Meghan Markle خود را از دست داده اولیه نبرد در حریم خصوصی نقض مورد در برابر انگلستان تلخیص پس از دادگاه عالی لندن انداخت بخشی از ادعای خود را.

همسر شاهزاده هری با نزدیک شدن به دادگاه از طریق وکیل او در برابر ارتباط روزنامه ها بیش از مقالات خود را ایمیل در روز یکشنبه روزنامه چاپ شده در ماه فوریه سال گذشته که شامل بخش هایی از نامه او فرستاده بود به پدرش توماس Markle.

مشاوره برای کاغذ گفت: دادگاه در هفته گذشته که اتهامات آن را به حال صداقت عمل کرده و تا به حال دامن زده خانواده شکاف باید از این مورد همراه با ارجاع به مقالات دیگر در مورد سلطنتی که مگان می گوید کاذب بودند.

“من با شما موافقم که هر سه دسته از اتهام باید زده از خاص از ادعای” قاضی علامت Warby گفت: در حکم” به گزارش رویترز،.

وکلا برای دوشس می گویند انتشار نامه اش توسط کاغذ بود و سوء استفاده از اطلاعات خصوصی و او نقض کپی رایت. آنها به دنبال تشدید خسارت.

به عنوان بخشی از این ادعا آنها را متهم کرده بود که ایمیل و دیگر شایعات از اذیت و آزار و تحقیر و دستکاری توماس Markle و کمک به سوی یک خرید اینترنتی بین او و دختر خود را. این دو صحبت نکرده پس او glitzy عروسی به هری در ماه مه سال 2018 است.

مقاله رد این اتهام آن را به حال صداقت عمل کرده و یا بدتر با انتشار عصاره حرف او را پدر در آگوست 2018 و گفت: آن را “قابل توجه” این ادعا در مورد درمان Markle ساخته شده بود بدون دوشس داشتن با او تماس برای دیدن اگر او موافقت کرد.

“امروز حکم می کند بسیار روشن است که عناصر اصلی در این مورد را تغییر دهید و همچنان به جلو حرکت کند” گفت: یک سخنگوی Schillings مگان قانون شرکت.

وی افزود: “دوشس حقوق نقض شده; از مرزهای قانونی در اطراف حریم خصوصی بودند عبور کردند. به عنوان بخشی از این روند افراط به آن پست در روز یکشنبه مورد استفاده distortive دستکاری و تاکتیک های نادرست به هدف دوشس ساسکس قرار داده شده است بر روی صفحه نمایش کامل.”

مگان و هری در حال حاضر زندگی می کنند در منطقه لس آنجلس پا را از خود سلطنتی نقش در پایان ماه مارس.

این مورد را هنوز هم در رفتن به یک محاکمه اما تاریخ آن هنوز تعیین شده است.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de