Lea Michele تایید کرد که او را باردار با فرزند اول با شوهر, قدیمی, گروهی, Reich, به اشتراک گذاری یک عکس شیرین از دست انداز نوزاد در روز شنبه, مه 2.

“خیلی ممنون” the Glee آلوم, 33, زیر نویس یک عکس در Instagram که نشان داد به دنبال او را با یک لبخند او به عنوان گهواره او را در حال رشد حلقه در حالی که با پوشیدن یک گل آبی ،

“وای تبریک!” سابق costar Naya Rivera اظهار نظر در پست. “من این را دوست دارم. شما در حال رفتن به یک بزرگ مامان!”

او تبریک وادار نظرات از Gleeks که گمانه زنی در مورد وضعیت این جفت ارز را آشفته ارتباط است. ریورا که بازی cheerleader سانتانا لوپز معروف نوشت و در سال 2016 خاطرات متاسفم متاسفم: رویاهای اشتباهات و در حال رشدکه او و میشل که به تصویر کشیده Rachel Berry, butted سر در مجموعه ای از روباه رسید.

“ما هر دو با اراده قوی و رقابتی — نه تنها با یکدیگر بلکه با هر کس و آن را خوب مخلوط,” او نوشت. “به عنوان سانتانا نقل مکان از یک پس زمینه شخصیت به یک با بزرگتر رسم خطوط و بیشتر زمان روی صفحه نمایش. من فکر می کنم راشل میگم منظورم Lea — نمی مانند به اشتراک گذاری کانون توجه است.”

“اگر من می خواهم شکایت در مورد هر کسی و یا هر چیزی که او می خواهم به عهده من بود bitching در مورد او. به زودی او شروع به من چشم پوشی و در نهایت آن را به نقطه که در آن او نمی گویند یک کلمه به من برای تمام فصل 6,” ریورا, 33, نشان داد. (سال گذشته این بازیگر گفت: در سازمان دیده بان چه اتفاقی می افتد زندگی می کنند با اندی کوهن بود که هیچ “گاو” بین آنها است.)

Lea Michele Confirms Her Pregnancy With Sweet Baby Bump Photo
: لیا میشل حضور 10 سالانه Veuve Clicquot پولو کلاسیک لس آنجلس در ویل راجرز پارک تاریخی ایالتی در اکتبر 05, 2019 در Pacific Palisades, کالیفرنیا. شاتر

Us Weekly, تایید کرد روز دوشنبه, آوریل 27 که میشل و رایش انتظار داشتند که فقط یک سال پس از بستن گره.

“آنها همیشه می خواستم به پدر و مادر” یک منبع گفت:” ما از این بازیگر و کارآفرین, شوهر, 37.

این جفت ارز گره خورده است گره در نپا کالیفرنیا در ماه مارس 2019 در یک مراسم officiated توسط Glee خالق رایان مورفی و با حضور میشل سابق costars Becca توبین, Darren Criss و Jonathan Groff.

“من به ازدواج به بهترین دوست من است که بزرگترین چیزی که در کل جهان گفت:” ما به طور انحصاری در ماه ژوئیه گذشته. “در این نقطه در زندگی من, من احساس ترین پایه — و شادترین من تا کنون داشته است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de