جدید مکزیک فرماندار میشل Lujan گریشام استناد دولت Riot Control Act روز جمعه به اصل قفل کردن شهر گالوپ پس از آن شهردار درخواست کرد که او را تا روز پنج شنبه. تحت قانون, همه جاده های منتهی به گالوپ در حال حاضر بسته “برای کاهش مهار نشده گسترش COVID-19 در آن شهر است.”

“موثر در 12 p. m., آوریل 1 تمام جاده ها به گالوپ بسته شده است. کسب و کار در شهر گالوپ خواهد شد از 5 بعد از ظهر تا 8 صبح وسایل نقلیه ممکن است تنها باید حداکثر دو نفر. ساکنان شهر باید در خانه باقی می ماند به جز اورژانس گردش و کسانی ضروری برای سلامت ایمنی و رفاه” گریشام دفتر گفت: در آزادی مطبوعات.

گالوپ یک شهر نزدیک به 22,000 مردم در حدود 100 کیلومتری غرب آلبوکرک شده است به خصوص تحت تاثیر coronavirus. به عنوان جمعه, McKinley شهرستان گالوپ که در آن واقع شده است, حال 1,027 مورد تأیید و 19 مرگ و میر با توجه به جدید مکزیک وزارت بهداشت. شهرستان در حال حاضر دارای بیشترین تعداد از موارد در نیومکزیکو است که 3,411 موارد در مجموع.

با توجه به گریشام مطبوعاتی McKinley شهرستان “بیش از 30 درصد از دولت در مجموع مثبت COVID-19 موارد و بسیاری از موارد مثبت در کل دولت outstripping حتی به مراتب بیشتر پرجمعیت شهرستان.”

“آن عفونت روند نشان داده که هیچ نشانه ای از تراز وسط قرار دارد” آزادی گفت. “شهرستان گزارش شده اضافی 207 موارد مثبت در دو روز گذشته به تنهایی بیش از هر شهرستان در دولت گزارش شده و در مجموع بیش از طول همه گیر نجات سه.”

🚨COVID-19 روز رسانی🚨موثر ظهر امروز من وضع بیشتر محدودیت های موقت به سرعت گسترش #COVID19 به طور موقت قفل پایین شهر گالوپ در شهردار درخواست. pic.twitter.com/ThtMmZgieo

— میشل Lujan گریشام (@GovMLG) مه 1 سال 2020

در نامه خود درخواست فرماندار برای اعلام وضعیت اضطراری در محدوده شهرستان های خروجی گالوپ شهردار جک مککیننی توصیف این شهر شیوع بیماری به عنوان یک “بحران در بالاترین مرتبه است.”

“این ویروس باعث شده است که بسیاری از مرگ و میر کشیده امکانات پزشکی و منابع خود را به ظرفیت و منفی نهفته رفاه شهر گالوپ” او نوشت: روز پنج شنبه. “جامعه ما قادر به اندازه کافی آدرس شیوع بدون اعمال محدودیت های خاصی لازم برای تنظیم اجتماعی فاصله تجمعات عمومی, خرید و فروش و استفاده از خیابان های عمومی.”

مککیننی درخواست ساعت قبل از مدت خود را رسما به پایان رسید; او جانشین شهردار لوئیس Bonaguidi و به دنبال آن با نزدیک یکسان نامه ای در روز جمعه. بعد در روز گریشام درخواست خود را داده.

در علاوه بر این به بسته شدن جاده ها به شهرستان تحت Riot Control Act فرماندار همچنین می توانید منع مردم از در خیابان های, در میان دیگر گسترده اورژانس محدودیت. گالوپ اضطراری سفارش منقضی خواهد شد در ظهر روز شنبه, آوریل 4.

در کمک های مالی جدید, مکزیک یک شهر از حدود 9000 نفر فقط در شرق McKinley شهرستان, شهردار مارتین “Modey” هیکس و گروهی از حامیان بسیج جمعه برای تشویق صاحبان کسب و کار در جامعه خود را به سرپیچی از فرماندار مستند سفارش. هیکس قول داده است که همه کسب و کارهای کوچک به بازگشایی در, کمک های مالی, با وجود هشدارهای از گریشام که این حرکت می تواند قرار دادن مردم در معرض خطر است.

فرماندار گفت: شهردار طرح باعث می شود “کاملا حس هیچ وجه” و هشدار داد که دولت و پلیس ادامه خواهد داد اجرای سفارش. در روز پنج شنبه گریشام رسما تمدید وضعیت اضطراری بهداشت عمومی سفارش از طریق مه 15.

“این تغییرات را ما در مبارزه با ویروس هر گونه آسان تر; در واقع, جدید, مکزیکی “تعهد ما به قرارداد اجتماعی تنها عمیق تر به عنوان ما وارد مرحله بعدی” گریشام گفت: در آزادی مطبوعات. “بهترین دفاع در برابر این ویروس تا زمانی که یک واکسن است که فاصله فیزیکی از سایر افراد است.”

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany می دهد او اولین جلسه

واقعیت تلخ رو به آمریکایی ها ساخته شده و بیکاری با این بیماری همه گیر کوروناویروس

آزمایش های انسانی در جریان است که ممکن است COVID-19 واکسن

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de