منچستر: یکی دیگر از بریتانیا و پاکستان را از دست داده و زندگی خود را به مرگبار کرونا ويروسی است که به کشته شدن بیش از 235,000 مردم در سراسر جهان و بیش از 26,000 در انگلستان به تنهایی.

یک پزشک مشاور در رویال بولتون بیمارستان دکتر ناصر خان — که در 40s او زندگی می کردند در حومه, Greater Manchester, نزدیکی بولتون و متولد شد در کراچی — به خوبی مورد احترام در میان انگلیسی, پزشکان سلامت است.

دکتر خان قرارداد COVID-19 ویروس در حالی که مشغول به کار در خط مقدم جایی که او توسعه یافته علائم قبل از بستری به بیمارستان چند هفته پیش که در آن او به مدت دو هفته در یک ونتیلاتور. او در گذشت شنبه شب.

محافظه کار و دوستان از بیمه خدمات درمانی (خدمات درمانی) رئیس دکتر اشرف Chohan تایید این اخبار در خود رسانه های اجتماعی.

“دکتر ناصر خان یک پاکستانی بریتانیا NHS مشاور پزشکی در بولتون بیمارستان در گذشت امروز با توجه به COVID19.” Dr Chohan گفت در توییتر.

دیگر انگلیسی-پاکستانی, پزشکی, Dr Shahnila نادر گفت که او “ویران در از دست دادن یک دوست نزدیک برادر و همکار”.

“دکتر ناصر خان مشغول به کار بود به عنوان مشاور مائو در رویال بولتون در بیمارستان و در بخش مراقبت های ويژه برای 2 هفته. او در اوایل دهه 40 سالگی و 3 بچه های کوچک,” او نوشت.

“COVID-19 دهکدهای از بین برد و بسیاری از خانواده ها است. روز بسیار غم انگیز برای همه ما است.”

تریسی Howard کار کرده است که با دکتر خان گفت که او “یکی از مهربانترین پزشکان من را شناخته شده است”.

Facebook/Janaza اطلاعیه (@JanazaAnnouncement)/تصویر از طریق اخبار

“او ما حاد پزشکی مشاور. او همیشه یک لبخند بر چهره اش بود بسیار مودب و با احترام به همه. یک فرد شگفت انگیز,” او گفت:, گفته پزشکان در جامعه از دست رفته “یک دوست” و “افکار و نماز به خانواده اش”.

در یک بیانیه اواسط یورکشایر بیمارستان NHS Trust گفت: Dr خان “یکی از ما locum پزشکان که مشغول به کار در یکی از اعتماد بخش پزشکی ما در دوزبری و بیمارستان منطقه سایت”.

بیمارستان, مدیر اجرایی, Martin Barkley با ستایش از اواخر طبیب گفت او یک “ارزش عضو تیم”. همکاران او “سخن گفته اند او فوق العاده مثبت طبیعت خود مهربانی و دلسوزی برای بیماران خود”.

“او همچنین نشان داد فوق العاده رهبری: او کاملا اختصاص داده شده به رفاه کارکنان تاریخ او با کار و کردار و ملاحظه شیوه ای درخشید به هر کسی که او را ملاقات نمود” Barkley اضافه شده اشاره کرد که با پرچم انگلیس در بيمارستان پرواز نیمه افراشته به افتخار او.

اواسط یورکشایر بیمارستان’ بیانیه همچنین شامل یک پیام از دکتر خان پسر Mahad علی خان.

“او فوق العاده قوی و ما همیشه به او برای حمایت از او به عنوان یک نور درخشان از راهنمایی. او مهربان و فروتن و وفادار. او همیشه قرار دادن خانواده و دوستان خود قبل از خود بود و به شدت دادن” Mahad گفت.

“او همیشه به دنبال کوچکترین بهانه ای برای کمک به کسانی که نیاز دارند. او سخت کار طبیعت و شخصیت جذاب به او اجازه زندگی را حتی لذت بخش تر. ما در تلاش برای رسیدن به عظمت بود که پدرم و تحقق رویاهای او را پشت سر گذاشت. از دست شما بابا.”

صحبت کردن به اخبار مشاور متخصص پوست دکتر سیف ul Malkook گفت: “من با کار کرده و شناخته شده دکتر خان برای سال بود و او یکی از مهربانترین پزشکان من باید شناخته شده است. ما به طور کامل دل به شنیدن این خبر که او بیشتر است”.

یک پزشک عمومی Dr انصار حیات گفت: این خبر که دکتر خان “به دست آورده احترام زیادی از همکاران خود را”.

“او دوست داشت همه پرستاران, بهداشت و درمان, [حرفه ای] و درمانی کارکنان به طور یکسان. او فوق العاده مثبت و با نشاط طبیعت و همیشه دیده می شود به لبخند و ساخت جوک در این بخش است. خیلی غمگین به شنیدن در مورد مرگ خود را” دکتر حیات اضافه شده است.

به گفته دکتر اشفق حسین, اواخر,,,, Dr خان “رفت بالا و فراتر از آن برای بیماران خود”.

“او رفت و آمد یک ساعت از بولتون به حضور در محل کار در دوزبری بیمارستان و اغلب اقامت در بیمارستان محل اقامت در طول هفته” دکتر حسین اضافه شده است.

“او یک الهام بخش برای پزشکان نیست. من هنوز هم نمی توانم باور کنم که او بیشتر است.”

چندین بهداشت و درمان کارگران از جمله بیمه خدمات درمانی کارکنان و پزشکان خط مقدم از جمله بریتانیا و پاکستان پزشکان و پرستاران را از دست داده اند زندگی خود را به این ویروس مرگبار است.

آنلاین جمع آوری کمک های صفحه راه اندازی شده است برای کمک به حمایت از دکتر ناصر خان ،


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de