تهمت می خواهد به ارائه 300 میلیون دوز از coronavirus واکسن تا پایان سال است. این است که حتی ممکن است ؟

سخت ترین ضربه بخش هایی از ایالات متحده ممکن است در گذشته اوج این بیماری همه گیر. جاهای دیگر ممکن است بلند کردن اجسام خود را مستند محدودیت. اما کشنده عوامل بیماری زا نمی از بین بردن خود را; هنگامی که آمریکایی ها متوقف ماندن صفحه اصلی coronavirus را ادامه خواهد داد به گسترش است.

انتظار این است که آمریکا نمی خواهد به بازگشت به حالت عادی تا زمانی که وجود دارد یک واکسن موثر علیه COVID-19 — و تقریبا هر کس در این کشور را واکسینه شده است.

هنگامی که و که چطور رخ خواهد داد شده است این موضوع از گمانه زنی ها پس از آغاز این بحران است. اما در روزهای اخیر که پچ پچ تشدید کرده است در میان اخبار که آکسفورد محققان ممکن است یک واکسن موثر آماده سپتامبر و گزارش می دهد که رئیس جمهور تهمت دستور داده است تا یک “پروژه منهتن-سبک تلاش” به نام عملیات سرعت در پیچ و تاب است که با هدف به تلقیح تقریبا همه آمریکایی ها تا پایان سال.

اما می تواند در ایالات متحده واقعا راش-انتشار COVID-19 واکسن در این سال ؟ به درک که چگونه بی سابقه ای است که چالش — و چه شانس غلبه بر آن واقع هستند — شما نیاز به درک چند کلید اعداد.

300 میلیون: تعداد دوزهای COVID-19 واکسن که عملیات با سرعت پیچ و تاب گزارش با هدف ارائه در ایالات متحده در ماه ژانویه سال 2021 با توجه به خبری بلومبرگ. این طرح به بسیج شرکت های دارویی سازمان های دولتی و نظامی محققان برای ساده کردن و سرعت بخشیدن به روند متعارف در حال توسعه, تست, تصویب تنظیم و صدور مجوز یک واکسن.

این واکسن نامزد مورد استفاده قرار گیرد در فاز اول کارآزمایی بالینی در بالينی BioManufacturing تسهیلات در آکسفورد انگلستان است. (Sean الیاس از طریق بی بی سی)

12 تا 18: تعداد ماه Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص, قبلا تخمین زده می شود آن را برای تکمیل این فرایند است.

چهار: تعداد سال آن را در زمان به عقب در دهه 1960 به یک واکسن اوريون به بازار است. هیچ واکسن است که تا کنون منتشر شده است سریع تر. برای مقایسه در آن زمان 28 سال برای ارائه واکسن واریسال; 28 سال به انتشار FluMist; 15 سال برای واکسن HPV; 15 سال به ارائه واکسن روتاویروس و 11 سال برای اولین اطفال ترکیب. یک واکسن برای ویروس ابولا که رفت به آزمایش های بالینی در سال 2014 فقط, تایید دریافت از ایالات متحده تنظیم کننده در ماه دسامبر — پنج سال تلاش در نظر گرفته شده قابل توجه سرعت آن است. “زمانی که دکتر Fauci گفت: 12 تا 18 ماه, من فکر کردم که مسخره, خوش بینانه,” دکتر پل Offit co-مخترع واکسن روتاویروس به تازگی با سی ان ان گفت.

هشت: تعداد ماه در حال حاضر و ژانویه 2021. در چهارشنبه Fauci کوتاه ترین “aspirational” گاهشمار گفتن ان بی سی “امروز” نشان می دهد که در ماه ژانویه “شدنی اگر همه چیز سقوط در جای مناسب است.”

“منظورم این است که من بدیهی است که بخشی از تیم است که درگیر در آن” Fauci اضافه شده است.

102: تعداد coronavirus واکسن در حال حاضر در توسعه, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

هشت تا 10: تعدادی از کسانی که بالقوه واکسن که “نگاه ویژه امیدوار کننده” با توجه به بیل گیتس بنیانگذار شرکت مایکروسافت. دروازه را بنیاد بشردوستانه صرف چند دهه (و ده ها میلیارد دلار) تقویت بهداشت جهانی سیستم. او در حال حاضر سرمایه گذاری میلیاردها دلار بیشتر برای کمک به هفت سازندگان ممکن است coronavirus واکسن شروع به توسعه امکانات و ساخت دوز قبل از هر یک از آنها تایید شده است توسط فدرال داروی آمریکا (FDA).

یک تکنسین آزمایشگاه در سوئیس Inselspital Universitätsspital برن بیمارستان دانشگاه تحقیق در مورد یک واکسن علیه COVID-19. (Arnd Wiegmann/فردا نیوز)

تقریبا 80 درصد: میزان ژنتیکی همپوشانی و سارس sars-CoV-2 نام رسمی از کروناویروس که باعث COVID-19.

این مهم است — و تشویق — از آنجا که اولین گام در توسعه موفقیت آمیز واکسن شناسایی است که به طور بالقوه موثر است. غیر منتظره دانشمندان در آکسفورد Jenner موسسه در حال حاضر انجام می شود که با استفاده از یک سر شروع می شود. توسط اخبار در زمان شکست در ژانویه است که دانشمندان چینی تا به حال شناسایی کد ژنتیکی از یک ویروس مرموز در ووهان آکسفورد تیم در حال حاضر در حال توسعه یک واکسن علیه مشابه coronavirus (سندرم تنفسی خاورمیانه یا MERS) و اثبات ایمنی آن است. آن را بلافاصله روشن به SARS-CoV-2.

شش: تعداد rhesus میمون میمون تلقيح شده با دوز واحد آکسفورد واکسن در ماه مارس در موسسه ملی بهداشت کوه راکی آزمایشگاه. اولین گام در یک معمولی آزمایشی است برای آزمایش یک واکسن بر روی حیوانات برای دیدن اگر آن کار می کند. در مونتانا تمام شش میمون را به معرض سنگین مقادیر SARS-CoV-2 — قرار گرفتن در معرض بود که “به طور مداوم بیمار دیگر میمون در آزمایشگاه است.”

شش: تعداد تلقيح rhesus میمون میمون است که هنوز هم سالم بیش از 28 روز بعد.

سه: تعداد مراحل مورد نیاز برای معمولی کارآزمایی بالینی.

مرحله اول آزمون برای ایمنی توسط یک گروه کوچک از افراد داوطلب سالم دوزهای مختلف; هدف این است که برای ایجاد قوی ترین پاسخ ایمنی در کمترین دوز موثر — بدون عوارض جانبی جدی است.

مرحله دوم آزمون که مقدار مصرف در یک گروه بزرگتر از داوطلبان به طور معمول صدها نفر از مردم در سنین مختلف و سطوح بهداشتی — به مطمئن شوید که آنها توسعه مناسب آنتی بادی است.

نیل براونینگ دریافت یک شات در اولین مرحله ایمنی مطالعه کارآزمایی بالینی بالقوه واکسن برای COVID-19 16 مارس در سیاتل. (تد S. وارن/AP)

فاز سوم در چاله واکسن در برابر دارونما با دادن هر دو به هزاران نفر از داوطلبان که پس از رفتن در مورد زندگی روزانه خود را. اگر پس از واکسن گروه معلوم می شود کمتر احتمال دارد به بیمار نسبت به گروه دارونما (در معنیداری راه) واکسن تلقی می شود موثر است. صدور مجوز و تولید را دنبال کنید.

دوباره این روند گرفته هرگز کمتر از چهار سال از آغاز به پایان برساند.

1,100: تعداد داوطلبان شرکت کننده در آکسفورد فاز یک کارآزمایی بالینی است که هفته گذشته آغاز شد. “مسلح با اطلاعات ایمنی از آزمایش های انسانی مشابه واکسن ابولا MERS و مالاریا” گزارش نیویورک تایمز “دانشمندان در آکسفورد موسسه را متقاعد انگلیسی, تنظیم کننده اجازه می دهد تا غیر منتظره تسریع محاکمات در حالی که این بیماری همه گیر است هنوز داغ در اطراف آنها را.” این دادگاه باید تعیین کند که آیا سریع ردیابی واکسن باعث مشکلات جدی و یا عوارض جانبی.

بزرگترین نگرانی این است که بیماری افزایش یک اثر بومرنگ است که در آن واکسن نه تنها نتواند به ارائه حفاظت, اما همچنین می تواند منجر به یک بیماری شدید. در طول فورد دولت عجله واکسن آنفولانزای خوکی ناشی از چندین مرگ و میر و آسیب رساندن عوارض جانبی.

5,000: تعداد داوطلبان میله میله برای شرکت در آکسفورد ترکیب فاز دوم و فاز سوم در اواخر این ماه. اوایل زیادتری از آکسفورد آزمایش های انسانی تبدیل خواهد شد در دسترس است و محققان “امید به گرفتن برخی از سیگنال مورد اینکه آیا این کار از اواسط ماه ژوئن” جان بل یک استاد پزشکی در دانشگاه آکسفورد به بی بی سی گفت این “امروز” رادیو برنامه شنبه. در حالی که تیم های دیگر در چین و آلمان در حال حاضر در حال انجام فاز اول و فاز دوم, محاکمه تنها آکسفورد آماده برای آزمون اثربخشی.

اما این افزایش یک سوال مهم: چگونه موثر می کند COVID-19 واکسن نیاز می شود ؟ چه هدف در اینجا ؟

یک دانشمند چک کنترل کیفیت از ویال واکسن برای درست حجم در بالينی BioManufacturing تسهیلات در آکسفورد. (Sean الیاس از طریق بی بی سی)

حدود 45 درصد: اندازه گیری اثربخشی این سال واکسن آنفولانزا, با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

70 درصد: این اثر به احتمال زیاد مورد نیاز از COVID-19 واکسن به منظور “برای جلوگیری از شیوع” با توجه به بیل گیتس.

“اگر چه شما می خواهم در حالت ایده آل می خواهید یک واکسن به 100 درصد اثر بخشی بسیاری از نمی,” دروازه نوشت: پنج شنبه. “60 درصد واکسن موثر قابل استفاده است, اما ما ممکن است هنوز هم برخی از موضعی شیوع است. هر چیزی کمتر از 60 درصد است و بعید است به اندازه کافی برای ایجاد گله ایمنی برای جلوگیری از ویروس.”

یک یا دو: آستانه تعدادی از موارد است که تعیین اثربخشی آکسفورد واکسن در آینده آن دادگاه. اگر بیش از دو نفر از شرکت کنندگان که موفق به دریافت واکسن تبدیل به بیمار در مقایسه با رود ده در گروه دارونما “پس ما باید یک حزب و به دنیا بگویید” کارگردان از آکسفورد Jenner موسسه گفت: بار.

اما این بهترین سناریو.

کمتر از 10 درصد: سهم تمام مواد مخدر در کارآزمایی های بالینی است که بعد از پایان گرفتن تایید FDA. بقیه اعلام بی اثر و یا نا امن. همچنین هیچ کس تا به حال ایجاد شده و منتشر شده موفق انسانی واکسن برای هر یک از دیگر coronaviruses در گردش از جمله چند که علت سرماخوردگی.

40 سال: مقدار زمان دانشمندان در تلاش بوده اند — و عدم — به منظور توسعه یک واکسن اچ آی وی. بهترین آنها انجام می شود ؟ چند فاز سوم کارآزمایی بالینی است. یکی ساخته شده این بیماری بدتر است. یکی دیگر از حال میزان موفقیت فقط 30 درصد است.

اما با فرض آکسفورد واکسن یا آلمانی واکسن یا چینی واکسن و یا یکی دیگر از واکسن و یا بیش از یکی از موارد فوق — در واقع کار می کند و نیازی خطرناک چگونه خواهد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اطمینان حاصل شود که همه آمریکایی ها می واکسینه شد ؟ به خصوص در ماه ژانویه?

فیلیپ هافمن از آلمان شرکت biopharmaceutical CureVac نشان می دهد تحقیقات گردش کار بر روی یک واکسن برای COVID-19. (Andreas Gebert/فردا نیوز)

100 میلیون: تعداد دوزهای آکسفورد واکسن که انگلیسی داروسازی AstraZeneca با هدف تولید تا پایان سال 2020 با توجه به همکاری پنج شنبه اعلام کرد. عرضه خواهد بود اولویت بندی در انگلستان با این حال ایالات متحده نیست

صفر (تا کنون): تعدادی از ایالات متحده داروسازان که با همکاری آکسفورد تیم. چرا هیچ takers? “از آنجا که عمده شرکت های دارویی [در اینجا] به طور معمول تقاضا منحصر به فرد در سراسر جهان حقوق قبل از سرمایه گذاری در پتانسیل پزشکی” این بار توضیح می دهد. در همین حال “دیگر دانشمندان درگیر در این پروژه در حال کار با یک و نیم دوجین دارو و شرکت های تولیدی در سراسر اروپا و آسیا برای آماده سازی به بوسیله اسباب گردنده از میلیاردها دوز به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است اگر واکسن تایید شده است. هیچ اعطا شده است منحصر به فرد بازاریابی حقوق.”

10 میلیون به 20 میلیون: تعداد دوزهای از coronavirus واکسن در حال توسعه توسط آلمان BioNtech که ایالات متحده داروسازی فایزر با هدف تولید تا پایان سال 2020 جهانی آن سر از واکسن گفت: پنج شنبه. کسانی که دوز خواهد بود اختصاص داده شده برای “اضطراری” استفاده (به عنوان مثال برای بهداشت حرفه ای).

300 میلیون: دوباره تعداد دوزهای تهمت گزارش می خواهد برای تحویل در ایالات متحده در ماه ژانویه سال 2021. که است که در آن عملیات با سرعت پیچ و تاب در می آید. وجود دارد چند شرکت های آمریکایی که یا آغاز شده یا به زودی شروع به آزمایش های بالینی بر روی بالقوه واکسن خود را. اگر کسانی که واکسن تابه کاملا و یا ایالات متحده داروسازان اعتصاب همکاری با محققان موفق در خارج از کشور, و اگر در پیچ و تاب سرعت با این نسخهها کار به عنوان برنامه ریزی شده — توسط indemnifying عمده دارویی و بیوتکنولوژی شرکت با مسئولیت; با صرف میلیاردها دلار به قبل از ساخت چندین نامزد واکسن قبل از ایمنی و اثر بخشی ثابت شده است; و تحکیم رقابت تلاش به یکی از بزرگ هماهنگ trial — سپس آن را از لحاظ نظری ممکن است که تهمت را طرح می تواند کار کند.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. (Alex براندون/AP)

آن را نیز ممکن است — شاید بیشتر ممکن است — که آن را نمی خواهد و از آن خواهد شد “بیشتر و مضر برای تنظیم نامعقول مهلت کوتاه که ممکن است در نتیجه معیوب واکسن نسبت به صبر کردن برای یکی که ثابت شده بی خطر و موثر” را به عنوان برخی از مقامات در حال بنا به گزارش ها گفتن رئیس جمهور.

هنوز هیچ بحران است بنابراین خواستار یک “پروژه منهتن-سبک تلاش” از پروژه منهتن خود را. اگر اعدام با خیال راحت و به طرز ماهرانه ای بهره برداری پیچ و تاب سرعت تقریبا قطعا ارزش امتحان کنید — فرض کنید مقامات آمریکایی نگه داشتن یک شماره نهایی در ذهن است.

7.8 میلیارد دلار: این زمان جمعیت جهانی است. “به منظور متوقف کردن بیماری همه گیر” — که نیست احترام مرزها — “ما نیاز به واکسن در دسترس تقریبا هر فرد در این سیاره” دروازه نوشت: پنج شنبه. فقط در آن صورت ایالات متحده آمریکا شامل “قادر به بازگشت به حالت عادی—و امیدوارم به تصمیم گیری است که ما جلوگیری از بودن در این وضعیت هرگز دوباره.”

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • شما می توانید coronavirus آنتی بادی در عین حال هنوز هم مسری است ؟

  • من یک کارگر پستی. در این بیماری همه گیر کوروناویروس من مشتریان من لینک به جهان است.

  • چگونه کار مخترعان و علاقمندان در حال طراحی و ساخت تجهیزات پزشکی

  • داخل بحث جهانی بیش از تکنولوژی برای coronavirus تماس ردیابی

  • چه جو بایدن coronavirus گروه مشورتی انجام شده است ؟

  • چگونه می تواند به کاخ سفید coronavirus جلسات بود بهبود یافته است ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin hovarda