کیم جونگ سازمان ملل متحد. عکس: AFP

کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد در روز شنبه ساخته شده اولین حضور عمومی خود را در سه هفته quashing شایعات او مرده بود و یا احتمالا بیمار است.

تلویزیون دولتی نشان داد کیم پیاده روی خندان گسترده و کشیدن یک سیگار در چه شمالی گفت: افتتاح یک کارخانه کود در روز جمعه در Sunchon شمالی از پیونگ یانگ.

شایعات در مورد قدیم سلامت شده اند پس از چرخش خود را آشکار هیچ نشان می دهد در 15 آوریل برای جشن تولد پدر بزرگ خود را به Norths بنیانگذار — مهم ترین روز در countrys سیاسی تقویم.

غیبت او باعث یک سری از fevered شایعات و گزارش های تایید نشده بیش از وضعیت خود در حالی که ایالات متحده و کره جنوبی اصرار آنها تا به حال هیچ اطلاعات به این باور هر یک از حدس درست بود.

Seouls وحدت وزارت در واکنش به روزهای شنبه گزارش گفت: “بی اساس” گمانه زنی در مورد کیم باعث شده بود “غیر ضروری سردرگمی”, خواستار نظر گرفتن دقیق تر در آینده است.

بئب, مرگ ناگهانی را در سمت چپ پیونگ یانگ مواجه ناخواسته جانشینی برای اولین بار در تاریخ آن مطرح شده و سوالات پاسخ داده نشده که چه کسی موفق خواهد او را و بیش از Norths زرادخانه هسته ای.

چین Norths کلید دیپلماتیک متحد اصلی و ارائه دهنده خدمات تجارت و کمک مشتاق به حفظ ثبات در آن همسایه و جلوگیری از امکان هجوم پناهندگان.

کره شمالی “در کانون بسیار زمان بحران امنیتی مربوط به “هسته ای بن بست که در آن ده ها میلیون نفر از زندگی در خطر” هانری Feron ارشد همکار در ما مرکز سیاست بین المللی به خبرگزاری فرانسه گفت.

“این افزایش نگرانی های مشروع در مورد داخلی و بین المللی و بی ثباتی که از مرگ او می تواند.”

فیلم نشان می داد کیم در علامت تجاری خود را دست کت و شلوار سیاه با تکان دادن به صدها نفر از کارگران که تشویق های خود ظاهر و منتشر بالن.

او flanked توسط مقامات ارشد دولتی-از جمله خواهر او و مشاور کیم یو جونگ-و نشان داد هیچ علائم ظاهری بیماری.

در یک نقطه کیم شنبه در مقابل یک نشانه آن است که در توصیف این رویداد به عنوان یک کارخانه افتتاح مارس 1, 2020, اما ظاهر خود را نمی تواند به طور مستقل تایید نشده است.

همانطور که با قبلی ظاهر عمومی در جهانی coronavirus همه گیر کیم و همراهان او بودند با پوشیدن ماسک بر خلاف جمعیت کارگران در این مراسم است.

تحلیلگران گفت: کیم نمی تواند به نظر می رسد در پوشیدن ماسک به عنوان آن را به او به نظر می رسد آسیب پذیر به کره شمالی مردم است.

شمال اصرار دارد که آن را دیده است و نه تنها یک مورد از coronavirus اگر چه کارشناسان می گویند که بعید است.

قدیم تکرار حضور بدون ماسک و تا به حال منجر به حدس و گمان که او ممکن است گرفتار این ویروس.

گزارش از داخل جدا شمالی بدنام دشوار است, به ویژه در مسائل مربوط به آن بسیار مرموز رهبری است.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de