چه چیزی در معامله اسلحه دو حزبی وجود دارد و چه چیزی نیست

یک گروه دو حزبی از سناتورها روز یکشنبه از توافقنامه ای در مورد اصل قانون ایمنی اسلحه رونمایی کردند که یک مرور

توسط KETABKHOOOON در 23 خرداد 1401

یک گروه دو حزبی از سناتورها روز یکشنبه از توافقنامه ای در مورد اصل قانون ایمنی اسلحه رونمایی کردند که یک مرور کلی از بسته اصلاحات آتی برای رسیدگی به یکی از مبرم ترین و تفرقه انگیزترین مسائل کشور در پی تیراندازی های دسته جمعی در بوفالو، نیویورک و ارائه می دهد. healthline-pt

یکی از بزرگترین عواملی که باید در چارچوب توافقنامه مشخص شود، نحوه نگارش قانون است. این بیانیه شامل حمایت از 10 سناتور جمهوری خواه است که به این پیشنهاد حمایت کافی برای عبور از بن بست سنا می دهد - اما حفظ آن در طول روند قانونگذاری چالش بزرگی برای قانونگذاران خواهد بود تا قبل از تعطیلات بعدی کنگره در دو هفته آینده پشت سر بگذارند.

دستیاران به سی ان ان گفتند با این حال، دموکرات ها یک هدف بلندپروازانه دارند: تدوین لایحه و آماده نگه داشتن جمهوری خواهان قبل از تعطیلات بعدی. به گفته یکی از دستیاران، که همچنین از روز یکشنبه به سی‌ان‌ان خلاصه‌ای دقیق‌تر درباره نحوه عملکرد برخی از موارد پیشنهادی ارائه کرد، چندین جزئیات در این طرح هنوز مشخص نشده است.

این همان چیزی است که قانونگذاران در چارچوب قرار داده اند و آنچه را که گذاشته اند.

اصلاحات مندرج در موافقتنامه

قوانین "پرچم سرخ".

یکی از مهم‌ترین بخش‌های این چارچوب کمک به دولت‌ها برای توسعه و اجرای قوانین به اصطلاح پرچم قرمز است که هدف از آن دور نگه داشتن سلاح گرم از دست کسانی است که تهدیدی برای خود یا دیگران هستند. این قانون بودجه قابل توجهی را برای کمک به ایالت ها در ایجاد قوانین جدید پرچم قرمز فراهم می کند، اما 19 ایالت - و واشنگتن دی سی - که قبلاً این قوانین را در پرونده دارند نیز واجد شرایط دریافت بودجه برای بهبود اثربخشی برنامه های خود هستند.

سرمایه گذاری در سلامت روان و سلامت از راه دور

این پیشنهاد همچنین شامل "سرمایه گذاری های قابل توجه برای افزایش دسترسی به سلامت روان و برنامه های پیشگیری از خودکشی؛ و سایر خدمات حمایتی موجود در جامعه، از جمله مداخله در بحران، تروما و بهبودی است."

اعضا با دقت این موارد را طی چند هفته آینده ارسال خواهند کرد، زیرا در حالی که دموکرات ها آنها را مهم می دانند، می خواهند مطمئن شوند که اکثر افراد مبتلا به بیماری روانی خشونت آمیز نیستند.

رجی دنیلز در مدرسه ابتدایی راب، پنج‌شنبه، 9 ژوئن 2022، در اووالدی، تگزاس، که برای ادای احترام به قربانیان کشته شده در تیراندازی اخیر مدرسه ایجاد شده است، یادبود می‌کند. در این تیراندازی دو معلم و 19 دانش آموز کشته شدند. (far30club.ir)

گروه سناتورهای دو حزبی توافق بر سر کنترل اسلحه را اعلام کردند

پر کردن شکاف ادعایی دوست

سناتورها گفتند که این قانون به اصطلاح شکاف دوست را بررسی می کند، که به این موضوع می پردازد که آیا شرکای مجرد می توانند در صورت محکوم شدن به خشونت علیه شریک قرار ملاقات، اسلحه خود را نگه دارند.

در اوایل سال جاری، مذاکره کنندگان سنا درگیر در قانون خشونت علیه زنان، این ماده را به دلیل اعتراضات انجمن ملی تفنگ کنار گذاشتند و ضربه بزرگی به دموکرات ها وارد کرد. اما گنجاندن آن در این چارچوب نشان می‌دهد که حداقل 10 جمهوری‌خواه مایلند بزرگ‌ترین لابی کشور را در مورد موضوعی که در آن موضع بلندمدت دارند، به عهده بگیرند.

در حال حاضر، تنها شخصی که ازدواج کرده، زندگی کرده یا با شریکی که به اتهام آزار و اذیت محکوم شده است، فرزند داشته باشد، از داشتن اسلحه منع شده است. بستن این شکاف می تواند به این معنا باشد که هر کسی که اعتقاد بر این است که در یک رابطه قرار ملاقات جدی بوده و به دلیل خشونت خانگی محکوم شده است، واجد شرایط داشتن اسلحه نخواهد بود.

روند بررسی بهبود یافته برای خریداران زیر 21 سال

یکی دیگر از تغییرات عمده در قانون، انتشار یک فرآیند بررسی جامع تر برای افراد 18 تا 21 ساله است که قصد خرید تفنگی مانند AR-15 را دارند. به گفته دستیار دموکرات، تحت بررسی بررسی سوابق، سیستم ملی بررسی سوابق جنایی فوری باید با مجریان قانون ایالتی و محلی تماس بگیرد تا هر گونه سوابق سلامت روانی یا نوجوانان غیرقابل صلاحیت را جستجو کند.

NICS باید با آژانس مربوطه که سوابق سلامت روان را در هر ایالت قضاوت می کند تماس بگیرد. NICS حداکثر تا 3 روز فرصت دارد تا این تحقیق را انجام دهد، اما اگر بررسی اولیه نگرانی هایی را ایجاد کند، می توان آن را 7 روز دیگر تمدید کرد، به این معنی که این روند ممکن است در مجموع 10 روز طول بکشد.

این یک دوره انتظار خاصی نیست زیرا بررسی هر فرد می تواند از ساعت ها تا 10 روز بسیار متفاوت باشد.

تعریف فروشنده اسلحه گرم دارای مجوز فدرال را روشن کنید

زبان این ماده هنوز در حال بحث است، اما این امر مستلزم آن است که فروشندگان اسلحه‌های گرم بیشتری که مشخص می‌شود «در کار فروش اسلحه‌های گرم دخیل هستند» از نیاز به ثبت نام برای تبدیل شدن به فروشندگان اسلحه گرم با مجوز فدرال مطلع شوند. این مهم است زیرا به این معنی است که این بازرگانان موظف به انجام بررسی پیشینه طبق قوانین فدرال هستند.

Um retrato das 20 plantas medicinais mais importantes

 

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن