ایالات متحده به تصویب رسید 60,000 coronavirus مرگ و میر در روز چهارشنبه با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز بیش از سه ماه زودتر از پیش بینی شده توسط مدل است که اغلب استفاده می شود.

تا همین اواخر 60000 مارک بود تبلیغ توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک اندازه گیری از موفقیت است.

فقط 10 روز پیش مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که به عنوان بسیاری از 60,000 آمریکایی ها انتظار می رود به مرگ از coronavirus. که بسیار پایین تر از تخمین های اولیه از 100,000 تا 200,000 از کاخ سفید coronavirus نیروی کار و بالا برد بیش از 2 میلیون پیش بینی شده توسط محققان بریتانیایی بر این فرض است که هیچ اجتماعی فاصله اقدامات اجرا شده پرداخته می شود.

“در حال حاضر ما در حال رفتن به سمت 50 — من از شنیدن یا 60,000 مردم است. یکی بیش از حد بسیاری از. من همیشه آن را می گویند” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در کاخ سفید است. “اما ما که تا به حال میلیون ها نفر از مرگ و میر به جای آن به نظر می رسد مانند ما خواهید بود در مورد یک 60,000 علامت آن است 40,000 کمتر از کمترین تعداد از فکر است.”

برای رسیدن به 60,000 مرگ معیار تهمت و کاخ سفید بودند با تکیه بر دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی (یا IHME) که تخمین زده 60,308 تجمعی مرگ و میر (برآورد طیف وسیعی از 34,063 به 140,381) در طول بیماری همه گیر در موج اول که از آن انتظار می رود به گذشته از طریق اوایل ماه اوت.

مغلوب ساختن پیشی جستن و برخی از اعضای کارگروه از جمله دکتر Anthony Fauci کشف و ضبط بر این رقم به عنوان ضد اجتماعی خود فاصله دستورالعمل ها و دیگر کاهش تلاش های مشغول به کار بودند. (ظاهر شدن در ان بی سی “امروز” نشان می دهد در اوایل این ماه Fauci آن گفت: “به نظر می رسد بیشتر شبیه 60,000 از 100,000 تا 200,000” که مقامات ایالات متحده تخمین زده شده است.)

رئیس جمهور تهمت صحبت می کند در طول یک coronavirus مطبوعاتی در کاخ سفید در آوریل 19. (Tasos Katopodis/گتی ایماژ)

اما UW پیش بینی می شد کمتر از بسیاری از دیگر اپیدمیولوژیک مدل نقاشی انتقاد از برخی کارشناسان بهداشت و درمان که گفت این بود “بیش از حد خوش بینانه است.” (در مصاحبه با Politico, IHME مدیر کریستوفر موری گفت که این مدل را نشان می دهد پایین تر آمریکا مرگ و میر به دلیل این حساب برای تاثیر اجتماعی فاصله.)

در روز دوشنبه IHME آن تجدید نظر آمریکا مرگ طرح رو به بالا به 74,073 (56,563 به 130,666) که تهمت اشاره کرد طی نشست خبری در باغ گل رز.

“بله ما از دست داده ایم بسیاری از مردم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اما اگر شما نگاه کنید در چه اصلی پیش بینی شد, 2.2 میلیون, ما احتمالا رفتن به 60,000 70,000.

“آن را به مراتب بیش از حد بسیاری از — یک نفر است که بیش از حد بسیاری از برای این” رئیس جمهور افزود: قبل از در نظر گرفتن اعتبار برای جلوگیری از بیشتر مرگ و میر خود را با ممنوعیت سفر خارجی از چین و اروپا است.

“من فکر می کنم ما ساخته شده بسیاری از تصمیم گیری خوب,” او گفت:. “من فکر می کنم ما به انجام یک کار بزرگ است.”

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus مشکل ریاضی

  • کارگران تقاضا PPE به عنوان برگ برنده سفارشات بسته بندی گوشت می آمد گیاهان به باز بماند

  • به عنوان متحده حرکت به بازگشایی COVID-19 نرخ مرگ و میر بالا بردن پرچم قرمز

  • افرادی که در پشت coronavirus اجتماعی فاصله تظاهرات?

  • Coronavirus spawns جدید تئوری های توطئه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de