1 از 2 معترضان برخورد با خودرو در بسته سیاتل بزرگراه می میرد

1 / 7نژادی و بی عدالتی در سیاتلاورژانس کارگران تمایل به یک فرد مصدوم را بر روی زمین پس از یک راننده با سرعت از

توسط KETABKHOOOON در 15 تیر 1399
1 / 7

نژادی و بی عدالتی در سیاتل

اورژانس کارگران تمایل به یک فرد مصدوم را بر روی زمین پس از یک راننده با سرعت از طریق اعتراض های مربوط به بسته شدن در بین 5 آزادراه در سیاتل مقامات گفت: در اوایل ژوئیه 4 سال 2020 است. Dawit Kelete, 27, بازداشت شده است و رزرو در دو فقره فضایی حمله. (جیمز اندرسون از طریق AP)

سیاتل (AP) — ماشین سوار بر روی یک بسته آزادراه شنبه اولیه زده و دو نفر در یک جمعیت در اعتراض به خشونت پلیس کشتن یک و انتقادی زخمی, دیگر, مقامات گفت.

تابستان تیلور 24 ساله از سیاتل درگذشت در شب در Harborview Medical Center سخنگوی سوزان گرگ گفت.

تیلور و Diaz, عشق, 32, پورتلند اورگان, شد, ضربه ماشین که خمرهای شکل از طریق یک پاچه جمعیت معترضان در بین 5 اوایل صبح روز شنبه گفته است.

Dawit Kelete سیاتل سوار ماشین در اطراف وسایل نقلیه است که مسدود کردن I-5 و با سرعت به جمعیت حدود 1:40 a. m. به گفته پلیس گزارش منتشر شده توسط واشنگتن گشت. تصویری گرفته شده در صحنه تظاهرات نشان داد که مردم فریاد "ماشین! خودرو!" قبل از فرار از جاده.

عشق در بیماری جدی در بخش مراقبت ويژه Harborview گرگ گفت.

عشق بود فیلمبرداری این تظاهرات در نزدیک به دو ساعته Facebook livestream زیر نویس "سیاه Femme آوریل طول می کشد I-5" هنگامی که فیلم به پایان رسید به طور ناگهانی با حدود 15 ثانیه به سمت چپ فریاد " ، " شنیده می شود به عنوان دوربین شروع به لرزش قبل از نواختن می لاستیک و صدای تاثیر هستند شنیده می شود.

گرافیک تصویری ارسال شده در رسانه های اجتماعی نشان داد سفید جگوار مسابقه به سوی گروهی از معترضان که در حال ایستاده پشت چند ماشین پارک, راه اندازی برای حفاظت از. ماشین منحرف نشوند در اطراف وسایل نقلیه دیگر و انتقاد را به دو معترضان ارسال آنها پرواز را به هوا.

راننده بود که به تنهایی فرار از صحنه پس از هدف قرار دادن معترضان سپاهی تعقیب Van Cleave آسوشیتدپرس گفت. یکی دیگر از معترضان که در یک ماشین و تعقیب راننده برای حدود یک مایل. او قادر به متوقف کردن او را با کشیدن ماشین خود را در مقابل جگوار, Van Cleave گفت.

سربازان وارد شدند و راننده قرار داده شد در بازداشت واشنگتن گشت سروان. ران مید گفت.

Kelete شرح داده شد توسط دفاتر به عنوان محفوظ و عبوس زمانی که او دستگیر شد, با توجه به اسناد دادگاه. او همچنین پرسید که آیا پیاده شد OK اسناد می گویند.

Kelete رزرو شده بود به پادشاه تادیبی شهرستان در صبح روز شنبه در دو فقره فضایی حمله. به قید وثیقه رد شد.

یک قاضی در بر داشت علت احتمالی برای برگزاری Kelete در تحقیقات فضایی حمله. او در دومین جلسه دادگاه در روز دوشنبه که در آن قاضی را تعیین خواهد کرد اگر او می تواند با قرار وثیقه آزاد با توجه به اسناد دادگاه.

آن را بلافاصله روشن نیست اگر Kelete تا به حال یک وکیل است که می تواند صحبت می کنند از طرف او.

مقامات در تلاش بودند برای تعیین انگیزه و همچنین جایی که او بر روی ایالتی که بسته شده بود توسط گشت دولت برای بیش از یک ساعت قبل از معترضان مورد اصابت قرار گرفتند. مید گفت: آنها گمان Kelete سوار راه اشتباه بر روی یک سطح شیب دار. سپاهی ریک جانسون گفت: راننده رفت و از طریق یک مانع است که بسته اتوبان.

سربازان نمی دانم که آیا آن را یک حمله هدفمند اما اختلال در نظر گرفته نمی شد یک عامل مید گفت.

Kelete یک سیاتل آدرس. او ذکر شده است در پرونده های عمومی به عنوان یک دانشجو که با حضور دانشگاه بین سال 2011 و سال 2017 رشته در کسب و کار و تجارت است. خود را ثبت نام وضعیت نمی تواند تایید شود چرا که دانشگاه بسته شد شنبه.

دولت واشنگتن گشت گفت: یکشنبه شب که رفتن به جلو آن را نمی خواهد اجازه می دهد معترضان برای ورود به I-5 و خواهد دستگیری پیاده در اتوبان.

سیاتل بوده است سایت از طولانی شدن ناآرامی های پس از 25 ماه مه پلیس قتل جورج فلوید در مینیاپولیس که موجب سراسر کشور تظاهرات. ده ها تن از مردم دستگیر شدند این هفته در ارتباط با اعتراضات به تظاهرات ادامه پس از مقامات پاک "کاپیتول هیل اشغالی در اعتراض به" منطقه چهار شنبه صبح.

معترضان به حال تعطیل ایالتی برای 19 روز در یک ردیف مید گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

گشت دولت در پاسخ اختتامیه بخش بین ایالتی به نگه داشتن رانندگان و معترضان امن است.

"در یک زمان است که نیاز به مراقبت و انعطاف پذیری ما در حال ورزش امن ترین راه های ممکن برای جلوگیری از آسیب و یا بدتر به رانندگان معترضان WSDOT پرسنل و سربازان با بستن جاده و جدا کردن معترضان از ترافیک وابسته به وسايط نقلیه" رئیس جان Batiste در بیانیه ای گفت در ژوئن 27, پاسخ به شکایت در مورد بسته شدن جاده.

مید تاکید کرد که آزادراه است "به سادگی یک مکان امن" برای عبور و مرور و گفت که او امیدوار معترضان را بس آنچه که او به نام "رفتار غیر قانونی" در مسدود کردن بزرگراه بین ایالتی.

"امید من این است به عنوان یک نتیجه از این فاجعه اعتراض تجدید نظر کند تمایل خود را به در بزرگراه بین ایالتی چون من نمی تواند تضمین ایمنی خود را ساده و ساده" مید گفت.

سیاتل شهردار جنی Durkan گفت: این شهرستان در کنار دوستان و خانواده قربانیان.

"هیچ کس نباید خود را در معرض خطر زندگی خواستار بهتر از ما شهرستان, استان و کشور" Durkan گفت در توییتر.

معترضان در اتوبان برای بیش از یک ساعت قبل از ماشین سوار در اطراف محاصره حدود 1:36 صبح مید گفت.

دولت گشت توییتی, دو عکس از راننده خودرو با آسیب قابل توجهی به آن سپر و شیشه جلو اتومبیل.

پلیس سیاتل توییتی که آنها کمک به.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب