فلوریدا مقامات بهداشتی باید متوقف انتشار up-to-the-minute مرگ آمار مربوط به این بیماری همه گیر کوروناویروس که باید توسط قانون وارد شده توسط محققین پزشکی در دولت است.

مرگ تعداد وارد شده توسط بازرسان پزشکی کمیسیون بود که اغلب در بر داشت به بالاتر از ارقام ارائه شده توسط فلوریدا وزارت بهداشت تمپا بی تایمز گزارش داد باعث بررسی اطلاعات و تعلیق از انتشار آن.

مقامات دولتی باید مشخص نیست آنچه که آنها پیدا کردن اعتراض در مورد بازرسان پزشکی’ تعداد نه زمانی که آنها ممکن است اجازه می دهد آن را به ساخته شده دوباره بار گفت.

به گفته وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت, 34,728 مردم باید آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس و 1,337 مردم از آن فوت کرده اند که از صبح روز جمعه.

دکتر استیون نلسون رئیس دولت در امور پزشکی بازرسان کمیسیون گفت: Tampa Bay بار است که مقامات دولتی او را مطلع که آنها را حذف علت مرگ و شرح هر مورد از آمار منتشر شده توسط بازرسان است.

“این است که هیچ تفاوتی نسبت به هر گونه دیگر رکورد های عمومی ما در برخورد با” نلسون گفت. “آن را برای پرداخت دلار مالیات دهندگان و مالیات دهندگان حق دارند بدانند.”

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis چهارشنبه اعلام کرد که دولت آغاز خواهد شد بلند coronavirus محدودیت برای برخی از کسب و کار در همه جا اما Broward, Miami-Dade و پالم بیچ شهرستان شده اند که در خصوص سخت ضربه توسط ویروس.

“این شهرستان دیده می شود سهم دولت اپیدمی” DeSantis گفت: “اما آنها روند در جهت مثبت است.”

روز قبل از DeSantis سفارش فلوریدا گزارش 83 و میر ناشی از COVID-19 نسبت به تاریخ. روز جمعه وزارت امور خارجه گزارش دیگری 47 کشته و 1,038 موارد جدید COVID-19.

کمتر از 2 درصد از فلوریدا 21.5 میلیون نفر آزمایش شده است برای ویروس میامی هرالد گزارش روز جمعه. از ساکنان که تست شده اند و 9 درصد را دوباره مثبت برای این ویروس با توجه به Tampa Bay Times.

عکس روی جلد: فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis. (Lynne Sladky/AP)

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • شما می توانید coronavirus آنتی بادی در عین حال هنوز هم مسری است ؟

  • من یک کارگر پستی. در این بیماری همه گیر کوروناویروس من مشتریان من لینک به جهان است.

  • چگونه کار مخترعان و علاقمندان در حال طراحی و ساخت تجهیزات پزشکی

  • داخل بحث جهانی بیش از تکنولوژی برای coronavirus تماس ردیابی

  • چه جو بایدن coronavirus گروه مشورتی انجام شده است ؟

  • چگونه می تواند به کاخ سفید coronavirus جلسات بود بهبود یافته است ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله