به بی نهایت و … مجموعه ای! فضای فیلم را گرفتار مخاطبان آنها را با دادن یک نگاه اجمالی به زندگی فراتر از زمین, اما آنها نیاز به قوی بازیگران سرب به راس این سفر است.

بسیاری از ستاره را به تصویر کشیده فضانوردان در فیلم در طول سال اعم از داستانی کاشفان فضا به چهره های تاریخی. ساندرا بولاک و جورج کلونی تیمی را به بازی فضانوردان دکتر رایان استون و مت Kowalsky به ترتیب در سال های 2013 فیلم جاذبه. داستانی هیجان انگیز به کارگردانی Alfonso Cuarónشرح زیر Ryan به عنوان او می رود در اولین ماموریت فضایی. اما حملات فاجعه هنگامی که خود شاتل نابود شده است و این جفت ارز در حال سرگردان در اعماق فضا.

تولید فیلم نیاز بولاک قرار داده شده در داخل یک غول مکانیکی دکل تا 10 ساعت در روز. بولاک به حال برای برقراری ارتباط با هر کس در مجموعه از طریق یک هدست یک setup که او گفت: تنوع در سال 2013 تحت تاثیر بهداشت روانی.

“من عصبانی بود در هر کس که آمد به من با یک لپ تاپ به من بگوید که در دست من بود و آن سر من تا به حال به پایان رسید تا در یک مقدار مشخصی از زمان” او در آن زمان گفت. “این کار من با تمام این محدودیت ها به شکل از چگونه به این فرد است. من قطع همه برای تلفن های موبایل با گوش کلاه گیس و headpieces بنابراین من نمی باید آگاه باشید از این فن آوری است که اتفاق می افتد در اطراف من است.”

رایان گاسلینگ به تصویر کشیده زندگی واقعی فضانورد نیل آرمسترانگ در سال 2018 فیلم اول ، این بازیگر توضیح داد: به GQ magazine در اکتبر 2018 که این فیلم می خواستم به تمرکز در مقابل طبیعت از کاوش در فضا در حالی که هنوز اهلی زندگی در بازگشت به خانه.

“ما علاقه مند بودند در دوگانگی زندگی خود” گاسلینگ توضیح داد. “چگونه این فضانوردان با استفاده از چراغ قوه خود از دانش علمی برای کشف گسترده اسرار فضا و در همان زمان آنها را به خانه می آیند و توده یونجه یا کاه چمن و سطل زباله را. ما تا به حال این اصطلاح برای خودمان: ‘ماه و سینک آشپزخانه.’ و من فکر می کنم که چیزی است که ما واقعا در تلاش برای درک آنچه در آن افراط شده اند ممکن است مانند—و به افتخار آن است.”

پایین ببینید بیشتر بازیگرانی که باید به تصویر کشیده فضانوردان در فیلم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de