عکس توسط نویسنده

لندن: Keir Starmer از حزب کارگر جدید رهبر, چهره شورش هر دو از حزب مردمی حامیان و رهبران پارلمانی حزب پس از شکست در برابر فشار از هند لابی و تغییر از موضع قبلی خود در مورد مسئله کشمیر تحت اشغال.

انگلیسی کشمیری گروه که عمدتا پشتیبانی نیروی کار در سیاست را محکوم کرده اند رهبر تازه انتخاب شده برای اصرار دارد که مسئله کشمیر تحت اشغال هند توسط دو جانبه ميان هند و پاکستان است. بیانیه خود آمد و از دیدار او با یک لابی ،

“ما نباید اجازه دهیم مسائل شبه قاره به تقسیم جوامع اینجا” Keir Starmer گفت: پس از دیدار با تیم اجرایی کار دوستان از هند (LFIN).

“هر گونه مسائل مربوط به قانون اساسی در هند یک موضوع برای مجلس هند و کشمیر یک موضوع دو جانبه هند و پاکستان برای حل و فصل مسالمت آمیز,” او اضافه شده است.

Starmer ساخته شده است این نظرات به قصد دور کردن خود از سلف خود جرمی Corbyn که آشکارا محکوم هندی جنایات در کشمیر تحت اشغال و هرگز در پاسخ به فشار از هند لابی. او همیشه خود را حفظ قوی اخلاقی و معنوی موضع در کشمیر را محکوم مودی اقدامات علیه کشمیری و بحران انسانی چهره های نزدیک به 8 میلیون نفر در این سرزمین مورد مناقشه است.

حزب کارگر از سمت چپ در حال حاضر با صدور محکومیت Starmer را سجده قبل از هند لابی مرتبط با نظامی Hindutva Bahartiya Janata Party (BJP) و آر اس اس.

این قابل درک است که بسیاری از نمایندگان مجلس از جمله حدود ده سعودي, نمایندگان مجلس – خواستار یک جلسه فوری با قانون کار جدید رهبر به دنبال توضیح اظهارات خود و خروج از واقع اشتباه و سیاست مماشات نسبت به تروریسم دولتی از دولت هند در کشمیر تحت اشغال.

کشمیری مهاجر رهبر یک وکیل مدافع مجید Tramboo سازمان کشمیر ائتلاف (OKC) ابراز حیرت در Starmer بحث برانگیز نامه. صحبت کردن به اخبار و جغرافیایی Tramboo نامیده و آن را “تاسف”. وکیل مدافع Tramboo اظهار داشت که نامه ای است که در مجموع خلاف حزب کارگر را به سیاست بیانیه ها و قطعنامه های مختلف در این درگیری از اشغال کشمیر. او تایید کرد که OKC نوشته شده است به کار رهبر برجسته عوامل فوق. “OKC نیز قصد نوشتن به نخست وزیر بریتانیا که در شرایط تحت COVID-19 پوشش دولت هند همچنان ترور در J&K,” او گفت:.

میرزا Saaib التماس کشمیری وکیل و نامزد برای کارشناسی ارشد در سیاست های عمومی در Blavatnik مدرسه دولتی در دانشگاه آکسفورد گفت: این سوال: “در زمانی که هند هندو برتری و عدم تحمل است verifiably تاسیس در سراسر جهان – کشتار مسلمانان در دهلی نو, NRC, کا نه ماه از ارتباطات محاصره در کشمیر تحت اشغال مداوم بازداشت کشمیری بدون هیچ گونه حقوقی اتهامات – بعد از این همه قریب به اتفاق شواهد رهبر اپوزیسیون ساخته شده هیچ اشاره ای به این و به جای صحبت از “هندو-ترس’- یک ادعا تایید نشده ساخته شده تنها با کار دوستان از هند است. کشمیری هستند نه اشیاء است که می تواند خریداری شده و فروخته شده به جای کمک یا رای. عمل رهبر مخالفان چیزی جز برهنه فرصت برای سود کردن بحران انسانی در اشغال کشمیر با چانه زنی سکوت بیش از درد و رنج ما به امن و سوغات از هند یا هند رای دهندگان.”

در جامو و کشمیر جبهه آزادی (JKLF) رهبر Tehseen گیلانی گفت که سازمان ملل متحد و نهادهای حقوق بشر بدن از سراسر جهان در حال به چالش کشیدن مودی رژیم برای جنایت علیه بشریت Keir Starmer رفته به طور کامل در برابر کار ارزش & سنت برای حمایت از یک دولت فاشیستی.

او گفت: “Keir Starmer نیاز آموزش و پرورش بر این واقعیت است که سازمان ملل متحد متعهد شده به مردم کشمیر تحت اشغال به حل و فصل مناقشه از طریق یک همه پرسی آزاد و عادلانه پس از آن است که به هیچ وجه یک موضوع دو جانبه بین هند و پاکستان و یا یک مسئله برای مجلس هند. آن است که به خصوص بی احترامی به می گویند تا زمانی که آن است که گفت: به خاطر چند هزار رای و به طور کامل نادیده گرفتن آنچه مردم کشمیر تحت اشغال قرار دارد به صورت روزانه.”

لندن, معاون رئیس حزب کارگر سیما Chandwani گفت که Starmer “نمی تواند ملاقات با یک کارش غیر قابل توصیف گروهی از مردم و تغییر این کنفرانس موقعیت در کشمیر یک جانبه”.

نگهبان نویس و پیشرو فعال اوون جونز گفت که او ترجیح داده اند برای دیدن Starmer اتخاذ یک موقعیت قوی تری در جنگ و حمایت کشمیری’ تمایل برای تعیین سرنوشت.

“کشمیر یک موضوع برای کشمیری مردم و نه مجلس هند. کار باید ملی حمایت از خودمختاری و حقوق بشر به صراحت.”

جرمی Corbyn موضع در کشمیر روشن بود در ماه اوت سال 2019 توییت: “وضعیت در کشمیر است که عمیقا نگران کننده است. نقض حقوق بشر در حال وقوع هستند و غیر قابل قبول است. حقوق کشمیری مردم باید محترم شمرده شود و قطعنامه های سازمان ملل اجرا شود.”

حزب کارگر تحت Corbyn نیز نامیده می شود برای یک تیم بین المللی از ناظران برای ورود به این منطقه با توجه به “ناپدید شدن اجباری غیرنظامیان” و “شيوع کلی نقض حقوق بشر”.

حرکت اضافه شده است که “مردم کشمیر باید از حق تعیین سرنوشت”.

در 30 آوریل در یک بیانیه مشترک منتشر شده توسط نیروی کار دوستان از هند و آقا Kier Starmer جدید رهبر حزب کارگر گفته بود: “ما نباید اجازه دهیم مسائل شبه قاره به تقسیم جوامع در اینجا. هر گونه مسائل مربوط به قانون اساسی در هند یک موضوع برای مجلس هند و کشمیر یک موضوع دو جانبه هند و پاکستان برای حل و فصل مسالمت آمیز است. کار انترناسیونالیستی حزب می ایستد و برای دفاع از حقوق بشر در همه جا.”

Starmer همچنین گفت: “دولت کارگری تحت رهبری من را مصمم به ساخت و حتی قوی تر کسب و کار ارتباط با هند و همکاری در مرحله جهانی در مورد مسائل مانند تغییر آب و هوا. من مشتاقانه منتظر دیدار هند کمیساریای عالی در دوره به دلیل برای باز کردن یک تمدید گفت و گو بین حزب کارگر و مردم هند است.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de