات شیائومی در حیث گرفت.

برای مراجعه به مغازه کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر روی پیوند زیر کلیک نمایید:

آدرس وب وب سایت دکان اینترنتی کالی ناب: https://kalinab.com/

لوگو کالی ناب
لوگو دکان کالی ناب

فروشگاه محصولات خانه و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

یک وبسایت گزینه پسند برای بانوان و نوعروسان نقص‌ پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به تیتر یک بازرگانی مطمئن و به صورت حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته میباشد و از نخست سرمایه خویش را بر تهیه محصولات اساسی کیفیت بنا گذاشته است.

بهار سال ۱۴۰۰ کرکره مغازه اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا با خدماتی گوناگون و گلچین کردن از بهترین برندهای بازار به جای همگی چیز فروشی و فروش نامطمئن، اصلی نگاهی اصلی و هدف راضی بودن مشتریان خویش را از بین تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خود انتخاب کند؛ مطمئن‌تر، با کیفیت‌تر و با قیمت های منصفانه را به مشتریان جانِ خویش ارائه دهد. 

فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی اورجینال

در ارتباط با وب سایت خانگی لند کلیدی مدیر فروش محترم همین مجموعه قدرتمند و حساس میزان مرغوب بودن صحبت کردیم و از کیفیت محصولات و تنوع زیاد این تارنما به نسبت سایر سایتها فروش اینترنتی محصولات اسباب و اثاث خانگی سوال پرسیدیم، ولی پاسخ آقای هیمن عبداله پوری دوچندان جذاب و به اندازه بود:

در سال چهارم عمل خواستیم کاری بزرگ‌تر نماییم و گامی جدید برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و اساسی مجموعه‌ای از بهترین مرکز ها مستقیم صادرات محصولات اسباب خانگی و اسباب و اثاث جانبی بر سر میز گفتگو نشستیم و اهمیت متخصصین این راستا در جهت همکاری به جهت پشتیبانی و راهنمایی خرید مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه همین مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

آقای هیمن عبداله‌پوری مدیر فروش گروه خانگی لند

مشاهده و باز‌نگری محصولات وبسایت خانگی لند توصیه میشه، به خصوص به جهت بانوان و دوستانی که برای تهیه و تنظیم جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

خانگی لند لوگو
لوگو فروشگاه اینترنتی خانگی لند

آدرس وب سایت خانگی لند یکی از بهترین مراجع تنظیم و خرید جهیزیه عروس از بانه: https://khanegiland.com/

پیشرومال یک سایت جامع از اثاثیه خانگی و محصولات تکنولوژی روز جهان pishromall

سایت دکان اینترنتی پیشرو مال ، از ذیل تیم سایتهایی می باشد که تمرکز کلیدی آنها بر محصولات خاص و تکنولوژیک است، این فروشگاه در سال 1400 حیاتی فروش محصولات تارنما آمازون در کشور‌ایران و حیاتی ارزش کاهش از همین تارنما بر سر زبانها افتاد.

پیشرومال به رخ جدی، فعالیت خود را در زمینه محصولات 'خانگی گجت و جانبی اساسی میزان مرغوب بودن و گارانتی دار در سال 1401 شروع کرد. هدف این مجموعه فروش محصولات اصلی میزان مرغوب بودن و با ارزش های مطلوب و سرویس ها متمایز از دیگر وب سایت ها می باشد. گروه پیشرومال کارایی بر ارسال محصولات در پر سرعت ترین زمانه و بالاترین سرویس ها را دارد.

مشاوره خرید کردن و پشتیبانی مشتریان در کمترین زمان ممکن را دارد. قیمت محصولات موجود در پیشرومال همت شده همواره به روز باشد و میتوانید اهمیت تصور سهل وآسان تصویب توصیه نمائید.

در واقع موضوع خاصی که پیشرو کالا را در منتخب همین نوشته ما گنجانده حضور گسترده محصولات وب سایت برنده آمازون در محصولات این تارنما اینترنتی می باشد.

حتما سری به این تارنما بزنید، احتمالا شما هم مثل ما محصولاتی رو اونجا پیدا نمایید که در بقیه سایتها یا سرچ های اینترنتی ایرانی نتونید ببینید:

سایت پیشرومال: https://pishromall.com/

فروشگاه پیشرومال
لوگو مغازه پیشرومال

یک وبسایت بینظیر برای خرید کردن لپ تاپ استوک، مارک اسم آشنای آبیدر استوک Abidarstok

اما برسیم به معرفی پنج‌مین مورد از لیست معرفی 1+4 فروشگاه برتر، فروشگاهی غیر اثاثیه خانگی ولی اضطراری به جهت علاقمندان به لپ تاپ و خرید کردن لپ تاپ، فروشگاه اینترنتی آبیدر استوک به تیتر وب سایت فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ مشغول به کار شده است.

خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این قابلیت و امکان را برای مشتریان آماده می‌آورد که بها ها را مقایسه نمایند و بتوانند مدل‌های متنوعی را باز‌نگری کنند. نکته جالب در گزینه لپ تاپ استوک قیمت آن است. میزان دارایی گزینه نیاز به جهت خرید لپ تاپ استوک تقریبا یک سوم دارایی گزینه نیاز به جهت خرید یک لپتاپ نو دارای مشخصاتی مشابه است.

اما آنچه دکان لپ تاپ آبیدر استوک را از بقیه رقبا متمایز می کند، علاوه بر قیمت منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره خوب قبل از خرید کردن لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید کردن هر لپ تاپی اساسی همین گروه در رابطه باشید و محصولات این فروشگاه رو یه نگاه بندازید.

آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید سوای نگرانی

مسئله اهمیت در خرید کردن لپ تاپ های استوک کیفیت و اطمینان از کارکرد و تندرست بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار خوب به جهت راحتی خیال مشتریان، بی تردید قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای کامل دستگاه را به جهت مشتریان ارسال میکنند.

همچنین مهلت به کارگیری مشخصی را برای کاربران در نظر گرفته اند که در صورتی که در دوران استفاده مشکلی متوجه دستگاه شد سوای هزینه دستگاه را رجوع و برگشت داده و یا این که هزینه را به حساب خریدار واریز می نمایند و یا این که دستگاهی فارغ از اختلال احتمالی برای ایشان ارسال میکنند.

یکی دیگر از خدماتی که توسط آبیدر استوک ارائه می‌شود، قابلیت تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. حیاتی دقت به حجم بالای سفارشات، تلاش کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کاهش از ۴ روز کاری)

برای خرید کردن و یا تماشا مدل های محشر لپ تاپ استوک مسلما به آبیدر استوک سر بزنید:

خرید و قیمت لپ تاپ استوک : https://abidarstok.com/

در غایت در یک جدول می تونیم همین چهار مغازه رو اساسی نیز مقایسه کنیم:

در جدول ذیل همت کردیم بهترین خصوصیت های هر دکان اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
مولودی مال بالا بله بله بله عالی
کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
جدول مقایسه خدمات 1+4 مغازه معرفی شده

در صورتی که شما نیز مغازه خوبی میشناسید مطلقا معرفی کنید.

نکات حساس در خرید کردن اینترنتی

امکان خرید و فروش امن از شیوه اینترنت، دلیلی اهمیت به جهت برد کسب‌وکارهای اینترنتی است. اکثری از مشتریان نسبت به همین جور معاملات شک و تردید دارا هستند چون نگران‌اند که اطلاعات شخصیشان توسط هکرها یا کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. حیاتی کمک دانش روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

این فناوری‌ها به‌سرعت در اکنون پیشرفت‌ میباشند و هر روز برای امنیت و راحتی اکثر خرید و فروش اینترنتی یک استراتژی جدید ابتکار اختراع می‌شود. اساسی وجودِ این، هنوز نیز بخش اعظمی از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در استعمال از اینترنت شک وتردید دارا هستند و نگران مسائل امنیتی هستند.

نکته اهمیت که در خرید اینترنتی می بایست به آن دقت کنید همین می باشد که خرید خود را از یک سایت اعتبار و خوش سوابق انجام دهید. مطلقا نظرات اعضا در رابطه کلیدی ارآیه محصول و راضی بودن مشتریان را در لحاظ بگیرید.

به این نکته اعتنا نمایید که برای پیدا نمودن سایت های معتبر در نتیجه ها کاوش ممکن است تقلبی صورت دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس تلاش کنید سایت هایی که میشناسید را تعیین کنید نیکی لزوما تارنما هایی که در نتیجه ها ابتدایی گوگل بالا آمده اند. در نام سایت مراقب اشتباه املایی یا دامنه ی آن (به عنوان مثال .net به جای .com .net) باشید و حتما از صدق و صحت آدرس سایت اطمینان حاصل کنید.

حتما از سایتهای اساسی ssl دارای خرید کردن کنید

هرگز اساسی استعمال از کارت اعتباری خود از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را نصب نکرده می باشد ، هیچ خرید آنلاین و یا این که پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. البته همین گزینه را چطور متوجه شویم؟ سایتی که اهمیت SSL رمزگذاری شده می باشد نشانی اینترنتی آن کلیدی HTTPS آغاز می شود خیر صرفا کلیدی HTTP.

علاوه بر همین نمادی از یک قفل کوچک نیز در نشانی بار آن ظواهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار نشانی یا نوار وضعیت تحت قرار دارااست که رده قرارگیری آن ، بستگی به گونه مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS حالا حتی در وبسایت هایی که خرید کردن اینترنتی را ارائه نمی دهند نیز فعال می باشد ونشانه ای از امن بودن آن وب سایت دارد. همین استاندارد تا جایی حساس می باشد که وب سایت گوگل Chrome هر برگه ی سوای رمزگذاری SSL را به عنوان “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

اهمیت داشتن درگاه پرداخت

یکی از بهترین عمل هایی که در سال های آخر در درون مرزوبوم شروع شده، تصویب و سوق‌دهی مغازه های اینترنتی است. علامت اعتماد الکترونیکی که به وسیله وزارت صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران به مغازه های آنلاین دیتا می شود بهترین راه و روش برای تشخیص و شناسایی یک وب سایت دارای از وب سایت های نا امن و کلاهبردار است.

تمامی دکان های آنلاین می توانند اساسی تصویب اسم اینترنتی در سامانه نماد اعتماد الکترونیکی به آدرس www.enamad.ir درخواست ثبت دیتاها و اختصاص علامت اعتماد را داشته باشند. همینطور همگی فروشگاه های مورد تایید می بایست نشانه اعتماد الکترونیکی را (که به صورت یک e آبی رنگ به یار یک یا این که چند نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

نکته چهارم: همان طور که می دانید جعل کردن یک آیکون گرافیکی فعالیت چندان سختی نیست. در نتیجه درصورتیکه می خواهید از امنیت یک وب وبسایت به طور کامل مطمئن گردید کافی است به صفحه به دست آوردن و کارهای اصلی علامت اعتماد الکترونیکی در همین وب سایت مراجعه کنید و اصلی یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن وب سایت آیتم حیث اطمینان پیدا کنید.

درگاه بانکی را بررسی کنید

فروشگاه های آنلاین به جهت خرید های الکترونیکی از درگاه های متصل به خزانه های طرف قرارداد به کار گیری می کنند. پس در این ابتدا باید دقت داشته باشید که هیچ گاه به فروشگاهی که به جهت انتقال مبلغ خرید کردن از شماره کارت شخصی استفاده می نماید اعتماد نکنید. درگاه های بانکی دارای استعمال از پروتکل های امن SSL ارتباط شما را اساسی خزانه گزینه لحاظ برقرار می کنند. به همین ترتیب درصورتیکه به نوار آدرس وب سایت بانکی که از نحوه فروشگاه به آن متصل شده اید دقت کنید، در شروع آن می بایست عبارت https را مشاهده کنید. در صورتی که برگه خزانه مورد نظر اصلی عبارت http می باشد هیچ گاه اطلاعات حساب بانکی خود را در آن وارد کنید.

نکته سوم: در زمان وارد کردن داده ها کارتتان در برگه خزانه گزینه نظر، حتی چنانچه تمامی وضعیت دیگر نیز مثبت بودند تا جای ممکن از صفحه سوییچ های مجازی (Virtual Keyboard) به کارگیری کنید تا ضریب امنیتی کار شما بالاتر باشد. همینطور تا حد امکان از کافی نت ها و رایانه های موجود در مراکز عمومی مانند مدرسه ها و دانشگاه به جهت انجام خرید اینترنتی به کارگیری نکنید.

از مرورگر به روز به کار گیری کنید

بسیاری از افراد از مرورگرهای قدیمی و غیراستاندارد نظیر internet اکسپلورر نسخه ۶ یا این که مرورگرهای دیرین دیگر به کارگیری می‌کنند.

توجه فرمائید که درصورتیکه به سالم اطلاعات خویش اساسی می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به صدق روی مرورگر خویش ببینید، از نهایی نسخه مرورگر مورد علاقه‌تان به کارگیری کنید. زیرا در اصل مرورگرها خویش اهمیت مشکلات و حفره‌های امنیتی میباشند که اهمیت کشف آن‌ها نسخه‌ای جدید جهت پوشش همین حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از پایانی ورژن مرورگرتان برای خرید کردن الکترونیکی به کار گیری کنید.

از رمز دوم پویا به کارگیری کنید

رمز پویا کارت بانکی یکی از از اصلی‌ترین موارد امنیتی به جهت پرهیز از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های گوناگون برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. همین روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی با روش‌های متفاوت برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در مرزو بوم دوچندان گسترده شده و بخش اعظمی از کسانی که داده ها یه خرده از روش‌های سارقان امروزی دارا هستند در گیر ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

در حالت رمز ثابت شما برای خرید کردن اینترنتی یا این که انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم همیشگی دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری نظیر شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به شیوه فیشینگ سارقان به شکلی کاربران را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک ورقه جعلی پرداخت می‌کشانند.

مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا این که همان رمز پویا راهکاری برای وصال به امنیت در خدمات اینترنتی است. در در مقابل رمز ثابت، رمز پویا قرار دارد و به معنای واژه و کلمه رمزی هست که می‌تواند صرفا به جهت یک بار در تراکنش مورد به کار گیری قرار گیرد. بر مبنا آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ دلیل شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در میهن است. به این خاطر استفاده از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز اثبات در فرمان عمل قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود با جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی همه بانک‌ها می‌توان میزان قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کاهش داد.

با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کاهش می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای استفاده از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر بار خرید کردن اینترنتی یا این که پرداخت‌های مستمند رمز دوم کارت، از رمز پویا که خزانه در اختیارشان قرار می‌دهد، استعمال کنند.

روش فعالسازی رمز پویا به جهت خرید کردن اینترنتی


پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی صرفا و تنها بوسیله بانک صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر خزانه می‌توانند برای اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خود به شعب آن بانک مراجعه کنند. همچنین دریافت رمز پویا از طریق پیامک و یا این که راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های فراهم شده به جهت ارائه آن به مشتریان توسط بانک‌ها است. خزانه مرکزی هم اهمیت هدف تحلیل و راهبری این پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از ابتدای دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

در عمده بانک‌ها باجه‌ای به منظور ارائه سرویس ها الکترونیک در نظر گرفته شده و مشتریان هر بانک برای دریافت هدایت و سرویس ها دارای ارتباط اهمیت رمز پویا می‌توانند به این باجه‌ها مراجعه کرده و خدمات اخذ کنند. همینطور در صورت پیدایش مشکل، مشتریان می‌توانند همین حساس را از طرز روابط‌عمومی مدیر شعب هر بانک پیگیری کنند. یا این که اهمیت مرکز پشتیبانی تلفنی خزانه تماس بگیرند.

نکات پایانی

معمولا فروشگاه‌های آنلاین، خدمات پرداخت اینترنتی را از طرز یکی از از بانک‌های سرزمین اخذ می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین زمانی می‌خواهید تراز پرداخت وجه را از طرز کارت انجام دهید وارد درگاه پرداخت خزانه مربوطه خواهید شد.

بسیاری از سارقان اینترنتی اصلی طراحی و ایجاد درگاه‌هایی شبیه به درگاه‌های با بانکی و آدرس‌های شبیه آن را در اختیار اعضا قرار داده و به محض وارد کردن داده ها بانکی، مبادرت به سرقت اطلاعات حساب‌های بانکی و در غایت سرقت وجوه از حساب بانکی عضو می‌کنند، لذا باید نسبت به فعال نمودن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خویش مبادرت کنند.

مجرمان سایبری اساسی ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و باور نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، لوازم خانگی و بسته‌های هدیه مبادرت به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا این که عضو را وارد ورقه جعلی و مشابه سازی شده بانک کرده یا این که در بعضا از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش مثل دیوارو شیپور اقدام به گرفتن گوشه ای از پول جنس به تیتر پیش پرداخت یا این که همان بیعانه کرده و بعد انقطاع رابطه می‌کنند.

در پایان باز نیز می بایست به این نکته اشاره نماییم که یک فروشگاه معتبر را نمی اقتدار تنها اساسی دقت به رتبه آن در وب تارنما هایی مانند الکسا یا تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن شناخت و ممکن میباشد یک صفحه فروشگاهی معمولی در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب تارنما لبریز زرق و الکتریسیته اینترنتی با هزاران بازدید کننده و مرتبه جهانی بالا داشته باشد. مهم رعایت همین نکات معمولی می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

در ده سال اخیر، اساسی توجه به شتاب بالای خرید، شتاب بالای ارسال، هزینه کاهش و صرفه جویی از اتلاف وقت اشخاص به خرید اینترنتی رغبت متعددی نشان داده‌اند اما نکته‌ای که همواره از آغاز کسب و کارهای اینترنتی مطرح بود و افراد نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

به یاد داشته باشید که اهمیت دقت به دغدغه‌های اشخاص در دنیای کنونی، خرید اینترنتی در هر جایی از جهان گریزو فرار ناپذیر است. از این رو ملاحضات و نکات بالا از مهمترین مواردی هست که می‌تواند برای اعتماد به یک فروشگاه اینترنتی به شما کمک کند و دوراندیشی شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آتی بالا ببرد تا در نهایت خرید اینترنتی بدون دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

امیدواریم این نوشته توانسته باشد به جهت شما در خرید کردن اینترنتی خوب تر کمک کننده و راهنما باشد.

با تشکر

بسیار
آخرین مطالب