Presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن روز جمعه گفت که او خواسته های عمومی را به آزار و اذیت جنسی شکایت ثبت شده توسط تارا Reade زنی که می گوید او تجاوز جنسی او از چند دهه پیش هنگامی که او کار کرده و او را در مجلس سنا.

بایدن نوشت: به وزیر سنا Julie Adams درخواست “کمک در تعیین این که آیا از 27 سال پیش یک عضو هیات در کشور ایالات متحده آمریکا, اتاق کار شکایت وی از سوی مامورین آزار و اذیت جنسی.”

“من درخواست کنید که شما را مستقیم و یا هر چه مراحل لازم برای ایجاد موقعیت پرونده از این و پس از آنها قرار داشته و به طور مستقیم جستجو برای اتهام شکایت و نتایج حاصل از این جستجو” معاون سابق رئیس جمهور نوشت.

“من می پرسند که انتشار عمومی شامل نه تنها یک شکایت اگر یکی وجود دارد اما هر و همه اسناد و مدارک دیگر در پرونده که مربوط به اتهام,” بایدن نامه بخوانید.

بایدن نامه اضافه شده است که آرشیو ملی بود که او را مطلع ثبت, اگر آن وجود دارد که باقی مانده اند با سنا. او در ابتدا گفت: به اعتقاد او چنین یک رکورد خواهد بود مستقر در آرشیو ملی.

Reade رفت و با گرافیک و جزئیات ادعای خود را در 25 مارس. او مدعی است که در سال 1993 زمانی که او بود یک هیات دستیار کار بایدن او گفته شد توسط یک کارمند را به دلاور سناتور کیسه duffel در یک ساختمان مجلس سنا. هنگامی که او به ملاقات با او دوخته خود را در برابر یک دیوار و نفوذ او را با انگشتان خود را در حالی که به زور او را بوسه.

در اوایل ماه آوریل سال گذشته قبل از او اعلام کرد اجرا خود را برای حزب دموکرات نامزدی Reade ادعا همراه با چند تن دیگر که بایدن را لمس کرده بود و او را نامناسب. او می گوید: او شکایت با کنگره پرسنل دفتر که اشاره آزار و اذیت جنسی او در معرض توسط بایدن اما نه به اتهام حمله به.

در مواجهه با فشار از دو طرف راهرو برای رسیدگی به این اتهام به طور مستقیم بایدن به نظر می رسد در MSNBC در صبح روز جمعه را تکذیب کرد و ادعا می کند.

“نه آن است و نه درست می شود.” “من گفت: به صراحت آن را هرگز اتفاق افتاده است.”

بیشتر از ملی نقد و بررسی

  • بایدن کمپین مطالبات شبکه های تلویزیونی جلوگیری از دادن جولیانی زمان
  • بایدن را رد AOC را گله در مورد به اشتراک گذاری یک حزب: “این چادر است که مقدار زیادی بزرگ برای هر دوی ما’
  • بایدن کمپین فعالان دیده سنا فایل های او در حال حاضر حاضر به انتشار

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله