Lindsey Vonn ممکن است بازنشسته و از کار خود را, اما سابق اسکی باز است که هنوز هم فقط به عنوان شلوغ — حتی در حالی که ماندن در خانه در حال انجام همه گیر.

مینه سوتا بومی, 35, به طور معمول شروع می شود او روز در ساعت 8 صبح با تغذیه سگ لوسی و گرفتن یک میان وعده برای خودش قبل از عرق sesh. “من نمی خواهم هر چیزی بیش از حد سنگین قبل از تمرین من, اما من نیاز به یک کمی از انرژی” پایان می گوید به طور انحصاری در شماره جدید ما هفتگی. او سوخت از انتخاب ؟ زغال اخته و چند جرعه از ردبول “از آنجا که من یک فرد صبح” او جوک.

Lindsey Vonn and Her Dog Lucy How I Spend a Typical Day in Quarantine During the Coronavirus Outbreak
Lindsey Vonn و سگ لوسی. حسن نیت ارائه میدهد Lindsey Vonn

8:30 صبح به المپیک می شود در برخی قلبی با استفاده از Peloton دوچرخه. “من معمولا رفتن به ورزشگاه” او می گوید: “اما از آنجا که ما در حال بدیهی است که در قرنطینه گاراژ من است جام جم.” پس از دوچرخه سواری او را دوست دارد به در حدود 15 تا 20 دقیقه از هسته تمرینات.

سپس آن زمان برای مهم ترین وعده غذایی روز است. “من دوست دارم با پروتئین بالا, [پایین]-کربوهیدرات صبحانه,” او می گوید. در این روز Vonn انتخاب تخم مرغ و آووکادو.

اما او روز نیست همه سرگرم کننده و بازی. “من کار بر روی چند پروژه” او نشان می دهد. “همانطور که شما می توانید تصور کنید وجود دارد تعداد زیادی تماس های تلفنی زوم جلسات و کسب و کار دیگر که باید انجام شود.” اما آنچه مردم در سمت دیگر دوربین نمی دانم که پایان شلوار-رایگان حین کار. “کسب و کار در بالا گاه به گاه در پایین” جوک.

Lindsey Vonn and Fiance PK Subban How I Spend a Typical Day in Quarantine During the Coronavirus Outbreak
Lindsey Vonn و P. K. Subban. حسن نیت ارائه میدهد Lindsey Vonn

در 4 بعد از ظهر pro tidies خانه “علت آن ain’t gonna, تمیز, خود,” او می گوید: اما نامزد P. K. Subban “در راه من” در حالی که تمرین هاکی. “این غیر ممکن است برای تمیز کردن زمانی که او در اطراف!”

پس از آن او و NHL ستاره, 30, گام به حمام — اما نه به دلایل شما ممکن است فکر می کنم! “P. K. شده اند و من صحبت کردن به پیروان ما مستقیما از ما وان” او توضیح می دهد که خود را شبانه “Tub Time” نشان می دهد آنها را نگه دارید در Instagram زندگی می کنند.

و در نهایت قبل از تماس آن روز ساعت 11 شب به پایان اختصاص عصر خود را به پیوند با لوسی و Subban.

سازمان دیده بان ویدیو در بالا برای دیدن Vonn در عمل در یک روز معمولی در قرنطینه.

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات و هدایت و حمایت از مشورت CDC که اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله