نوزاد پسر! اندرسون کوپر از خود کودک 1 وایات مورگان

افتخار پاپا! اندرسون کوپر اعلام کرد روز پنج شنبه 30 آوریل ورود پسرش وایات کوپر از طریق قائم مقام.

“در روز دوشنبه من شد پدر” کوپر, 52, گفت: در طول پنج شنبه شب پخش سی ان ان تاون هال. “من در واقع هرگز گفت که قبل از اینکه با صدای بلند و آن را هنوز هم نوع astonishes من است.”

او افزود: “من یک پدر. من یک پسر و من می خواهم شما را به دیدار با او” قبل از به اشتراک گذاری عکس ها از نوزاد وایات به نام بعد از پدرش وایات اموری که گذشت زمانی که او 10.

Anderson Cooper New Father
اندرسون کوپر در مراسم 13 سالانه CNN Heroes: همه ستاره ادای احترام در موزه آمریکایی تاریخ طبیعی در نیویورک در سال 2019 Jason مندز/تالار گفتگو/AP/شاتر

“من امیدوارم که من می تواند به عنوان یک پدر و به عنوان او بود” این روزنامه نگار اضافه کرد که فرزند خود را در وسط نام مورگان است که یک “نام خانوادگی” در اواخر مادر گلوریا وندربیلت ،

کوپر مشترک “شاد” اخبار با Instagram followers on پنج شنبه نیز سه روز پس از وایت متولد شد و در روز دوشنبه 27 آوریل ،

“من می دانم که پدر و مادر من دوست داشتم نام مورگان چون من به تازگی یک لیست آنها ساخته 52 سال پیش زمانی که آنها در تلاش برای فکر می کنم از نام برای من” خبرنگار سی ان ان نوشت: از طریق Instagram. “وایات مورگان کوپر. پسر من است.”

نوزاد با وزن 7 پوند 2 اونس در هنگام تولد و “او شیرین و نرم و سالم” با توجه به کوپر که نشان داد که او را “فراتر از آن خوشحال است.”

نیویورک مادری به اشتراک گذاشته شده یک سری از عکس های او از جمله یکی از او تغذیه وایت و دیگر از او بوسیدن پسر کوچک بر روی پیشانی.

مشاهده این پست در Instagram

من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن با شما برخی از اخبار شاد. روز دوشنبه من شد پدر. این است وایات کوپر. او سه روز است. او پس از نام پدرم که فوت کرد زمانی که من ده. من امیدوارم که من می تواند به عنوان یک پدر و به عنوان او بود. پسر من وسط نام مورگان. این نام خانوادگی در من طرف است. من می دانم که پدر و مادر من دوست داشتم نام مورگان چون من به تازگی یک لیست آنها ساخته شده 52 سال پیش زمانی که آنها در تلاش برای فکر می کنم از نام برای من. وایات مورگان کوپر. پسر من. او 7.2 پوند در زمان تولد او شیرین است و نرم و سالم هستم و فراتر از آن خوشحال است. به عنوان یک گی بچه من هرگز فکر نمی کردم آن را ممکن است برای یک کودک, و من سپاسگزار برای همه کسانی که راه را هموار و برای پزشکان و پرستاران و هر کس درگیر در تولد پسرم. بیشتر از همه من هستم قابل توجه قائم مقام که انجام وایات و تماشای بیش از او را با عشق و به نرمی و به هنگام تولد به او. آن است که فوق العاده برکت – آنچه او و تمام عملیاتی را برای خانواده هایی که نمی تونم کودکان. من جانشین زیبا خانواده خود زیبا و حمایتی شوهر و بچه ها و من فوق العاده خدا را شکر برای همه حمایت آنها داده اند وایت و من. خانواده من این است که برکت به این خانواده در زندگی ما, من آرزو می کنم من پدر و مادر و برادر من کارتر زنده بودند برای دیدار با وایات اما من می خواهم به باور آنها می تواند او را ببیند. من تصور کنید که همه آنها را با هم به دست یکدیگر لبخند و خنده, خوشحال می دانم که عشق خود را زنده در من و در وایات و خانواده ما همچنان ادامه دارد.

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط andersoncooper (@andersoncooper) on

کوپر بوده در مورد تبدیل شدن به یک پدر و اعتراف کرد که به عنوان یک گی بچه او “هرگز فکر آن خواهد بود که ممکن است برای یک کودک است.”

“من سپاسگزار برای همه کسانی که راه را هموار و برای پزشکان و پرستاران و هر کس درگیر در تولد پسرم,” او نوشت. “بیشتر از همه من هستم قابل توجه قائم مقام که انجام وایات و تماشای بیش از او را با عشق و به نرمی و به هنگام تولد به او.”

اولین بار پدر و افزود: “خانواده من این است که برکت به این خانواده در زندگی ما است.”

اگر چه کوپر پدر و مادر و برادر کارتر کوپر نیست زنده به اشتراک گذاشتن شادی خود را خبرنگار گفت که او می خواهم “به باور آنها می تواند او را ببیند.”

“من تصور می کنم همه آنها را با هم به دست یکدیگر لبخند و خنده, خوشحال می دانم که عشق خود را زنده در من و در وایات و خانواده ما همچنان ادامه دارد,” شخصیت تلویزیون به این نتیجه رسیدند.

لحظات پس از پدر جدید مشترک خبری از پسرش ورود از طریق رسانه های اجتماعی خود را دوست دیرین اندی کوهن مشترک یک عکس از پدر و پسر دو طریق Instagram برای استقبال از او به جهان است.

“‘زندگی جدید, جدید امید!’ وایات کوپر شما می تواند در یک زمان بهتر” از سازمان دیده بان چه اتفاقی می افتد زندگی می کنند میزبان, 51 نوشت: در روز پنج شنبه. “من می دانم که نمی توانید صبر کنید برای دیدار با شما! ♥️.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله