AFP

پاریس: کارگران جهان کوچک پشت سنتی خود را ممکن است بعد دموی جمعه با کروناویروس مستندات بسیاری مجبور به تجمع حاضر به جای آن که مشخص شد چند ضربه خیابان ها در ماسک صورت.

وجود دارد دستگیری در فیلیپین و ترکیه به عنوان ده ها تن را شکست اجباری خانه حبس برای برگزاری اعتصاب عمومی اما اکثر تجمعات در این غیر معمول روز کارگر رفت و بدون حادثه.

این جشنواره سنتی جنبش کارگری معمولا جذب میلیون ها نفر از مردم به صدای بلند و خشن و بی ادب راهپیمایی و گاه به گاه به درگیری با پلیس.

اما با سخت اجتماعی فاصله قوانین در بسیاری از کشورها برای متوقف کردن گسترش ویروس بسیاری از رهبران اتحادیه تصمیم گرفتند برای به تاخیر انداختن تجمعات عمومی و یا حرکت رویدادهای آنلاین.

ممکن است بعد حمل فوق العاده اهمیت این سال پس از COVID-19 شیوع فرستاده اقتصاد جهانی به یک تاریخی سقوط قرار داده و تعداد بی سابقه ای از مردم از کار و بازیگران برخی از جهان پایین تر کارگران پرداخت می شود — پرستاران, جمع آوری زباله, فروشگاه پیشگویان و تحویل رانندگان — در نقش امروزی قهرمانان.

“این است که به لطف کار ما جشن در این روز که ملت perseveres” گفت: رئیس جمهور امانوئل پاکسازی فرانسه که در آن کارگران را جشن تعطیلات محبوب با کوبیدن قابلمه و آواز خود را در بالکن و شرکت در تظاهرات آنلاین.

“این است که به لطف به کار و تعهد ما مراقبان مدنی حفاظت از پرسنل نیروهای مسلح و… است که ما را نجات بسیاری از زندگی هر روز” پاکسازی گفت: در یک پیام به ملت همچنین ضمن تشکر از کشاورزان و کارمندان دولت و کارگران دیگر را ساخته اند آن را ممکن است برای زندگی “در ادامه به رغم همه چیز.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de