نخست وزیر ژاپن شینزو آبه با پوشیدن یک ماسک صورت سخنرانی در جلسه کمیته بودجه در مجلس در توکیو. — AFP/فایل

توکیو: ژاپن شینزو آبه روز جمعه گفت دولت طرح را برای حدود یک ماه تمدید وضعیت اضطراری اعلام کرد بیش از coronavirus بیماری همه گیر.

آبه قرار داده و در محل اولیه ماه وضعیت اضطراری برای هفت منطقه در مارس 7, بعد گسترش آن برای پوشش کل کشور است.

اما با اقدامات به علت منقضی شده در مارس 6 آبه گفت که او دستور وزیر خود را برای شیوع ویروس Yasutoshi نیشیمورا به برنامه ریزی برای توسعه.

“پس از دریافت این گزارش از پانل از کارشناسان پرسیدم وزیر نیشیمورا به استفاده از گسترش افراطیگری از وضعیت اضطراری در حدود یک ماه به عنوان پایه سناریو به سرعت پیش نویس برنامه ای است که متناسب با نیازهای مناطق” آبه گفت.

یک متخصص پنل ارائه مشاوره به دولت در حال بررسی این وضعیت در نقاط مختلف کشور ،

“ما را به گوش دادن به نظرات خود را و ما امیدواریم که به تصمیم گیری در مارس 4th.”

آبه گفت: ژاپن بود که تا کنون موفق به جلوگیری از افزایش شدید عفونت دیده می شود در برخی دیگر از نقاط جهان اما هشدار داد که هوشیاری شد و هنوز هم مورد نیاز است.

“از نظر کارشناسان این است که ما ادامه خواهد داد به نیاز به همکاری مردم ژاپن برای آینده قابل پیش بینی.”

تمدید وضعیت اضطراری شده بود به طور گسترده ای انتظار می رود با وجود این در مقایسه با مقیاس کوچک از شیوع بیماری در ژاپن با نزدیک به 14,300 عفونت های ثبت شده و 432 مرگ و میر تا کنون.

وضعیت اضطراری است به طور قابل توجهی کمتر محدود از اقدامات دیده می شود در بخش هایی از اروپا و ایالات متحده است. این اجازه می دهد تا فرمانداران به اصرار مردم به ماندن در خانه و کسب و کار به ماندن بسته است.

اما مقامات نمی وادار کردن شهروندان به رعایت و هیچ مجازات برای کسانی که موفق به انجام این کار.

با وجود نسبتا کوچک مقیاس ژاپن شیوع وجود داشته است مداوم و ترس در مورد افزایش عفونت است که می تواند به سرعت پایمال بهداشت و درمان کشور و سیستم

پزشکان انجمن ها هشدار داده اند که بیمارستان در حال حاضر کشیده نازک با مقامات در اوزاکا حتی خواستار کمک های مالی از بارانی به عنوان تجهیزات حفاظتی برای کارگران بهداشت گیر با استفاده از کیسه های زباله.

اقدامات اجرا شده اند به تلاش برای کاهش فشار از جمله ارسال coronavirus بیماران با علائم خفیف به هتل ها برای قرنطینه به جای نگه داشتن آنها را در بیمارستان به سر می برند.

دولت نیز گفت: این افزایش تست ظرفیت اما همچنان به صورت نقد به صورت نسبتا کم تعداد آزمایشات انجام شده در بخشی به دلیل معیارهای سختگیرانه.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de