واشنگتن – بیش از 200 کشور و منطقه گزارش کرده اند coronavirus موارد در درون مرزهای خود را. یکی بعید استثنا: کره شمالی که ادعا می کند به صفر بود عفونت با وجود آن 880 مایل مرز با چین که در آن ویروس پدید آمده قبل از گسترش در سراسر جهان است.

“این یک نزدیکی ناپذیری برای آنها به موارد” گفت: یونگ H. Pak سابق سیا و تحلیلگر کره شمالی کارشناس با موسسه بروکینگز یک واشنگتن فکر می کنم تانک.

چین و کره شمالی بزرگترین شریک تجاری حسابداری برای تا آنجا که 95 درصد از این کشور گزارش داد واردات با توجه به 38 شمالی یک وب سایت است که آهنگ تحولات در داخل به اصطلاح زاهد گوشه نشین پادشاهی.

“آن را گیج کننده است برای دیدن چگونه یک کشور است که سهام چنین نزدیک تجارت روابط (البته مخفیانه) با چین که در آن ویروس منشا آن باقی مانده است سیستم ایمنی بدن به یک بیماری همه گیر” دو آسیا کارشناسان Jagannath پاندا و آهنگ ژینا کیم نوشت: در یک تحلیل سهشنبه 38 شمال.

کیم جونگ سازمان ملل: کره جنوبی رسمی می گوید کیم جونگ سازمان ملل متحد ممکن است اجتناب از عمومی با توجه به coronavirus نگرانی’

در واقع پاکستان و دیگر کارشناسان می گویند شواهدی وجود دارد حداقل یک مقیاس کوچک COVID-19 شیوع در کره شمالی یک کشور که در آن بسیاری از مردم در حال حاضر در سلامت فقیر اقتصاد را فلج و سلامت سیستم است بی پایان.

کره شمالی ادعا آن است که coronavirus-رایگان می آید در حال رشد در میان گمانه زنی ها در مورد سلامت رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد, سوخت غیاب او از عمده جشن ملی در ماه آوریل است. مقامات کره جنوبی را مورد مناقشه گزارش می دهد که کیم بیمار است و در روز سه شنبه, یک وزیر دولت گفت: کیم ممکن است منزوی خود را برای جلوگیری از عفونت کروناویروس.

تصویر واقعی از چگونه گسترده COVID-19 که در داخل کره شمالی احتمالا هرگز روشن شود. کره شمالی یکی از پنهانی ترین سرکوبگر و استبدادی کشورهای جهان و رژیم را تبلیغ ماشین کنترل جریان اطلاعات است.

زنان با پوشیدن ماسک صورت افزایش گل در Pothong دروازه در پیونگ یانگ کره شمالی روز شنبه, مارس 28 سال 2020 است.

تحت کنترل دولت رسانه ها بوق و کرنا یک “اضطراری ضد اپیدمی” مبارزات انتخاباتی و تبلیغ کامل مستند کره شمالی مرزهای خود.

اما در خارج از کره شمالی شده اند وجود دارد گزارش از عفونت و مرگ و میر و “وحشت خرید” از منطقه ای رسانه های جداشدگان با اتصالات داخل کشور و منابع دیگر.

یک روزنامه ژاپنی گزارش شده در مارس 29 که بیش از 100 سربازان کره شمالی درگذشت مشکوک COVID-19 عفونت پس از فوریه. در مارس 22, داستان, NK, اخبار, که, گزارش کره شمالی در توصیف “خرید و وحشت” در فروشگاه های مواد غذایی, با عجله به ضربه محکم و ناگهانی تا کالاهای اساسی مانند آرد و شکر.

کیم جونگ سازمان ملل متحد: کیم جونگ سازمان ملل متحد ‘زنده و سالم,’ کره جنوبی به ایران در میان گزارش های جدید رهبر کره شمالی بیمار است

یک مارس 18 Radio Free Asia, داستان گفت: کره شمالی به حال مقامات مطلع محلی شهروندان از coronavirus موارد در شهر پیونگ یانگ نیز در دو استان در شمال شرقی و جنوب غربی بخش هایی از کشور است.

“این سخت است به این باور وجود ندارد موارد در بين” آن سه مکان گفت: بروس Klingner, سابق سازمان سیا و معاون رئیس بخش برای کره جنوبی که در حال حاضر با بنیاد میراث, یکی دیگر از واشنگتن فکر می کنم تانک.

اما Klingner گفت: دامنه عفونت ممکن است محدود به یک نتیجه گیری او بر اساس عدم وحشتناک شاخص مانند تصاویر ماهواره ای از گورهای دسته جمعی.

“ما فقط شنیدن نیست همانطور که ما در طول قحطی بزرگ از بدن انباشته مانند cordwood,” Klingner گفت: با اشاره به گرسنگی دسته جمعی در کره شمالی در دهه 1990 که منجر به کشته شدن حدود 2 میلیون نفر به 3.5 میلیون نفر است.

این تصویر گرفته شده و منتشر شده از رسمی کره شمالی, کره ای, مرکزی, اخبار آژانس در ژوئن 25, 2015 نشان می دهد که رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد و ری سول-جو بازرسی ترمینال جدید در پیونگ یانگ در فرودگاه بین المللی.

اگر COVID-19 شیوع محدود است, او گفت:, آن را احتمالا به دلیل کره شمالی اعمال شده بسیار دقیق اقدامات درست پس از شروع بیماری در چین است. در اواخر ماه ژانویه به کره شمالی دولت لغو تمام پروازها به داخل و خارج از کشور مهر و موم شده خود را در مرز با چین را متوقف و حتی دولت-اجرای عملیات قاچاق – با تهدید به مجازات شدید برای کسانی که موفق به تطابق.

و پاکستان توافق کردند که کره شمالی در زمان شدید و مراحل اولیه برای قفل کردن کشور پایین اما او متقاعد شده است که دربسته در محیط coronavirus عفونت.

“بیماری های عفونی رفت و برگشت از طریق کره شمالی تمام وقت” گفت: Pak نویسنده: تنها-عرضه کتاب در کیم جونگ سازمان ملل متحد را رد. “هنگامی که وجود دارد هیچ تست شما نمی دانید که اگر این فرد در حال مرگ از سل و مالاریا و یا COVID.”

پاکستان اشاره کرد حساب از جداشدگان با خانواده هنوز هم در داخل کره شمالی. پیام او گفت: “این واقعا بد است.”

ایران و کره شمالی و روسیه: آمریکا جسارت دشمنان به انعطاف پذیری ماهیچه های خود را در میان coronavirus

در همین حال مقامات آمریکایی شروع به نگرانی در مورد احتمال مربوط به فاجعه در کره شمالی: گسترده گرسنگی و افزایش محرومیت اقتصادی ناشی از کره شمالی تجارت توقف و مرز تعطیلی.

“وجود دارد یک خطر واقعی است که وجود دارد خواهد بود یک قحطی” وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: در طول یک ظاهر در فاکس نیوز.

خوب قبل از همه گیر آمار سازمان ملل متحد هشدار داد در سال 2019 که بیش از 10 میلیون نفر در کره شمالی شد و درد و رنج “کمبود مواد غذایی شدید” پس از بدترین برداشت در یک دهه.

کره شمالی مردم به شدت تکیه بر قاچاق مرزی به سهام کوچک خصوصی بازارهای سراسر کشور است. این رژیم همچنین با استفاده از یک دولت-تحریم عملیات قاچاق برای تامین, برای فرار از تحریم های سازمان ملل.

با کسانی که منابع در حال حاضر بسته عرضه مواد غذایی و پول نقد بوده است مختل Klingner و دیگران می گویند. در روز سه شنبه, رویترز گزارش داد که کره شمالی برنامه ریزی شده برای ارسال یک هیئت به چین به بحث تامین مواد غذایی و تجارت است.

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: Coronavirus: کره شمالی ادعا می کند صفر موارد در میان کیم جونگ سازمان ملل متحد شایعات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de