ایالات متحده در حال حاضر بیش از 63,000 تایید COVID-19 مرگ و میر و بسیاری از کارشناسان می گویند که تقریبا به طور قطع یک undercount. هنوز هم اگر شما مقایسه این تعداد به 2017-18 فصل آنفولانزا که مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) تخمین می زند کشته 61,000 مردم آن را مانند به نظر می رسد COVID-19 ممکن است شبیه به یک بد آنفولانزا — رئیس جمهور تهمت ساخته شده است که این نقطه به عنوان بسیاری از محافظه کار و شخصیت های رسانه ای. اما داده ها تا کنون نشان می دهد که این کروناویروس جدید بسیار کشنده تر از آنفولانزا و دکتر جرمی ساموئل فاوست یک توضیح.

فاوست یک دانشکده پزشکی هاروارد مربی و پزشک اورژانس در Brigham & بیمارستان زنان در بوستون نوشت: در علمی آمریکا که او شروع به تعجب در مورد آنفولانزا-به-COVID مقایسه هنگامی که آن را به او رخ داده است که در نزدیک به هشت سال از بیمارستان کار “من تا به حال تقریبا هرگز دیده می شود هر کسی مرگ از آنفولانزا.” نه تا به حال هر یک از همکاران او به نام در سراسر کشور است. بنابراین او انجام برخی تحقیقات و این چیزی است که او در بر داشت:

25000 به 69,000 اعداد است که تهمت ذکر شده را نشان نمی شمارش آنفولانزا مرگ و میر در هر سال; آنها تخمین می زند که CDC تولید با ضرب تعداد مرگ آنفولانزا تعداد گزارش های مختلف ضرایب تولید شده از طریق الگوریتم های پیچیده. این ضرایب آنها بر اساس مفروضات چگونه بسیاری از موارد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر آنها بر این باورند رفت و گزارش نشده. در شش آنفولانزا فصل CDC گزارش تعداد واقعی تایید آنفولانزا مرگ و میر است که شمارش مرگ و میر آنفولانزا راه ما در حال حاضر شمارش مرگ و میر ناشی از کوروناویروس — از محدوده 3,448 به 15,620. [جرمی Faust, Scientific American]

بنابراین در یک سیب به سیب مقایسه و تطبیق هفته دوم ماه آوریل COVID-19 مرگ به بدترین هفته گذشته هفت آنفولانزا فصول “رمان coronavirus کشته بين 9.5 و 44 بار مردم بیش از آنفلوآنزای فصلی,” فاوست می نویسد. خواندن کل مقاله در علمی آمریکا.

داستان های بیشتر از theweek.com
دود پر از اتاق است که می تواند سرنگونی جو بایدن
این خود وارد پریش از روشنفکران محافظه کار
5 scathingly کارتون های خنده دار در مورد مایک پنس را آشکار بیمارستان بازدید

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de