درو بریمور, Cameron Diaz, Scarlett Johansson , و بیشتر مشاهیر ثابت کرد که آنها هنوز هم می تواند پا زدن لب به لب با وجود خود منزوی در میان coronavirus قرنطینه.

چندین هالیوود starlets شرکت در, رئیس, سگ ماده, مبارزه با چالش از طریق Instagram در جمعه, مه 1. ویدیو لگد کردن با stuntwoman Zoë Bell نشستن بر روی نیمکت و خواندن یک کتاب. بل 41 بود که قبلا دو شیرین کاری برای اوما تورمن در کشتن لایحه حق رای دادن و Lucy Lawless در Xena: Warrior Princess.

“من خیلی خسته شدم! من فقط می خواهم به بازی با دوستان من!” بل می گوید: در این کلیپ قبل از حول کتاب کنار گذاشته است. “یک دقیقه صبر کنید من می توانید بازی با دوستان من!”

بل اجرا می شود تا به دوربین و ضربات آن که منجر به زنجیره ای از وبلاگ لگد زدن و مشت زدن یکدیگر از طریق صفحه نمایش. بریمور, 45, نشان می دهد او حماسه مهارت های مبارزه و بعد از آن او را دوست Diaz, 47, دیده می شود, خارج از خانه خود را با یک کیسه از مواد غذایی است. این بد, معلم, ستاره پرتاب مواد غذایی به سمت قبل از مشت زدن به صفحه نمایش.

ستارگان دیگر را که ظاهر cameo شامل جوهانسون, 35, Lawless, 52, مارگوت رابی, Halle Berry, Juliette Lewis, Zoe Saldana, Juliette Lewis و روساریو داوسون.

“#BossBitchFightChallenge بسیار سرگرم کننده برای شرکت در @therealzoebell را #BossBitchFightChallenge,” دیاز زیر نویس این ویدئو از طریق Instagram. “سرگرم کننده راه برای مبارزه با خستگی با برخی از رشته badass, بررسی سوالات! 🥊💥.”

بریمور و Diaz معروف تیمی همراه با لوسی لیو در سال 2000 فیلم فرشتگان چارلی و 2003 عاقبت charlie’s Angels: Full Throttle. دیاز پذیرفته شده در مارس که او دوست دارم دوباره با او costars برای عمل سری بود که بوت سال گذشته با کریستن استوارت.

“اوه خدای من این خواهد بود بسیار سرگرم کننده” ماسک ستاره گفت: در طول یک Instagram زنده با هنرمند آرایش گوچی Westman.

اما دیاز برنامه بسته بندی شده به تازگی به عنوان او و شوهرش, Benji Madden, استقبال از اولین فرزند خود Raddix از طریق رحم جایگزین در ماه ژانویه است. زن و شوهر اعلام ورود دختر خود را از طریق Instagram در آن زمان است.

“سال نو مبارک از Maddens!” بیانیه مشترک به عنوان خوانده شده. “ما خیلی خوشحال مبارک و ممنون برای شروع این دهه جدید با اعلام خبر تولد دختر ما Raddix دیوانه. او به طور کامل اسیر دل ما و تکمیل خانواده ما در حالی که ما خوشحال برای به اشتراک گذاشتن این اخبار ما نیز احساس غریزه قوی برای محافظت از یک کمی ما را حفظ حریم خصوصی. بنابراین ما نمی خواهد ارسال عکس و یا به اشتراک گذاری هر گونه اطلاعات بیشتر از این واقعیت است که او واقعا واقعا زیبا!! برخی حتی می گویند راد.”

بریمور برای او بخشی از سهام دختران زیتون 7 و فرانکی, 6, با شوهر سابق او را Kopelman.

دیاز به اشتراک گذاشته شده در طول Instagram Live در ماه آوریل که او و بریمور حفظ شده است هر یک از دیگر با تمرکز بر مثبت میان قرنطینه.

“درو به نام من و این فقط خیلی خنده دار بود چرا که او مانند” من شده اند با بچه های من به معنای واقعی کلمه برای دو ماه مانند شش هفته متوالی با هیچ کس’ شما می دانید؟” دیاز به یاد می آورد. “و پس از آن بود … به شنیدن آن باعث می شود من خیلی خوشحال می دانم که دوستان من که کار خیلی سخت تمام وقت که به مانند ترک خود بچه ها … کار شما نیاز به شما اغلب اوقات به ترک و به دور است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de