چین با رد درخواست سازمان جهانی بهداشت برای شرکت در تحقیق و تفحص درباره ریشه های کروناویروس.

“ما می دانیم که برخی از ملی تحقیقات است که اتفاق می افتد اما در این مرحله ما شده اند دعوت به پیوستن به” دکتر Gauden Galea که نماینده در چین told اخبار آسمان. “است که درخواست از کمیسیون بهداشت و درمان و مقامات.”

که و جامعه اطلاعاتی ایالات متحده به این نتیجه رسیده اند که coronavirus است که به طور طبیعی اتفاق می افتد و مهندسی ژنتیک. با این حال مقامات آمریکایی گمان می کنند که پاتوژن ممکن است به طور تصادفی از یک آزمایشگاه احتمالا ووهان موسسه ویروس شناسی یا ووهان مرکز کنترل بیماری.

آزمایشگاه سیاهههای مربوط به “نیاز به بخشی از هر گزارش کامل هر نگاه پر در این داستان از ریشه” دکتر Galea گفت. که نماینده تاکید کرد که “ریشه های ویروس بسیار مهم است حیوانات-رابط انسان بسیار مهم است و باید مورد بررسی قرار گرفت. اولویت این است که ما نیاز به دانستن به عنوان آنجا که ممکن است برای جلوگیری از وقوع مجدد.”

مقامات ایالات متحده و سیاستمداران را متهم به چین از تلاش برای پوشش اولیه شیوع کروناویروس. کاخ سفید دستور داده است تا سازمان های اطلاعاتی برای تدوین مدارک و شواهد از یک پوشش ،

رئیس جمهور تهمت نیز متوقف ایالات متحده کمک های مالی به این که پس از متهم این سازمان از آثار متوجه وقوع و تکرار طوطی وار چینی تبلیغ در مورد کوروناویروس. جمهوری خواهان بر مجلس نظارت کمیته باید خواست دموکراتیک همکاران به بررسی که روابط با چین است.

بیشتر از ملی نقد و بررسی

  • که Spox ادعای “همه شواهد نشان می دهد’ کروناویروس نبود مهندسی اما حاضر به آدرس که آیا این فرار از آزمایشگاه
  • که رسمی هشدار علیه ‘پروفایل’ چین می گوید ناظران ‘بیش از متمرکز در Coronavirus داده
  • تایوان را انکار اتهام نژادپرستی که از سر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de