Cuteness overload! دوشس کیت و شاهزاده ویلیام, جشن, خود, دختر, شاهزاده خانم شارلوت تولد 5 با ارسال یک پرتره از جوان سلطنتی — گرفته شده توسط دوشس خودش.

کنزینگتون سلطنتی Instagram حساب مشترک یک عکس از شارلوت در روز شنبه, مه 2 پوشیدن یک نقطه رقص لهستانی پولکا لباس و برگزاری یک کیسه گل رز سفید.

“با تشکر از شما برای همه شما دوست داشتنی پیام شاهزاده خانم شارلوت پنجمین سالگرد تولد” به عنوان خوانده شده. “دوک و دوشس کمبریج بسیار خوشحال برای به اشتراک گذاشتن یک عکس جدید از شاهزاده خانم شارلوت گرفته شده توسط دوشس این مه.”

یک روز پیش از این Instagram account ارسال شده چهار عکس جدید از شارلوت گرفته شده توسط کیت 38 عنوان خانواده سلطنتی بسته بندی شده و تحویل بسته های مواد غذایی به کسانی که نیاز دارند در طول coronavirus بیماری همه گیر.

Duchess Kate Shares Precious Photo of Princess Charlotte on Her Birthday
کاترین دوشس کمبریج و شاهزاده خانم شارلوت کمبریج در طول Trooping رنگ ملکه سالانه تولد رژه در تاریخ 8 ژوئن 2019 در لندن, انگلستان. مگا

کیت — که او نیز سهام شاهزاده جورج 6 و شاهزاده لویی, 2, با ویلیام 37 — باز که مبارزات او با گناه مادر با سه فرزند خود در ماه فوریه ،

“بله کاملا — و هر کسی که نمی به عنوان یک مادر است در واقع دروغ گفتن! بله — تمام وقت, بله,” او گفت: در مصاحبه با “مبارک مادر مبارک عزیزم” پادکست. “و شما می دانید که حتی امروز صبح از آمدن به مهد کودک مراجعه کنید در اینجا — جورج و شارلوت بودند مانند” مامان و دختر چگونه می تواند شما را احتمالا نمی تواند حذف ما را در مدرسه امروز صبح؟”

کیت توضیح داد: “اما این یک چالش همیشگی. شما شنیدن آن وقت و زمان دوباره از مادرم حتی مادرم که لزوما کار و نمی کشیده در جهت نیاز به حقه بازی زندگی کاری و زندگی خانوادگی … و همیشه نوع سوال خود را در تصمیم گیری های خود و خود قضاوت و چیزهایی مانند آن است, و من فکر می کنم که شروع می شود از لحظه ای که شما به یک نوزاد!”

یک منبع آگاه گفت: ما هفتگی در ماه دسامبر 2019 که هر یک از سه فرزند خود را متمایز میکنند. شارلوت برای او بخشی است که “یک بیت از یک بچه شیطان و عاشق کوهنوردی و ورزش” این منبع اشاره کرد.

“آنها همراه اکثر زمان” این منبع گفت: در زمان سلطنتی کودکان و نوجوانان. “شارلوت بسیار با اعتماد به نفس و توجه در حالی که جورج تر است, محفوظ است, اگر چه او شروع به بیرون آمدن از پوسته خود. جورج است که همیشه به دنبال برادر و خواهر است و در حال حاضر نشان دادن صفات ساخت عالی رهبر. [لوئیس] واقعی مامان و پسر بچه.”

خودی افزود: “اگر چه شارلوت خیلی bossier از جورج او به نظر می رسد به او. آنها با داد و بیداد بیش از چیزهای کوچک مانند اسباب بازی است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de