زمان برای ضربه زدن به کتاب! افراد مشهور, پدر و مادر به مدرسه در منزل در میان coronavirus بیماری همه گیر.

Eva Amurri شروع به آموزش او 5 سال مارلو در مارس 12, یک روز قبل از تولد نوزاد او پسر متئو.

“چه کسی می دانست که من می خواهم آموزش مهد کودک در مرخصی زایمان من؟” Undateable آلوم زیر نویس یک عکس از برگه و استفاده از نشانگر.

او در ادامه به نوشتن هفته بعد: “آموزش و پرورش منتظر هیچ پس از زايمان مادر.”

سوزان ساراندوندختر وبلاگ در مورد روش ها در زمان های نمونه برنامه منابع و آنلاین منابع آموزشی برای کودکان و بزرگسالان از جمله آکادمی خان و FutureLearn.

این بازیگر که هم سهام 3-year-old son عمده با شوهر سابق او را ludgateحال احساسات مخلوط زمانی که Marlowe FaceTimed معلم او “که او را دوست دارد” در 31 مارس است. “این خیلی غم انگیز و بسیار فوق العاده در همان زمان” نیویورک بومی مزبور یک Instagram داستان عکس از دخترش. “او همچنین نشان داد خواهر بزرگ او مهارت است.”

به عنوان برای, Daphne Oz, سابق جویدن میزبان دارای چهار فرزند — سه نفر از آنها حضور در مدرسه — و باز در مورد چگونه او توضیح داد coronavirus به آنها. “ما به آنها گفتم مدرسه خود را مورد نیاز به تمیز و ما و دیگر grownups در اینجا به نگه داشتن آنها را امن و سالم” را خوشحال طبخ نویسنده مزبور یک مارس 12 Instagram عکس از فیلومنا, Jovam و Domenica. “در حال حاضر [من] با تمرکز در یک روز و در یک زمان و نحوه امیدوارم وقت اضافی خود در خانه و مولد و سرگرم کننده است.”

علاوه بر استفاده از آکادمی خان مانند Amurri این پنسیلوانیا بومی “خریداری یک دسته بیشتر کتابهای و فلش کارت و برنامه مراقبتی[اد] برخی از خلاق, پخت و پز/پروژه های صنایع دستی,” او گفت: پیروان خود در آن زمان است.

اونس نشان داد یکی از پروژه های خود را سه روز بعد از نوشتن “ما تا به حال برای خودمان و آن کار می کرد!! فلفل در آب = میکروب ها. شیب انگشتان دست خود را در صابون و پشت به آب و تماشای میکروب ها پراکنده!!”

نگه داشتن اسکرول برای دیدن چگونه بیشتر, افراد مشهور, پدر و مادر و رسیدگی به آنها در مدرسه در منزل در حالی که خود quarantining با بچه های خود را از کیم کارداشیان‘s “عکس یوگا [و] شاهزاده خانم یوگا” به Lin-مانوئل میراندا‘s پروژه های هنر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de