Denise Richards Jokes Daughter Eloise Has Future RHOBH
Eloise ریچاردز و دنیس ریچاردز. حسن نیت ارائه میدهد دنیس ریچاردز/Instagram; گرگوری پک/شاتر

نسل بعدی! دنیس ریچاردز‘ 9-year-old daughter, Eloise درست کردم آهولد از او و مادرش خواهر و برادر واقعی از بورلی هیلز کوله پشتی.

“اوه پسر… این است که در آینده خود را?!? او یک آینده #rhobh ???” 49 ساله بازیگر نوشت: در کنار یک عکس از Eloise برگزاری Real Housewives لیوان در روز جمعه, مه 1, از طریق Instagram. “با این که #bedheadhair او قطعا ما دختر @aaronwilliamcameron #MsEloise.”

ما هفتگی منحصرا نشان داد که ریچاردز به تصویب رسید الوییز در سال 2011 زمانی که او تنها 5 هفته. واقعیت تلویزیون ستاره نیز سهام دختران سام 16 و لولا, 14, با شوهر سابق چارلی شین. ریچاردز بعد تایید کرد که او جوانترین دختر یک اختلال کروموزومی.

“این باعث بسیاری از تاخیر با او و این باعث بسیاری با گفتار و توسعه” پررنگ زیبا ستاره گفت: از طریق اشک در فصل 9 RHOBH مراسم که با پخش در ماه دسامبر 2019. “ما احتمالا دو سال پیش دقیقا. آن کاری که بسیار دشوار است برای تشخیص او رفت و از طریق بسیاری. آن را واقعا سخت بود وقتی دیدم چه نوشته شده بود در گزارش پزشکی برای گرفتن آزمایش خون و تمام تست انجام می شود. آن را سخت به آن را در سیاه و سفید به صداقت.”

ریچاردز بالا بردن Eloise با هارون Phypers. زن و شوهر عناوین ساخته شده برای یک بی دست و پا در صحنه Kyle Richards‘ مهمانی شام در جدید ترین قسمت از RHOBH.

“همه چیز به شما آموزش داده شده است در مورد اینکه چگونه روند بیماری و مسائل کار می کند درست نیست” Phypers, 47, گفت: روی چهار شنبه, آوریل 29 قسمت قبل از مصرف یک مکث طولانی. “من باید مراقب باشید.”

Phypers اجرا می شود یک مرکز درمان در مالیبو.

“[در] سن 12 من زندگی در کنار بزرگترین تاسیسات هسته ای در آمریکای شمالی” او توضیح داد: در چهار قسمت. “من به تماشای همه مردن از سرطان است. من نمی فهمم چرا ما می تواند تقسیم یک اتم با صدا و باعث یک انفجار هسته ای است. اگر شما نگاه کنید در یک اتم وجود دارد مقدار زیادی از فضا مناسب است ؟ الکترون, پروتون, نوترون, هر چه. وجود دارد مقدار زیادی از فضای در فضای آن فضای خالی مناسب است ؟ 99.9 درصد است اما این نوسان در یک فرکانس که به نظر می رسد واقعی در واقعیت ما. آیا این را حس؟”

در حالی که کایل, 51, Black Mellencamp, Erika Jayne, لیزا Rinna, Garcelle Beauvais, Sutton Stracke و Dorit Kemsley شد همه به وضوح اشتباه دنیس رو از جدول پس از هشدار شوهرش که مردم در حال حاضر “زیر” آنها را.

از زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز پخش در Bravo چهارشنبه در 8 p. m. ET.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de