آنجلا Weiss/گتی

فرماندار نیویورک اندرو کومو جوابی برای منتقدان که می گویند دولت نمی واکنش نشان می دهند به رمان coronavirus به سرعت به اندازه کافی: سرزنش نیویورک تایمز.

بیش از گذشته چند روز فرماندار بارها با استفاده از کنفرانس های مطبوعاتی خود را به عکس را در خود توصیف “کاغذ رکورد” lumping انتشار در رسمی دیگر سازمان ها که به کندی واکنش نشان می دهند به گسترش COVID-19.

“جایی که همه کارشناسان؟” کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در اوایل این هفته. “از کجا The New York Times? کجا بود که وال استریت ژورنال? که در آن همه بوق دمنده که باید بگو مراقب باشید وجود یک ویروس در چین است که ممکن است در ایالات متحده است.'”

در روز پنج شنبه فرماندار کردم بیشتر خاص. وقتی پرسیده شد که در مورد او در پاسخ به منتقدان گفت که کشورهای دیگر بودند سریعتر به اتخاذ اقدامات برای جلوگیری از گسترش این ویروس کومو به جای آن گفت: این مقاله سرمقاله نویسندگان باید سرزنش همراه با سازمان های دیگر از جمله مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که ظاهرا نه صدای آلارم در اوایل به اندازه کافی در مورد خطرات ناشی از ویروس است.

“آنها نمی نوشتن سرمقاله خود گفت: من باید تا پس از من تعطیل, راست?” او شکایت کرده است.

“کجا بود نیویورک تایمز سرمقاله مدیره؟” کومو ادامه داد: لحظاتی بعد. “همه آن را از دست رفته. فرمانداران انجام نمی, بیماری های همه گیر جهانی است که در شرح شغل.”

یا کومو نیست در واقع خواندن بار‘ پوشش و یا او انتخابی فراموشی در مورد مقاله, مقالات و توصیه ها در, op-eds, هنگامی که در تقابل با خود پاسخ.

ابتدا در اواسط ماه ژانویه بار اجرا شده است, داستان های متعدد روزانه در مورد گسترش ویروس ردیابی این بیماری همه گیر از آن اولیه شیوع در ووهان چین و chronicling دانشمندان هشدار در مورد این بیماری و مرگ و میر در بسیاری از کشورها است. بعد که ماه, مقاله در حال اجرا بود حداقل نیم دوجین به طور فزاینده ای نگران کننده اقلام در هر روز در مورد گسترش ویروس به خصوص در آسیا و اثرات آن بر بازارهای جهانی است.

در آن زمان برخی از مقاله نظر columnists تا به حال یک پیام به عنوان: تهدید ویروس واقعی است و دانشمندان باید به رانندگی سیاست.

در یک ستون زد که در تاریخ 23 ژانویه همان روز ووهان مهر و موم شده بود از بقیه از چین توسط دولت دکتر سعد B. Omer, مدیر ییل موسسه جهانی بهداشت, هشدار در مورد خطر از رمان ویروس. او استدلال کرد که سیاستمداران باید به دانشمندان اجازه دیکته کردن سیاست در مسائل: “مرز نمایش محدودیت های مسافرتی و بالقوه قرنطینه باید عمده بهداشت عمومی عواقب و آنها باید محور علم و ظهور زیستی و اپیدمیولوژی شواهد است.”

“ما یک بار دیگر در مواجهه با شیوع یک در حال ظهور پاتوژن بالقوه جهانی پیامدهای,” او نوشت. “ما نمی دانیم که چقدر بد آن را دریافت کنید. اما وجود دارد هیچ بهانه ای برای آماده شدن برای بدترین. ما در حال حاضر می دانیم عواقب ناشی از انفعال.”

در ماه ژانویه قبل از وجود هر گونه تایید موارد شناخته شده در نیویورک تایمز زد حداقل ده قطعه نظر گمانه زنی در مورد خطرات ناشی از ویروس و چگونگی ایالات متحده باید واکنش نشان می دهند. هیئت تحریریه خود هشدار در مورد خطرات ناشی از این ویروس در Jan. 28 و گفت ایالات متحده نیاز به توجه به نگرانی های کارشناسان بهداشت و درمان. و در اواسط ماه فوریه بار نظر بخش زد, op-eds, استدلال چگونه “سریع—گاهی اوقات لزوما سخت گیرانه پاسخ از دولت ها و مقامات بهداشتی ساخته شده است که یک دندانه در انتقال است.”

در یک ایمیل به The Daily Beast, فرماندار مشاور ارشد غنی حادثه ای تصریح کرد کومو ادعا می کنند که کاغذ به هیئت تحریریه نیست تماس برای ممنوعیت سفر و یا خاموش شدن سفارش تا پنج روز پس از فرماندار قرار نیویورک در “مکث.”

“برای همه از صبح روز دوشنبه quarterbacking این مهم اذعان به نقش همه بازی و بازی نمی کند,” او گفت:. “هیچ کس گفت: مقالات, نیست, نوشته شده در موضوع به طور کلی, اما نکته این است که هیچ کس—نه کارشناسان و نه اصلی سازمان بهداشت و درمان نه رسانه ها که تحت پوشش آنها حتی نیویورک تایمز—شد صدایی زنگ پتانسیل برای هزاران نفر در منطقه متروپولیتن نیویورک قبل از هر تست تایید یک مورد است.”

در حالی که وجود دارد قطعا پیام های مخلوط و کمی آشکار جهت از دولت ایالات متحده, New York, هنوز آهسته تر واکنش نشان می دهند از ایالات آمریکا و کشورهای دیگر.

کارشناسان بیماری های عفونی و پزشکان خواست بسته شدن مدارس برای روز قبل از این دولت در نهایت اعلام کرد که چنین اقدامی (دکتر نانسی r. schultze ، مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی گفت: در اواخر فوریه که متحده باید آماده برای بستن مدارس). دولت نیز کشیده پاهای خود را به عنوان برترین مقامات بهداشت پیشنهاد کرد که آن را ممکن است که بسیاری از کشورهای را ببینید, اقامت در خانه اقدامات است. از وسط ماه به نیویورک اقدام به سوار پاسخ به این ویروس کومو هنوز اختلافات با نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio, اعلام “وجود دارد نخواهد بود هر” شما باید به ماندن در خانه خود را “حکومت” (که او در اثر معکوس البته در سه روز بعد وقتی او قرار داده و دولت در “مکث”).

و در حالی که کومو عمومی تصویب امتیاز شروع به پریدن کرد و او را تبدیل به یک رسانه عزیزم و حزب دموکرات قهرمان در ماه های پس از بار‘ پوشش ایالت نیویورک هنوز هم عقب مانده برخی از محلات دیگر تحت تاثیر coronavirus.

هر چند دولت در مورد در حال رشد بودند, New York منتظر ماند تا پس از واشنگتن و کالیفرنیا به حال به تصویب رسید گسترده اجتماعی-فاصله اقدامات به موسسه سیاست های مشابه. در اظهارات کومو تلاش برای اطمینان دادن به مردم با اعلام اینکه ویروس نمی خواهد ضربه نیویورک به عنوان بسیار سخت است.

“هنگامی که شما می گویید چه اتفاقی افتاد در کشورهای دیگر در مقابل آنچه در اینجا اتفاق افتاده است ما حتی نمی فکر می کنم آن را به عنوان بد آن را به عنوان در کشورهای دیگر” کومو گفت: در اوایل ماه مارس.

“شهر نیویورک به عنوان یک کل بود در اواخر اجتماعی اقدامات” شهر معاون سابق کمیسیون بهداشت و درمان اسحاق B. Weisfuse گفت: در مصاحبه اخیر است. “هر گونه پس از عمل بررسی همه گیر در شهر نیویورک خواهد شد تمرکز بر روی این موضوع است. آن را تبدیل به مسئله اصلی در انتقال این ویروس است.”

کومو شکایت در مورد مطبوعات نیست اما به سطح خاتوله نمایش داده می شود روزانه توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که همچنان به استفاده از این اپیدمی به عنوان یک فرصت برای شکایت در مورد پوشش رسانه ای از دولت او. به عنوان هیولایی روزانه گزارش این هفته رئیس جمهور و حتی تشویق دوستان خود و غیر رسمی مشاور فاکس نیوز, میزبان, Sean Hannity, به کاوش اقدام قانونی علیه این مقاله برای خود بحرانی پوشش.

و قطعا کومو متوجه کاغذ هیئت تحریریه و نظر بخش آسان تبدیل شده اند گلابی برای چهره های عمومی از همه گرایشهای سیاسی.

در طول سال گذشته چندین سال این مقاله op-ed بخش بوده و اندرز برای اشتباهات جدی و عجیب و غریب سرمقاله تصمیم گیری. این بار نظر بخش استخدام و به سرعت اخراج یک تکنولوژی نویس که تا به حال یک دوستی با یک نئو نازی ها. یکی دیگر از op-ed نویس شد به طور گسترده ای به سخره گرفتند برای به tweeting که یک آمریکایی متولد المپیک یخ اسکیت باز شد یک مهاجر. تغییر آب و هوا شکاک برت استفنز بارها جنجال تولید شده خود را از قرار گرفتن در برابراز واسطه استدلال با whiffs نژاد-علم به تلاش برای به دست آوردن یک دانشگاه استاد مواخذه توسط کارفرمایان خود به صورت ميانگين توییتهایی. هیئت تحریریه بی سابقه حمایت از دو دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه نامزدها (که هر دو در ادامه به از دست دادن بدون برنده شدن در یک دولت واحد) نیز به طور گسترده ای انتقاد خود را برای عدم ارتباط و یا دندان در مهم انتخابات سال است.

این بار نیز به دور از کامل در موضوع ویروس. نظر بخش منتشر کرده است چندین ستون کم اهمیت جلوه دادن شدت از ویروس و یا نشان می دهد که این اقدامات تحت فشار قرار دادند توسط top جهانی اپیدیولوژی بی فایده بودند. اما عمق گزارش در مورد ویروس بر روی کاغذ اخبار جانبی همراه با هشدار در نظر طرف را عادلانه سپر بلا برای سوال در مورد فرماندار پاسخ به این ویروس.

“بهداشت حرفه ای نیز نیاز به کار با رهبران سیاسی را به سخت گیری در صورت و یا هنگامی که رویدادهای بزرگ است باید لغو شود و کارگران باید گفت: برای ارتباط از راه دور و مدارس باید تغییر راه آنها عمل و یا مدارس باید دید” این بار نظر بخش هشدار داد در ماه مارس هفته قبل از فرماندار قرار دادن دولت خود را در “مکث.”

در ادامه مطلب روزانه وحش.

یک نکته? ارسال آن به The Daily Beast در اینجا

ما داستان بالا در صندوق پستی خود را هر روز. ثبت نام در حال حاضر!

روزانه وحش عضویت: جانور داخل می رود عمیق تر در این داستان که برای شما مهم. بیشتر بدانید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de