در اینجا ما دوباره: مردم آمریکا مواجه شده است با اتهامات یک مرد سیاستمدار بد رفتار — در این مورد اتهامات علیه معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن با رئیس مجلس سنا کارمند تارا Reade که می گوید احتمالي دموکرات ریاست جمهوری نامزد sexually assaulted او در سال 1993 در حالی که او کار می کرد در کاپیتول هیل ،

چه معنی آن را به “باور زنان” را ساخته اند که تجاوز جنسی به اتهامات مانند Reade ؟ این بوده است من تمایل به خطا در کنار زنان مؤمن چون آماری, زبان, آن را بسیار غیر معمول (اگر نه بی سابقه) برای چنین ادعا می شود ساخته شده است. “باور” در چنین مواردی به این معنی نیست که کورکورانه هر اتهام به عنوان مقبول حق. آن را به سادگی بدان معنی است که چنین اتهامات جدی و اعتقاد داشتند که ادعای خود را باید نسبتا مورد بررسی قرار گرفت.

بسیاری از بایدن هواداران باور نمی Reade اتهام. اما برای کسانی که پیدا کردن آن نگران کننده چگونه ممکن است ما فکر می کنم در مورد این موضوع در شرایط انتخابات ریاست جمهوری ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن و پیشی بایدن در اتهامات

اولین وحشتناک شباهتها نیاز به رفتن. محافظه کاران ادعا شده است وجود دارد یک استاندارد برای بایدن در مقایسه با چگونه دیوان عالی کشور نامزد برت Kavanaugh تحت درمان قرار گرفت. این غلط است. در حالی که چند دموکرات خواستار Kavanaugh را نامزدی می تواند بلافاصله پس از خارج فقط در قدرت از اتهامات علیه او غالب مشاهده شد که این اتهامات باید به طور کامل و منصفانه مورد بررسی قرار گرفته و کریستین Blasey فورد باید شنیده شود. این چیزی است که دموکرات ها در کمیته قضایی مجلس سنا به دنبال آن چیزی است که جمهوریخواهان حاضر به انجام به جای در حال اجرا یک شم تحقیقات در نظر گرفته شده برای تبرئه Kavanaugh و لام فورد.

عامل دیگری که به وضوح از هم جدا دو موقعیت است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند خارج Kavanaugh را از نامزدی برای یک عمر در دادگاه عالی و به جای او شخص دیگری است. بایدن از سوی دیگر نبود منصوب کرد. او انتخاب شده توسط رای دهندگان.

آیا مردم آن را دوست دارم یا نه, آن را در حال حاضر یک بازی با حاصل جمع صفر: مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل بایدن. حتی اگر شما بر این باورند که اتهام علیه بایدن تهمت دور پیشی او را در اتهام تجاوز جنسی گروه. بله, آن را در یک مکان وحشتناک می شود که در آن جمله می توان حتی نوشته شده است. که گفت:, اگر تجاوز جنسی اتهامات مهم ترین مسئله برای شما, پس از آن هنوز هم وجود دارد هیچ مسابقه.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

می کند که شما را به یک منافق? من فکر نمی کنم اما حتی اگر آن را ما نیاز به برخی از دیدگاه ها در اینجا. “پین دم در منافق” منحصر به فرد است که واشنگتن و یکی که من با elan برای سال. مشکل آن است که اغلب آن را کاهش می دهد مسائل پیچیده به ساده کاریکاتور و به طور معمول شامل نسبت دادن بدترین نیت را به هر کس که شما را به عنوان یک حریف.

اما اگر شما در حال بازگشت با نفاق صبر کنید تا زمانی که شما شنیدن آنچه که مغلوب ساختن پیشی جستن انجام داده است به مهاجران مستند نشده, محیط زیست, سیاه, افراد, بومی, مردم, مسلمانان, لاتینی, حقوق زنان در جامعه, حقوق در امریکا ایستاده در جهان و یا مفاهیم حقیقت و نجابت است.

دادستان سابق: چرا من شک و تردید در مورد Reade جنسی حمله ادعا علیه بایدن

این است که یک رئیس جمهور که تا به حال اخطار از بلندی همه گیر است که به کشته شدن ده ها هزار نفر از آمریکایی ها و شمارش; که wreaking اقتصادی ویران در سراسر کشور; و کسی که فکر می کند خوردن سفید کننده ممکن است راه حل برای تمام این.

اگر رسانه ها باید بازی ریاکاری بازی و سپس درخواست خواهان به همین دلیل اگر آنها آنقدر نگران تجاوز جنسی اتهامات آنها را در برابر تهمت یا صحبت کردن با هر تعداد از رئیس جمهور شاکیان?

شما می توانید بر این باورند Reade و رای بایدن

برای کسانی که بر این باورند که اتهامات علیه بایدن اما چه کسی درک منحصر به فرد خطر مغلوب ساختن پیشی جستن نشان دهنده به این کشور بهتر است به چشم پوشی از نوع سیاه و سفید و تجزیه و تحلیل است که غالب ما گفتمان عمومی. در اینجا حقیقت: شما می توانید بر این باورند تارا Reade و هنوز هم حمایت جو بایدن حتی اگر شما او را به عنوان ناقص کشتی برای از بین بردن خطرناک و دیوانه وار از کاخ سفید است. اگر این بودند اولیه پس از آن حساب متفاوت خواهد بود. اما آن را نمی.

بسیاری از مردم من می دانم که عمیقا کشتی با این موضوع هستند. چیزی که من متوجه شده ام این است که زنان اغلب تحت فشار قرار دادند به صورت کاملا خالص و فوق سرزنش به منظور اقتدار اخلاقی. من می دانم که در گذشته من پیچ خورده خودم را به چوب شور در تلاش برای دیدار با استانداردهای اخلاقی قوام تعیین شده توسط مردم (معمولا مردان) که در حقیقت بود خود را به مواج منافقان که هرگز برگزار شد خود را به همان استانداردهای سختگیرانه که آنها را نگه دارید هر کس دیگری.

چگونه دموکرات کشته ‘بر این باورند همه زنان’: در حال حاضر که تارا Reade متهم کرده است جو بایدن تجاوز جنسی به ذهن هرگز.

درست مثل فورد تارا Reade باید شنیده شود و اتهامات سزاوار بررسی است. بایدن باید به همکاری با این بررسی است. او خواسته است به بایگانی ملی به انتشار پرونده از هر گونه شکایت علیه او باید وجود داشته باشد.

هنگامی که فشرده جمعه در MSNBC را “صبح جو” در مورد اینکه آیا او تا به حال دو استاندارد فورد و Reade بایدن توضیح داد: “پیشنهاد من این نیست او تا به حال حق ندارد به جلو آمده. هر زنی باید آنها را به جلو می آیند. آنها باید شنیده شود. و سپس آن را باید مورد بررسی قرار گرفت. و اگر وجود دارد هر چیزی که مطابق با آنچه که گفته و او در این مورد یا مورد ساخته شده است و سپس باید آن را باور داشتند.”

این جوهر از آنچه كه زنان در واقع به معنی. در تضاد کامل با مغلوب ساختن پیشی جستن که مورد حمله بسیاری از شاکیان و تقلید و تمسخر فورد در می سی سی پی تجمع بایدن روشن ساخته او به هیچ وجه قصد بدنام Reade. “من قصد دارم به در و سوال او انگیزه,” او گفت: “صبح جو.” “من قصد ندارم به او حمله کند. او حق دارد به می گویند هر چیزی که او می خواهد می گویند. اما من یک راست می گویند, نگاهی به حقایق است. آن را چک کنید.”

بر خلاف راه سیاست و امور جهان به طور معمول تحت پوشش و مورد بحث در امریکا اخلاقی و معضلات اخلاقی تمایل به ظریف و پیچیده است. به ندرت وجود دارد کامل پاسخ. در پایان, ما همه باید به وزن انواع عوامل رقابت و جستجو خود ما وجدان که برای تعیین نامزد نشان دهنده بهترین آینده برای کشور است.

کیرستن قدرت سی ان ان اخبار تحلیلگر عضو ایالات متحده آمریکا امروز هیئت مدیره کانون. او در توییتر دنبال کنید: @KirstenPowers

شما می توانید به خواندن نظرات متنوع از هیئت مدیره ما از همکاران و نویسندگان دیگر در نظر صفحه در توییتر @usatodayopinion و روزانه ما, نظر, عضویت در خبرنامه. برای پاسخ به یک ستون ارسال نظر به letters@usatoday.com.

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: مغلوب ساختن پیشی جستن به مراتب پیشی بایدن در اتهام تجاوز جنسی گروه

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله