به عنوان بایدن fends off تجاوز جنسی مسئول آرشیو ملی می گوید که سوابق مربوطه

آرشیو ملی روز جمعه گفت این هیچ سابقه ای از هر گونه فایل از یک کنگره که ممکن است حاوی شواهدی از سوء رفتار جنسی شکایت علیه جو بایدن از 27 سال پیش زمانی که او یک سناتور ایالات متحده.

“پاسخ کوتاه این است که هیچ — ما نمی آن. کسانی که سوابق با کنگره” جان Valceanu مدیر ارتباطات برای archives گفت: اخبار یاهو.

بایگانی بعدا قرار دادن یک بیانیه گفت: در تمامیت آن: “هر پرونده از مجلس سنا پرسنل شکایت از سال 1993 را همچنان تحت کنترل سنا. بر این اساس سوالات مربوط به این پرونده باید به مجلس سنا.” دفتر وزیر از مجلس سنا نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در اوایل این سال بایدن بود ضربه با یک اتهام که او حمله یک عضو سابق کارکنان خود را در سال 1993. متهم تارا Reade گفت: او همچنین از ثبت یک شکایت رسمی از آزار و اذیت جنسی در مورد زمان کار در بایدن را می کند که یک کپی. او گفت: آزار و اذیت شکایت را شامل نمی شود جزئیات این حمله.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن. (Carlos Barria/فردا نیوز)

در یک بیانیه و مصاحبه جمعه صبح بایدن را رد قسمت به طور کامل و گفت: هر رکورد از شکایت اگر آن وجود داشته باشد در آرشیو ملی.

Reade ادعای بایدن سپس یک سناتور از دلاور تحت فشار قرار دادند و او را در برابر یک دیوار در حالی که او در حال اجرا بود ماموریت و او نافذ او را با انگشتان دست خود را. بایدن را در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در اتاق بود را تکذیب کرد Reade حساب اما او تا به حال نه خطاب به طور مستقیم آن را تا روز جمعه زمانی که او با صدور بیانیه ای با زور و اجبار انکار این ادعا گفت: “این هرگز اتفاق افتاده است.”

“وجود دارد تنها یک جای شکایت از این نوع می تواند باشد — ملی Archives” در بیانیه ای گفت:. “آرشیو ملی است که در آن سوابق نگهداری می شوند چه نامیده می شد و سپس از نمایشگاه اشتغال و شیوه های. من درخواست کرد که وزیر سنا بپرسید بایگانی برای شناسایی هر گونه سابقه ای از شکایت او مدعی او ثبت و در دسترس را به مطبوعات هر گونه سند است. اگر تا کنون وجود دارد هر گونه شکایت ثبت وجود خواهد داشت.”

یک مقام آژانس گفت: ممکن بود که کنگره به اجاره فضا در آرشیو ملی است که ممکن است حاوی چنین سوابق از کنگره منشی — است که پس از تغییر نام آن به دفتر کنگره محل کار حقوق. اما این مقام گفت: این آرشیو را کنترل نمی کند هر گونه سوابق و یا بازداشت آنها. آن را بلافاصله روشن نیست که آیا هر یک از کنگره سوابق ذخیره شده در آرشیو شامل کسانی که از اداره کار حتی اگر archives است قادر به دسترسی به آنها را.

آرشیو ملی ساختمان در واشنگتن, d. C. (مایکل Brochstein/SOPA تصاویر/LightRocket از طریق گتی ایماژ)

در خواست اظهار نظر در آرشیو ملی بیانیه بایدن کمپین جمعه شب منتشر شد یک کپی از نامه presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری فرستاده شده به دبیر سنا, Julie Adams. “ما تا به حال قابل درک است که سنا فروشگاه سوابق از [نمایشگاه اشتغال دفتر] و از این دوره در اسناد ملی” بایدن نوشت. “بایگانی متحده در حال حاضر که پرونده را همچنان تحت کنترل سنا.

“بر این اساس من درخواست کنید که شما را مستقیم و یا هر چه مراحل لازم برای ایجاد موقعیت سوابق این اداره و پس از آنها قرار داشته و به طور مستقیم جستجو برای اتهام شکایت و نتایج حاصل از این جستجو.”

بایدن عمومی مقالات در بایگانی دانشگاه دلاور تحت مهر تا دو سال پس از ترک زندگی عمومی است. در پاسخ به پرسش از “صبح جو” شرکت میزبان میکا برژینسکی در مصاحبه جمعه صبح بایدن گفت: کسانی که اسناد را شامل نمی شود هر گونه مسائل مربوط به پرسنل اما آیا برگزاری مکاتبات خصوصی با رئیس جمهور سابق باراک اوباما و دیگر رهبران جهان است که او تمایلی به انتشار در وسط یک انتخابات ریاست جمهوری است.

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • شما می توانید coronavirus آنتی بادی در عین حال هنوز هم مسری است ؟

  • من یک کارگر پستی. در این بیماری همه گیر کوروناویروس من مشتریان من لینک به جهان است.

  • چگونه کار مخترعان و علاقمندان در حال طراحی و ساخت تجهیزات پزشکی

  • داخل بحث جهانی بیش از تکنولوژی برای coronavirus تماس ردیابی

  • چه جو بایدن coronavirus گروه مشورتی انجام شده است ؟

  • چگونه می تواند به کاخ سفید coronavirus جلسات بود بهبود یافته است ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله