در طول هفته گذشته گزارش جدید ارائه شده همخوانی شواهد قدیمی دهه اتهام تجاوز جنسی علیه معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن یک اتهام است که رد شده است توسط presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد انتخاباتی.

جدول زمانی از اتهامات

در مارس سابق بایدن کنگره کارمند تارا Reade گفت podcaster کتی Halper که در بهار یا تابستان سال 1993 که در آن سناتور از دلاور بود در گوشه ای او را در راهرو و زمانی که او تحویل یک کیسه duffel. Reade مدعی است که بایدن شروع به بوسیدن او propositioned و به زیر دامن او و شروع به دست زدن به او.

این بایدن کمپین را رد کرده می گوید ،

“معاون رئیس جمهور بایدن اختصاص داده شده خود را در زندگی عمومی به تغییر فرهنگ و قوانین در سراسر خشونت علیه زنان” کیت Bedingfield بایدن را مدیر ارتباطات گفت: در بیانیه ای به نیویورک تایمز در اوایل این ماه. “او نویسنده و مبارزه برای عبور و با عبور نمود از برجسته خشونت علیه زنان عمل می کنند. او قویا معتقد است که زنان باید حق شنیده می شود و شنیده می شود با احترام. این ادعا نیز باید مجدانه بررسی مستقل را فشار دهید. آنچه روشن است در مورد این ادعا: آن نادرست است. این اصلا اتفاق نمی افتد.”

آسوشیتد پرس در تماس با 21 سابق بایدن کارکنان هیچ یک از آنها گفت: آنها به خاطر هر گونه شکایت ثبت شده توسط Reade بود که 29 سال کارکنان دستیار در زمان. Reade گفت که پس از شکایت از وظایف او بود مدرج بازگشت و در نهایت او گفت: او خوب نبود جا قبل از اینکه یک ماه به پیدا کردن شغل دیگری. Reade گفت که او با ثبت یک شکایت کتبی در آن زمان با سنا پرسنل که می تواند با بقیه بایدن را سناتوری مقالات در دانشگاه Delaware. دانشگاه گفته است که یک آرشیو مربوط به معاون سابق رئیس جمهور “باقی خواهد ماند به روی عموم بسته شده تا دو سال پس از آقای بایدن بازنشسته از زندگی عمومی است.”

در سال گذشته Reade گفت: در مصاحبه های متعدد است که بایدن را لمس کرده بود و شانه های او و بازی کردن با موهای او اما اشاره نمی کند حمله.

همخوانی حساب

در دوشنبه, Business Insider منتشر شده یک داستان کهنه خبرنگار تحقیقی غنی McHugh که شامل یک ضبط مصاحبه با دو زن که Reade به آنها گفته بود در مورد این حادثه در اواسط-90s.

“من به یاد داشته باشید او گفت: در اینجا بود که این فرد که او مشغول به کار بود و او بت او” فیلم آموزش LaCasse, Reade سابق همسایه گفت. “و او را از نوع او قرار داده تا در برابر یک دیوار. و او قرار داده و دست خود را تا دامن او و او با قرار دادن انگشتان دست خود را در درون او. او احساس او حمله و او واقعا احساس نمی وجود دارد هر چیزی که او می تواند انجام دهد.”

“من به یاد داشته باشید تمام جزئیات” اضافه شده LaCasse که گفت او یک دموکرات که هنوز پشتیبانی بایدن. “من به یاد داشته باشید ، من به یاد داشته باشید ، من به یاد داشته باشید او را ویران کرد.”

زن دیگری لورن سانچز گفت: McHugh که او به یاد می آورد Reade شکایت به او در اواسط-90s که او رئیس سابق در واشنگتن دی سی بود و از نظر جنسی مورد آزار و اذیت او و که او تا به حال از کار اخراج شده برای نگرانی. سانچز و Reade هم مشغول به کار در دفتر یک سناتور ایالت کالیفرنیا.

نامزد حزب دموکرات برای معاون فرماندار و زمان نوادا Assemblywoman لوسی فلرس (D-لاس وگاس) (L) معرفی معاون رئیس جمهور آمریکا جو بایدن در یک get-out-the-رای تجمع در سالن اتحادیه در نوامبر 1, 2014 در لاس وگاس, نوادا. بایدن است جوش برای دموکرات نوادا پیش از نوامبر 4th انتخابات. (عکس توسط Ethan میلر/گتی ایماژ)

دیگر اتهامات

در مارس 2019 سابق نوادا مجلس لوسی فلرس ادعا کرد که بایدن بود بوسید و او را لمس نامناسب در سال 2014. در پاسخ به فلورس اتهام بایدن آن گفت: “هرگز قصد من” را به فلرس یا زن دیگری احساس ناراحت کننده است.

“من سال های بسیاری در مبارزات انتخاباتی و در زندگی من ارائه داده اند بی شماری دست دادن, آغوش, عبارات محبت و حمایت و راحتی. و هنگامی که — هرگز — من اعتقاد دارم که من عمل نامناسب” او در بیانیه ای گفت:. “اگر این پیشنهاد من بود تا من را گوش دادن با احترام. اما آن را هرگز قصد من.”

او اضافه کرد که او نمی یاد اتهام تعامل با فلرس اما گفت: “ما وارد کرده اند در زمانی مهم است که زنان احساس می کنند می توانند و باید ارتباط خود را تجربه.”

مدت کوتاهی پس از آن اتهامات ساخته شد نیم دوجین دیگر از زنان صحبت کرد تا به می گویند که بایدن به حال ساخته شده است اظهارات و یا لمس آنها را در راه است که آنها را ناراحت کننده اگر چه هیچ یک اتهام حمله. یکی بود Reade گفت که محلی کالیفرنیا روزنامه که بایدن به حال نامناسب او را لمس کرد و او ناراحت کننده است. او را افزایش نمی دهد اتهام حمله. در سال 2019 مصاحبه با واشنگتن پست, Reade گفت که بایدن “لمس گردن و شانه ها اما ذکر این اتهام حمله و یا پیشنهاد وجود دارد بیشتر به داستان است.”

در 9 آوریل Reade ظ گزارش واشنگتن پلیس متهم بایدن از تجاوز جنسی. او گفت که او اشاره نمی کند که حمله در آن زمان بود چرا که او ترس از عذاب و هر چند او دو بار رای دادند برای اوباما-بایدن ریاست جمهوری بلیط, او گفت که او قصد ندارد به بازیگران یک رای برای رئیس جمهور در نوامبر است. Reade تا به حال او اعتبار مورد سوال با توجه به نظر مثبت او در مورد نوشت: ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه.

در مارس 12 داستان در اتهامات نیویورک تایمز صحبت به تعدادی از کارکنان که گفت: آنها تا به حال شنیده نشده از حادثه و گفت: آن را از شخصیت بایدن. اما دو نفر از کارورزان گفت: بار است که آنها “به یاد می آورد که او به طور ناگهانی متوقف نظارت بر آنها در ماه آوریل قبل از پایان کارآموزی” که پژواک Reade ادعا می کنند که از وظایف او بود مدرج بازگشت.

مادر تماس

هفته گذشته رهگیری منتشر شده مرداد 11, 1993, تماس با لری کینگ در سی ان ان نشان می دهد. اگر چه مشخص نیست در زمان تماس گیرنده بود Reade مادر, جانت Altimus که Reade می گوید: او گفت: در مورد اتهام حمله در آن رخ داده است.

“من تعجب آنچه یک کارمند را انجام دهد علاوه بر رفتن به مطبوعات در واشنگتن گفت:” تماس گیرنده که به عنوان یک زن زندگی در سان لوئیس اوبیسپو کالیفرنیا که در آن Altimus اقامت در آن زمان است. “دختر من فقط سمت چپ وجود دارد, پس از کار کردن برای یک سناتور برجسته و می تواند از طریق دریافت و با مشکلات و تنها چیزی که او می توانست انجام شد رفتن به مطبوعات و او تصمیم به انجام آن از احترام به او.”

پادشاه پاسخ داد: “به عبارت دیگر او تا به حال یک داستان برای گفتن اما از احترام به فرد او کار می کرد برای او نیست بگویید آن؟”

“درست است” گفت: این تماس گیرنده.

کنگره سوابق لیست Reade را در ماه گذشته از اشتغال به عنوان ماه اوت سال 1993.

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • شما می توانید coronavirus آنتی بادی در عین حال هنوز هم مسری است ؟

  • من یک کارگر پستی. در این بیماری همه گیر کوروناویروس من مشتریان من لینک به جهان است.

  • چگونه کار مخترعان و علاقمندان در حال طراحی و ساخت تجهیزات پزشکی

  • داخل بحث جهانی بیش از تکنولوژی برای coronavirus تماس ردیابی

  • چه جو بایدن coronavirus گروه مشورتی انجام شده است ؟

  • مغلوب ساختن پیشی جستن مهاجرت تعلیق: چه هدف ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de