AFP

پاریس: وجود خواهد داشت 11,000 کمتر مرگ و میر در کشورهای اروپایی تحت coronavirus مستند با توجه به افت شدید سوخت های فسیلی آلودگی در طول ماه آوریل با توجه به تحقیقات پنجشنبه منتشر شد.

اقدامات لازم برای متوقف کردن گسترش coronavirus را آهسته در منطقه اقتصاد به خزیدن با زغال سنگ-تولید قدرت سقوط نزدیک به 40 درصد و مصرف نفت یک سوم.

“این خواهد شد در نتیجه 11,000 اجتناب مرگ و میر ناشی از آلودگی هوا گفت:” منجر نویسنده Lauri Myllyvirta تحلیلگر ارشد در مرکز تحقیقات انرژی و هوای پاک (CREA).

در سطح جهان استفاده از نفت کاهش یافته است در حدود همان مقدار با قطره در مصرف زغال سنگ های مختلف منطقه است.

ناخواسته بخشش از توقیف کارخانه ها و جاده های خالی شده است بیشتر تنفس هوا است.

سطوح دی اکسید نیتروژن (NO2) و ذرات آلودگی شناخته شده به عنوان PM2.5 — هر دو سمی محصولات سوزاندن زغال سنگ و نفت و گاز — کاهش 37 و 10 درصد با توجه به یافته.

“اثرات مشابه و یا بزرگتر در بسیاری از دیگر نقاط جهان” Myllyvirta گفت: AFP. “بنابراین ما به دنبال در یک تعداد بیشتری از اجتناب مرگ و میر.”

در چین, برای مثال, NO2 و PM2.5 سطح کاهش یافته و 25 و 40 درصد در طول دقیق ترین دوره مستند با حتی واضح تر سقوط در هوبئی استان که در آن همه گیر جهانی آغاز شد.

آلودگی هوا کوتاه زندگی در سراسر جهان نزدیک به سه سال به طور متوسط و باعث 8.8 میلیون مرگ و میر زودرس سالانه با توجه به مطالعه در ماه گذشته.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) محاسبه 4.2 میلیون مرگ و میر است اما دست کم گرفت تاثیر بر بیماری های قلبی عروقی تحقیقات اخیر نشان داده شده است.

بدترین ضربه آسیا است که در آن میانگین طول عمر است در قطع 4.1 سال در چین 3.9 سال در هند و 3.8 سال در پاکستان است.

در اروپا, امید به زندگی کوتاه است هشت ماه.

“تجزیه و تحلیل ما برجسته مزایای فوق العاده ای برای سلامت عمومی و کیفیت زندگی که می توان با سرعت در حال کاهش سوخت های فسیلی در پایدار و پایدار” Myllyvirta گفت.

آلودگی و COVID-19

این تصادف شواهدی وجود دارد که کمتر آلودگی هوا موجب صرفه جویی در زندگی باید راهنمای دولت ها تصمیم گیری در مورد چگونه به راه اندازی مجدد اقتصاد خود اشاره ماریا نیرا که با مدیر زیست محیطی و عوامل اجتماعی مؤثر بر سلامت.

“هنگامی که ما در نهایت به ما ماسک صورت, ما می خواهیم به نگه داشتن تنفس هوای پاک” او گفت: اظهار نظر در یافته است.

“اگر ما واقعا در مورد مراقبت از سلامت جوامع ما و کشورهای جهانی عوام ما باید در پیدا کردن راه های تأمین این سیاره با تکیه بر سوخت های فسیلی است.”

در مقایسه با سایر علل مرگ زودرس, آلودگی هوا در سراسر جهان کشته شدن 19 برابر بیشتر از مردم هر سال از مالاریا نه برابر بیشتر از اچ آی وی/ایدز و سه برابر بیشتر از الکل است.

مطالعه دیگری در مقایسه با بیش از 3000 شهرستانهای ما در ضمن متوجه شد که ساعت 2.5 آلودگی است به طور مستقیم مرتبط با بالاتر COVID-19 نرخ مرگ و میر.

یکی از فوق العاده میکرون در هر متر مکعب مکاتبه به 15% پرش در COVID-19 مرگ و میر محققان در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت گزارش داد اوایل این ماه.

نتایج “نشان می دهد که در دراز مدت قرار گرفتن در معرض آلودگی هوا باعث افزایش آسیب پذیری به تجربه شدید ترین Covid-19 نتایج” آنها نوشت. ساعت 2.5 ذرات نفوذ به عمق ریه ها و وارد جریان خون باعث قلبی عروقی و مشکلات تنفسی.

در سال 2013 که طبقه بندی آن به عنوان یک سرطان زا عامل.

در هند اوتار پرادش — صفحه اصلی به 200 میلیون — کوچک ذرات آلودگی خود به خود کاهش امید به زندگی با 8.5 سال در حالی که در چین هبی استان (جمعیت 74 میلیون دلار) کسری است که نزدیک به شش سال با توجه به درجه کیفیت زندگی شاخص توسعه یافته توسط محققان در سیاست انرژی در موسسه شیکاگو است.

اما دو درصد از چین شهرستانها بیش از دستورالعمل های WHO برای PM2.5 سطح در حالی که 53 درصد بیش از حد کمتر سختگیرانه ملی ایمنی محدودیت.

سازمان ملل متحد می گوید PM2.5 تراکم نباید بالا 25 microgrammes در هر متر مکعب (25 میکروگرم/m3) از هوا در هر دوره 24 ساعته. چین مجموعه نوار در 35 میکروگرم/m3.

تجزیه و تحلیل جدید از CREA منطبق با شرایط آب و هوایی و تغییرات در تولید گازهای گلخانه ای به اطلاعات در مورد خسارت وارده به سلامت مربوط به قرار گرفتن در معرض آلودگی هوا.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de