تصمیم گیری زود است. بن هیگینز و نامزد جسیکا کلارک در حال گفتگو در مورد صمیمیت در شروع ارتباط زن و شوهر نازل شده به طور انحصاری به ما هفتگی در یک مصاحبه جدید.

“بر من گذشته ما در مورد آن صحبت اولیه به خصوص انجام [طولانی] فاصله. اما نبود یک مکالمه و یا عجیب و غریب یک,” کلارک, 24 گفت: ما. “من فکر می کنم که ما رو جدی تر آن را تبدیل به یک بزرگتر گفتگو.”

سابق لیسانس, 31 اضافه شده است که این گفتگو اتفاق افتاد “در عرض دو هفته” از رابطه زن و شوهر. این جفت ارز که درگیر در ماه مارس شروع به دوستیابی در نوامبر سال 2018 است.

Ben Higgins and Jessica Clarke Decided Not to Sleep Together Until Marriage Instagram
بن هیگینز و جسیکا کلارک حسن بن هیگینز/Instagram

“این تنها چیزی است که ما هر دو احساس راحتی صحبت کردن با یکدیگر در مورد. من فراموش دقیق سناریو که به آن آمد” به لیسانس زنده در مرحله cohost اضافه شده است. “ما نمی دانیم که در آن نقطه — چه کسی می دانست که در آن بود اما مانند شما می دانید [گفتم], ‘اجازه دهید فقط این تعهد ، ما تا به حال در مورد آن صحبت کردیم و به آن موافقت کردند. بعضی اوقات که ما آن را به ارمغان بیاورد. مانند ما هنوز خواسته و ما هنوز احساسات و خواسته های نفسانی به عشق به یکدیگر است.”

Higgins نشان داد که او و نامزدش در انتظار بودند تا زمانی که ازدواج در یک قسمت از نیک Viall‘s “Viall فایل” پادکست در آوریل 22. در طول مصاحبه او همچنین اشاره کرد که این زن و شوهر شده اند ماندن با کلارک پدر و مادر در میان coronavirus قرنطینه بنابراین “تدارکات” نیز مانع از آن است. به طور طبیعی کلارک پدر شنیده مصاحبه.

“من فکر می کنم آن بود که پدر او که آن را آورده که گفته است که برخی از مرد در محل کار آمد به او و با اشاره به تیتر و من گفتم:” اوه خیلی معذرت میخوام!’ و سپس پدر او احساس بد در مورد آوردن آن تا فکر او ساخته شده آن را بی دست و پا بود که واقعا خوب و شیرین از او” این مرد لخت کون پتی آلوم گفت ما. “اما آن را فقط باز ما را به بحث در مورد این بود که در واقع ، … به طور معمول شما نمی خواندن اخبار در مورد دختر خود یا پسر خود و زندگی جنسی خود را. اما ما در یک سناریو منحصر به فرد که در آن مردم در حال تماشای تعجب انتظار و درخواست. من فکر می کنم ما باید مسئولیت برای پاسخ مطابق با حقیقت است. و این فقط ما حقیقت است.”

Ben Higgins and Jessica Clarke Decided Not to Sleep Together Until Marriage iHeartRadio PDA
جسیکا کلارک و بن Higgins حضور در iHeartRadio Music Festival Day 1 در 20 سپتامبر سال 2019 در لاس وگاس, نوادا. AFF-ایالات متحده آمریکا/شاتر

به لیسانس زمستان بازی آلوم همچنین اشاره کرد که او در تلاش به دیگران بگویید چه چیزی را در خود روابط است.

“ما نمی گوییم که این چیز کامل برای همه است. اگر کسی در خارج وجود دارد و نه انتخاب به این تصمیم که تصمیم خود را,” او به اشتراک گذاشته. “این ما و این است که رابطه ما و این هیجان انگیز ترین چیزی که قادر به می گویند و انجام و این تصمیم به عنوان یک زن و شوهر. و آن را به خوبی برای ما است. این چیزی است که ما فکر می شده است سالم و به همین دلیل ما در گیر با آن!”

با گزارش Kayley Stumpe

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله