Kelly Ripa مقایسه Ryan Seacrest را قرنطینه مو به گرما خسیس


Kelly Ripa Compares Ryan Seacrest's Quarantine Hair to Heat Miser
Ryan Seacrest و Kelly Ripa. جانت مایر/Startraksphoto.com

Ryan Seacrest عرضه یک مدل موهای جدید در روز پنج شنبه در این قسمت از زندگی کلی و رایان و Kelly Ripa نمی تواند کمک کند اما بهم زدن سرگرم کننده در غیر منتظره جدید انجام دهید.

این cohosts شده اند عملا فیلمبرداری صبح از خانه های مربوطه در میان COVID-19 شیوع. روزانه خود در بخش های آنها بوده ام باز و صادقانه با بینندگان در مورد مبارزات خود بخودی که یکی از آنها یادگیری چگونه به خود در خانه کوتاه کردن مو به درستی.

Seacrest نگاه کمی متفاوت نشان می دهد مارس 30 قسمت. قفل خود را به طور معمول براق و شسته و رفته با برخی از دوره در بالا برای بعد. اما در پنج قسمت 45 ساله مو بود بر خلاف هر چیزی که ما تا کنون دیده ام قبل از.

رادیو شخصیت را تغییر داد تا خود را رسمی ‘آیا به سنگ فرفری, کمی کثیف ، آشکار است که قفل خود را بسیار طولانی تر از حد معمول پس از او شده است قادر به پرداخت مراجعه به آرایشگر.

“اوه نگاه کنید که مو” گفت: Ripa به عنوان دو خود را آغاز کرد بخش. “آن ضخیم است و آن لوکس است.”

پس از قسمت Ripa در زمان به Instagram برای مقایسه Seacrest مدل موهای به شخصیت داستانی گرما خسیس از سال 1974 فیلم سال بدون بابا نوئل.

او به اشتراک گذاشته side-by-side عکس از گرما خسیس آتشین قرمز قفل و Seacrest را مو به دنبال به خصوص وحشی.

Kelly Ripa Compares Ryan Seacrest's Quarantine Hair to Heat Miser
ABC; YouTube

در همراه زیرنویس از سه نوشت: “من بقیه در مورد من. #heatmiser مقابل @ryanseacrest 🔥😜 #haircut #athomehaircut تقسیم صفحه نمایش: @abtvhd.”

Ripa و Secrest ملحق شدند در هوا توسط نیویورک بر اساس hairstylist خاویر کروز. این کارشناس میزبان داد راهنمایی در مورد چگونه به موهای خود را در خانه اما بت آمریکایی میزبان نمی کند در واقع خود را بر روی دوربین. شاید او متصل به خود را قرنطینه ، برخی از طرفداران او قطعا هستند.

یکی Instagram کاربر در نظر Ripa عکس و گفت: “من دوست دارم مو جدید! من فر 🙌🏻.” دیگری نوشت: “رایان….من عاشق موهای خود را…آن را قطع نکنید.”

این همه بچه های من آلوم شده است در برخورد با یک مورد از قرنطینه مو نیز هست. او به اشتراک گذاشته شده عکس ها را به او Instagram خوراک و داستان مستند او “ریشه تماشای” برای 2.7 میلیون Instagram followers.

اما زمانی که او را در دوربین او شده است با استفاده از یک داروخانه فرمول برای پوشش تا خاکستری. در مصاحبه با استراتژیستاو نشان داد که او شده است با استفاده از اورآل پاریس سحر و جادو ریشه پوشش خاکستری ساتر اسپری در نور متوسط ،

آهنگ در Spotify در به Tressed با ما برای دریافت جزئیات بیشتر از هر مو عشق وعاشقی در هالیوود از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز به مشهور مورد علاقه خود را’ خیابان ‘دوس (و نبایدها!)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله