واشنگتن: معمولا فشار خون دارو نه افزایش احتمال ابتلا به COVID-19 عفونت یا افزایش خطر تبدیل شدن به طور جدی بیمار با این بیماری سه عمده مطالعات در روز جمعه گفت.

این تحقیق در درجه اول نگران angiotensin-converting-enzyme (ACE) بازدارنده و آنتاگونیست های آنژیوتانسین-مسدود کننده های گیرنده (ARBs) که همچنین با توجه به بیماران مبتلا به دیابت برای کمک به محافظت از کلیه ها.

مهارکننده های ACE شامل امثال رامیپریل لیزینوپریل و دیگر مواد مخدر پایان دادن به در -pril; در حالی که ARBs شامل والزارتان و لوزارتان و به طور کلی در پایان -sartan.

وجود داشته است نگرانی ناشی از مطالعات حیوانی که این داروها را افزایش دهد ممکن است بدن در سطوح یک پروتئین به نام ACE2 که coronavirus چفت در را به زمانی که آن را با حمله به سلول های انسان در نتیجه افزایش مردم نسبت به این بیماری است.

گیج کننده مسائل بیشتر نیز وجود دارد متناقض مطالعات حیوانی نشان داد که داشتن بیشتر ACE2 پروتئین ممکن است کاهش یک واکنش التهابی در ریه ها به COVID-19 یک اثر مفید.

سه مطالعات جدید منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند (NEJM).

هر یک درگیر بررسی پرونده هزاران نفر از مردم یا در و یا بر روی داروها و دیدن اگر آنها آلوده و چگونه این بیماری پیشرفت.

آنها سپس با استفاده از روش های آماری برای کنترل سایر عوامل مانند شرایط بهداشتی اساسی که ممکن است مردم را بیشتر مستعد ابتلا به عفونت و جدی به COVID-19.

“ما شاهد هیچ تفاوت در احتمال مثبت شدن تست با مهارکننده های ACE و با مهاركننده گيرنده مسدود کننده های” هماهنگی رینولدز از دانشگاه نیویورک گراسمن دانشکده پزشکی منجر شد که یکی از این مطالعات که در مورد 12,600 مردم گفته.

مطالعات انجام شده در “مشاهدهای” به معنی محققان مشاهده اثر یک عامل خطر.

این نوع از تحقیقات است که همیشه در نظر گرفته شده ضعیف تر از “تجربی” که در آن مداخله معرفی شده است همراه با یک کنترل که برگ کمتر به شانس.

نویسندگان همراه سرمقاله در NEJM اذعان کرد این محدودیت ذاتی اما افزود: “ما برای پیدا کردن آن اطمینان بخش است که سه مطالعات انجام شده در جمعیت های مختلف و با طرح های مختلف می رسند سازگار پیام است.”

رینولدز گفت که این یافته بودند تسکین چرا که او تا به حال شده است گرفتن سوال از نگران بیمارانی که در حال خواندن مطبوعات, گزارش و درخواست شد اگر آنها باید داروهای خود را متوقف.

“من بسیار خوشحال می شود قادر به بگویید بیماران است که آنها باید خود را ادامه خواهد داد داروهای فشار خون,” او گفت:.

این به ویژه مهم است توجه به این که مستند زندگی خود را به نظر می رسد می تواند باعث فشار خون بالا “شاید از استرس یا کمتر ورزش یا خوردن متفاوت,” او اضافه شده است.

Mandeep Mehra, مدیر پزشکی در بریگهام و زنان بیمارستان (BWH) قلب و عروق مرکز که منجر دیگری از این مطالعات گفت: یکی دیگر از سوال اساسی پاسخ داده نشده بود.

در اوایل این بیماری همه گیر زمانی که مشخص شد که افراد مبتلا به بیماریهای قلبی عروقی با احتمال بیشتری برای دریافت شديد COVID-19 دانشمندان فکر: آن بیماری های قلبی که از عوامل خطر و یا دارو استفاده می شود برای کنترل آن ؟

تحقیقات جدید حل و فصل بحث بصورتی پایدار و محکم در حمایت از سابق است.

“این به شما می گوید فراتر از سایه شک است که COVID-19 نوعی تعامل با سیستم قلبی عروقی بسیار منفی راه” گفت: Mehra.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de