Doting در دختران! ونسا برایانت شده است احساساتی در مورد او و کوبه برایانت دختران زیر خود و دختر خود را Gianna غم انگیز سقوط هلیکوپتر در ماه ژانویه سال 2020 است.

بسکتبال افسانه درگذشت در سن 41 همراه 13 ساله در حالی که سفر به Mamba آکادمی ورزشی بازی در تاوزند اوکس کالیفرنیا.

ونسا مشترک شیرین ادای احترام به شوهر مرحوم او در فوریه سال 2020 با رجعت عکس از بازیکن NBA. “#mybestfriend #theBestdaddy Miss you so much,” او نوشت ، “#handsome #شیرین #خنده دار #احمقانه #lovinghusband. دست شما گفت: “Bonjourno principessa/رینا.'”

بومی کالیفرنیا به دنیا و کوبه اولین دختر ناتالیا در سال 2003 است. این جفت در ادامه به استقبال Gianna سه سال بعد و پس از Bianka در سال 2016 و کاپری در سال 2019.

ونسا می خواستم به “یک پسر بیشتر از” لس آنجلس لیکرز بازیکن او گفت اضافی در مارس 2019. “من عاشق داشتن دختران — من فوق العاده هیجان زده در مورد این که” کوبه گفت: در آن زمان. “او به عنوان به خوبی. او می خواست یک پسر بنابراین او می تواند پسر مامان برای همیشه لطفا برای — این نوع از چیزی. ما را ببینید اگر من می توانم تحویل من نمی دانم. او را مانند ” شما بروید ببینید اگر شما می توانید یک ضربه کلاچ شات. شما به من داد همه دختران بیایید ببینید اگر شما می توانید یک پسر!’ نوچ هنوز رتبهدهی نشده است. ما را ببینید.”

فیلادلفیا بومی گفت: جیمی کیمل در اکتبر 2018 که Gianna می خواستم برای ادامه میراث او در زمین بسکتبال بود و WNBA رویاهای.

در اکتبر 2019 او بوده به لس آنجلس تایمز در مورد ورزشی دختر “کنجکاوی در دادگاه است.” او گفت که Gianna بود “چیز دیگری” توضیح “حتی در یک گرم وضعیت در یک بازی که در آن آن را عقب و جلو رفتن او می تواند خودش جدا و به من می آیند و یک سوال خیلی سوال خاص که شایع است. او می آیند و می گویند, ‘OK در این خاص دام زمانی که من در تلاش برای بستن شکاف اما او در خارج آیا من نیاز به تغییر زاویه?’ این یک سوال خاص. که خیلی لعنتی سرد است.”

این Mamba ذهنیت نویسنده بحباله نکاح در اوردن, ونسا در سال 2001. نگه داشتن اسکرول برای دیدن او شیرین مادری لحظات پس از مرگ از عکس های خانوادگی به Gianna ادای احترام کردند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de