اقتصادی و چک در حال آماده شده برای چاپ در فیلادلفیا مرکز مالی مه 8, 2008 در فیلادلفیا, پنسیلوانیا است.

جف Fusco/Stringer

  • فنگ چن 31 ساله در نیویورک مرد دستگیر شد سه شنبه و به اتهام سرقت به اتهام مصرف محرک چک از صندوق های پستی.
  • پلیس می گویند که آنها او را یافت و جستجو از طریق صندوق های پستی در غروب آفتاب پارک محله بروکلین.
  • زمانی که او دستگیر شد چن حمل محرک پرداخت “با مجموع بیش از $12,000 کارت های اعتباری باز پاکت نامه و نامه بلبرینگ نام افراد مختلف و ایمیل آدرس” پلیس گفت:.
  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

31-سال-در شهر نیویورک دستگیر شد و در روز سه شنبه پلیس گفت که او به سرقت برده و نه محرک پرداخت از صندوق های پستی در بروکلین بودند که به ارزش 12000 دلار.

پلیس دستگیر فنگ چن پس از پیدا کردن او را به دنبال در صندوق های پستی و مجموعه های پزشکی bin در بروکلین غروب آفتاب پارک های محله ما دفتر دادستان منطقه شرق نیویورک در بیانیه ای گفت.

دادستان گفت: پلیس چن حمل محرک پرداخت “با مجموع بیش از $12,000 کارت های اعتباری باز پاکت نامه و نامه بلبرینگ نام افراد مختلف و آدرس ایمیل” زمانی که او دستگیر شد.

چن بود به اتهام سرقت و چهره به پنج سال حبس و در صورتی محکوم کرد. دادستان ها می گویند او به سرقت برده پست “از جمله کارت های اعتباری متعدد چک و نه اقتصادی پرداخت (EIP) از ایالات متحده آمریکا وزارت خزانه داری در غیر این صورت شناخته شده به عنوان” محرک پرداخت.'”

“این COVID-19 بحران قرار داده است فوق العاده استرس در جوامع محروم در سراسر این کشور است. تاثیر اقتصادی پرداخت و در بسیاری از موارد تاسیسات مورد نیاز این افراد را به شناور باقی می ماند در طول این بحران” فیلیپ Bartlett بازرس در شارژ در ایالات متحده پستی خدمات بازرسی نیویورک بخش در بیانیه ای گفت:.

“زمانی که آقای چن به سرقت برده این بررسی او از سرقت از دریافت کنندگان این بودجه مورد نیاز” او ادامه داد. “پستی بازرسان و شرکای اجرای قانون باید تحمل برای سرقت از پست الکترونیکی به خصوص در طول این بی سابقه بار.”

ریچارد _tenor آمریکا وکیل برای منطقه شرقی نیویورک گفت: دادستان را پس از مردم با استفاده از coronavirus بحران است.

“این دفتر را به شدت تعقیب همه کسانی که به دنبال بهره برداری از بحران بهداشت عمومی” او گفت:. “من ستایش NYPD افسران پلیس خود را واقعا کار برجسته و خدمات تحت شرایط سخت است.”

خواندن مقاله اصلی در خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de