Celebrity Pilates Instructor Nonna Gleyzer Shares How to Get Your Mind and Body in Shape
Nonna Gleyzer. کیم Genevieve از طریق Nonna Gleyzer/Instagram

داشتن یک صدای زیر شکل و پاک کردن ذهن کار طول می کشد و افراد مشهور مربی پیلاتیز Nonna Gleyzer است که متخصص در چگونه به کارشناسی کارشناسی ارشد آن است.

تناسب اندام گورو کار کرده با Gisele Bündchen, Kerry Washington, Emma Roberts, مدونا, Vanessa Hudgens , و بیشتر, ریخته, همه چیز در مورد او تمرین درمانی با رویکرد و تمرینات ما می توانید در خانه انجام دهید را در شکل نوک بالا است.

دلیل Gleyzer است رفتن به تمام چیزهایی که بدن و ذهن و روح ؟ او استفاده می شود به رقابت برای اوکراین ژیمناستیک ریتمیک تیم ملی رفت و به دانشگاه تربیت بدنی به عنوان یک ورزش و طب عمده و دارای یک پس زمینه قوی در Craniosacral therapy, چینی, طب سوزنی, بازتاب لنفاوی و تراز کار و البته مطبوع و آموزش.

“مردم به من می آیند نه تنها به یک خوب,” او جوک. “من تماس با من آموزش درمانی برای بدن است. من می دانم که در آن مشتری می ایستد و من طراحی تمرین با توجه به سطح انرژی روانی و رفاه برای روز” او می گوید ما هفتگی به طور انحصاری است.

“کار من این است که در مورد کامل ایجاد تعادل در بدن است. … هدف من این است که به مشتریان من نگاه فوق العاده مناسب اما نه تنها نگاه خوب در Lululemon ساق پوش. من می خواهم آنها را به نگاه خوب است اگر آنها یک مدل لباس بیش از حد و مانند آنها هرگز به ورزشگاه قبل و آنها فقط به دنیا آمد که در راه” او ظروف.

Gisele Bundchen at MET Gala 2019 Celebrity Pilates Instructor Nonna Gleyzer Shares How to Get Your Mind and Body in Shape
Gisele Bundchen حضور در موزه متروپولیتن صحنه و لباس موسسه بهره مند جشن جشن افتتاحیه “کمپ: یادداشت ها در مد” در نمایشگاه نیویورک در مارس 6, 2019. چارلز سایکس/تالار گفتگو/AP/شاتر

برای رسیدن به آن نقطه Gleyzer توصیه می کند کار را برای 20-30 دقیقه در روز و اضافه کردن چند حرکت ساده به روال خود را حتی اگر آن را فقط از راحتی از خانه خود را در حالی که ما در حال قرنطینه.

“از آنجا که شما صرف زمان زیادی را نشسته و در حال حاضر آن را ساخت یک تاثیر بزرگ در پشت ما, بنابراین من پیشنهاد می کنم با قرار دادن یک حوله و بالش و یا حتی فقط دستان خود را زیر کمر و گردن برای حمایت و گسترش پاهای خود را خارج و آنها را در حالی که با فشردن ران درونی خود را با هم … من هم نشان می دهد قرار دادن پاشنه خود را بالا و پایین چند بار برای نگه داشتن ماهیچه های ساق باب روز” Gleyzer می گوید.

یک چیز را به اجتناب از: تکرار همان حرکت را دوباره و دوباره. “من هرگز انجام ورزش بیش از پنج تا 15 بار. من کار ممکن است همان گروه از عضلات, اما از آن خواهد شد کاملا متفاوت ورزش, به طوری که شما در حال کار همان گروه از عضلات اما در یک جهت متفاوت” Gleyzer توضیح می دهد.

دلیل پشت سر او گذاشته پشت رویکرد: “من می خواهم به مردم انرژی و زندگی و بر این باورند که کمتر بیشتر است. هنگامی که شما در حال فرسوده آسیب پذیر عضلات آنها بسیار خسته پس از یک در حالی که یک فرصت خوب وجود دارد شما می توانید یک آسیب” او سهام.

Celebrity Pilates Instructor Nonna Gleyzer Shares How to Get Your Mind and Body in Shape
Nonna Gleyzer. آریانا رید از طریق Nonna Gleyzer/Instagram

به جنبه های معنوی او تناسب اندام روال مشهور مربی می گوید کشش و مراقبه کلیدی است برای دستیابی به آرامش نهایی.

“هنگامی که شما در حال ایستاده را یک دست بیش از سر خود را با تکیه به سمت جهت مخالف در هر دو طرف. با انجام این کار شما کشش خود را ribcage خود را داخلی و کمر خود را. من هم مؤمن بزرگ در متعالی میانجیگری و تفکر دو بار در روز به مدت 20 دقیقه” Gleyzer ظروف.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de