پاریس تگزاس (AP) — به سختی یک هفته پیش در روستایی Lamar County می تواند یک استدلال بسیار خوبی برای تگزاس’ بازگشایی در روز جمعه.

تنها تعداد انگشت شماری از 50,000 ساکنان اینجا درست در مرز با, اوکلاهما, تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus. هیچ یک مرده بود. شهردار پاریس تگزاس — یک گودال توقف برای رانندگان عبوری به ضربه محکم و ناگهانی یک عکاسی از خود با این شهر کوچک برج ایفل — تا به حال از طریق درایو ویروس تست در آثار فقط به مردم صلح از ذهن است. برخی از عینک ماسک اما بسیاری دیدم دلیل کمی به زحمت.

سپس شیوع در یک خانه سالمندان تبدیل شده تا بیش از آخر هفته.

در حال حاضر حداقل 65 نفر آلوده می شوند و همه چیز تغییر کرده است. یک پیک راند 11 ساعت از طریق شب را انتخاب کنید تا تست کیت و فروشگاه دوم حدس زدن بازگشایی به عنوان Lamar County می شود داستان احتیاطی از شکنندگی کالیفرنیا ، گرگ ابوت طرح به تگزاس بازگشت در کسب و کار سریع تر از بسیاری از کشورهای. و در آستانه هر خرده فروش رستوران و سینما مجاز به اجازه دهید مشتریان در درب تگزاس مجموعه یک روز رکورد مرگ و میر پنج شنبه با 50.

“ما نمی دانیم که آنچه در آن می خواهم به انجام در اینجا گفت:” تیلور رایت صاحب عدن ان زنان بوتیک در پاریس. کلمه از شیوع ناگهانی در پاریس مرکز بهداشت و درمان او گفت: shelved او قصد دارد به بازگشایی بیش از ترس از افشای کارکنان و خانواده است.

“ما نمی دانیم که در آن همه پخش كردن,” او گفت:.

از شلاق زدن در پاریس از سالم پرت به یک شبه نقطه داغ نشان می دهد این عمل تعادل متحده در حال گرفتن به عنوان آنها شروع آرامش بخش بهداشت عمومی محدودیت ها به خصوص در مکان هایی با فرمانداران جمهوریخواه که به طور گسترده حمایت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تعیین به اقتصاد ایالات متحده را به بالا و در حال اجرا است.

در تگزاس ابوت غریزه در طول بحران شده است به حکومت از وسط زمین منعکس شده در بی میلی او در اوایل به مسئله ایالت stay-at-home سفارشات که soured فعالان محافظه کار. دموکرات ها که کنترل تگزاس پررونق شهرهای بزرگ در ضمن باید ستایش او را برای تکان دادن سست دنده محافظ از یک کشیده نازک زنجیره تامین, اما سرعت که در آن ابوت در حال حاضر هدف قرار دادن دکمه تنظیم مجدد است ساخت برخی از بی قراری.

مانند بسیاری از فرمانداران ابوت است در نظر گرفتن یک رویکرد تدریجی به عقب محدودیت. شهرستانهای با کمتر از پنج فعال موارد COVID-19 بازگشایی کسب و کار در 50 درصد ظرفیت که ابوت در روز دوشنبه گفت: اعمال را برای نزدیک به نیمی از تگزاس’ 254 شهرستانهای استان است. در همه جا دیگری — که جایی است که اکثریت قریب به اتفاق تگزاس نزدیک به 30 میلیون نفر زندگی می کنند — می توانید برای باز کردن back up در 25% ظرفیت. سواحل در تگزاس در حال بازگشایی این آخر هفته, در حالی که سالن های ورزشگاه و میله بسته باقی می ماند.

تا آخر هفته گذشته Lamar County نگاه مانند یک مدعی برای شروع به بازگشایی تحت loosest محدودیت. وجود داشته است فقط هشت مورد از coronavirus به عنوان از آوریل 23 و شش نفر از کسانی که تا به حال بهبود است.

“و سپس” بوم,'” پاریس شهردار استیو کلیفورد گفت.

اولین مورد مثبت در خانه سالمندان به نظر می رسد روز بعد. “این بازدید ما مانند حق بین چشم و ناگهان ما باید این واقعا بزرگ, گنده شیوع.”

در حال حاضر کلیفورد یک رادیولوژیست نگرانی در مورد موج دوم. او نگرانی در مورد گرفتن بیشتر تست کیت است که یک مشکل مزمن است که ممکن است نقاب واقعی تعداد موارد در شهرستان خود را از شروع. او تا به حال خریداری شده از 1500 تست آنتی بادی — یک ژست برای یک شهرستان از 25000 و انجام یک محاکمه اجرا از درایو-از طریق تست مارس 23 در آماده سازی برای افتتاح به مدت سه روز در این هفته است.

خانه سالمندان شیوع scuttled این برنامه. یکی از ساکنان مرده است اما کلیفورد گفت: اگر تگزاس باز نمی گردیم تا به زودی “هر کسب و کار در شهر در حال رفتن به ورشکسته و هیچ کس را کار و پس از آن وجود خواهد داشت و فقر است.”

تگزاس گزارش شده 27,000 موارد و بیش از 750 مرگ و میر مرتبط با این ویروس. کارشناسان گفت: یک روز افزایش مرگ و میر است که هیچ دلیلی برای زنگ خود را در آن پس از آن می تواند منعکس کننده تاخیر در گزارش و یا بیمارانی که پس از شکست در مبارزه با این بیماری برای هفته ها.

اما به عنوان ابوت اهداف مارس 18 به عنوان تاریخ برای پوست کندن محدودیت و حتی بیشتر آنها نیز نگرانی آن را با عجله.

“به نظر می رسد کمی پریدن تفنگ. به نظر می رسد کمی سریع, مطمئن,” دکتر گفت: دیانا سروانتس متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه شمال تگزاس مرکز علوم بهداشت.

آن آمده است نه به اندازه کافی سریع برای جان Bratcher که رستوران و باغ آبجو نام 107 خاموش میدان شهر در پاریس رانده شده و به نقطه شکستن. پول تنگ است با وجود داشتن نگه داشته آشپزخانه باز به رفتن سفارشات. او خواسته فرماندار می خواهم اجازه دهید او پاسیو در فضای باز است که نفوذی شنبه شب با موسیقی زنده, جای حداقل یک نیمه پر جمعیت دوباره.

“او در تلاش برای در نظر گرفتن تمام مناطق تگزاس” Bratcher گفت. “و این یکی از سخت.”

___

Stengle گزارش از دالاس و وبر از آستین.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله