با بیش از 72 را نشان می دهد و 37 سال از مد پشت سر او Carolina Herrera در زمان او نهایی کمان پس از ارائه خود را به سقوط 2018 مجموعه در موزه هنر مدرن. هررا منصوب وس گوردون برای حمل در او میراث تان شدیدا از طرح های است که ترکیب مدل صنعتگری با wearability و پررنگ ظرافت.

این Carolina Herrera مارک گوردون می گوید مااست “بی باک و افسانه;” ترکیبی است که مناسب برای به یاد ماندنی فرش قرمز نگاه کنید. او می گوید: موفق ترین گروه هستند وقتی کسی لباس برای خود: “پوشیدن چیزی است که باعث می شود شما احساس زیبا که برای شما مناسب است و تقویت منحصر به فرد خود را.”

هنگامی که کار بر روی یک قطعه سفارشی برای یک ستاره, Gordon نشان می دهد روند اغلب منجر به دوستی. شخصی, رفیق کتی پری بود که ایده آل مناسب برای دراماتیک نقطه چین طل ایجاد. “نقطه رقص لهستانی پولکا کامل چاپ برای شب چرا که آنها اهل تفریح و بازی و هتاک,” او می گوید. یکی دیگر از ساز و برگ برنده شد یارا شهیدی‘s آفتاب زرد ابریشم فراک پوشیده به InStyle و Warner Bros گلدن گلوب پس از حزب. “او به نظر می رسد خیلی زحمت سرد و با اعتماد به نفس” گوردون muses.

فراتر از پانسمان هالیوود آن-لیست گوردون اذعان می کند: “این همیشه لرزش من وقتی که من راه رفتن پایین خیابان و دیدن کسی که با پوشیدن Herrera در وحشی.”

حرکت را از طریق برای دیدن چگونه ستاره راک خود را Carolina Herrera خلاقیت های زیر کلیک کنید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقاله