AFP/فایل

دولت هند روز جمعه گفت که coronavirus مستند که در آن ادعا می شود بزرگترین جهان خواهد بود تمدید برای دو هفته فراتر از مارس 4, اما با برخی از کاهش محدودیت — از جمله برای الکل است.

این مستند تحمیل نزدیکی پایان ماه مارس باعث بدبختی برای میلیون ها نفر از کارگران در هند گسترده بخش غیررسمی و برخورد یک ضربه عمده به سوم آسیا-بزرگترین اقتصاد است.

این وزارت خانه در بیانیه ای گفت که از نظر “دستاوردهای قابل توجهی در COVID-19 وضعیت” مناطق با چند و یا هیچ مورد را “قابل توجه تسهیلات”.

مسافرت هوایی و قطار های مسافری زمین به توقف به دلیل مستند و تنها حمل و نقل از “کالاهای اساسی” اجازه داده شد باعث مشکلات عمده و همچنین سردرگمی قابل توجهی برای صنعت و کشاورزی است.

به ویژه در صدها هزار نفر از کارگران مهاجر شدند بیکاری یک شبه باعث بزرگ مهاجرت از مردم بازگشت به خانه خود روستاهای بسیاری را در پا و بسیاری از ترک وابسته به جزوه.

با این حال محدودیت های دقیق اعتبار شده است با نگه داشتن تایید موارد coronavirus به حدود 35,000 موارد به عنوان جمعه با 1,152 مرگ و میر.

اما برخی از کارشناسان گفته اند که این کشور پهناور از 1.3 میلیارد دلار به برخی از شلوغ ترین شهرهای جهان که در آن “اجتماعی فاصله” است که عملا غیر ممکن است تست کافی است.

علاوه بر این نگرانی وجود دارد که اگر ویروس جلب نگه دارید در راه هند را در سیستم مراقبت های بهداشتی — ضعیف تامین مالی بین المللی مقایسه — خواهد شد به شدت کشیده.

قرمز و نارنجی و سبز مناطق

دولت روز جمعه گفت که فعالیت های بسیاری باقی خواهد ماند ممنوع در سراسر کشور از جمله هوایی و راه آهن, سفر — به جز “انتخاب مقاصد” — مدارس و رستوران و اجتماعات بزرگ مانند مکان عبادت است.

محدودیت های در حال برداشته تا حد زیادی با توجه به آنچه که رنگ یک منطقه اختصاص داده شده است که در یک دولت سیستم امتیاز.

هند تقسیم به مناطق قرمز با “خطر قابل توجهی از گسترش عفونت”; سبز مناطق با صفر موارد یا هیچ تایید موارد در گذشته 21 روز; و کسانی که در بین نارنجی.

این نشان دهنده غلظت بالایی از موارد در بسیاری از مناطق شهری مانند دهلی نو و بمبئی و پونا و احمدآباد اما تعداد بسیار کمی یا هیچ در بسیاری از مناطق روستایی کشور است.

قرمز و نارنجی مناطق ادامه خواهد داد به شدت تماس با ردیابی خانه-به-خانه نظارت و هیچ جنبش در داخل و یا خارج به جز برای موارد اضطراری پزشکی و تامین کالاهای اساسی و خدمات این وزارت خانه در بیانیه ای گفت:.

مقامات همچنین گفته شده است برای اطمینان در این مناطق “100 درصد پوشش” دولت ردیابی برنامه Aarogya Setu که مورد انتقاد قرار گرفته است به صورت بالقوه نقص های امنیتی و عملی و اشکالاتی است که نگران حفظ حریم خصوصی شدند.

استثنا در مناطق شامل برخی از فعالیت های صنعتی و ادارات دولتی و روستایی در مناطق تعیین شده به عنوان قرمز, فعالیت های کشاورزی و آجر میباشد.

در نارنجی مناطق تاکسی ها مجاز و همچنین خودروهای شخصی و موتورسیکلت انجام فعالیت های مجاز با محدود تعداد مسافر.

در مناطق سبز تمام فعالیت های مجاز و جز آن ممنوع در سراسر کشور.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله