AFP/فایل

نیویورک: نیویورک شهردار برانگیخت و پس از او شکست تا جمعیت جمع آوری برای یک خاخام مراسم تشییع جنازه و تهدید به دستگیری با رهبران مذهبی او را متهم به ناعادلانه هدف قرار دادن جامعه یهودی.

هزاران نفر از ارتدوکس یهودی حسیدی یهودیان به گفته شهردار برآورد صف خیابان در ویلیامزبرگ منطقه بروکلین اواخر روز سه شنبه برای ادای احترام خود را به 73 سال خایم Mertz که از COVID-19.

شهردار بیل د Blasio در زمان به توییتر برای توصیف چگونه او تا به حال شخصا مجبور عزاداران را متفرق کرد و گفت وجود دارد “تحمل صفر” برای رویدادهای بزرگ است در حالی که شهر دعوا coronavirus.

“پیام من به جامعه یهودی و همه جوامع است و این ساده است: زمان برای هشدار گذشته است,” او نوشت.

“من دستور NYPD به ادامه بلافاصله به احضار و یا حتی دستگیری کسانی که جمع آوری در گروه های بزرگ. این است که در مورد توقف این بیماری و صرفه جویی در زندگی. دوره.”

د Blasio شد ناودان به طور خاص برای اشاره به جامعه یهودی و برای ظاهر شدن به توده همه نمازگزاران از متنوع ایمان هم بود که آن را تنها برخی از اعضای یک فرقه در حضور.

“من تو را دیدم نگران عکس ها از مراسم تشییع, اما singling کردن کل جامعه یهودی ممکن است بازداشت می فرستد لرز پایین جمعی ما ستون فقرات ایم” تد داچ رئیس مجلس نمایندگان کمیته اخلاق.

“آقای شهردار زمانی که شما یک پیام برای همه جوامع” ما یهودیان تحت پوشش,” او اضافه شده است.

برجسته حزب جمهوری خواه و سناتور تد کروز در توئیتر خود نوشت: “قوانین باید اجرا بیطرفانه w/o هدف قرار دادن ایمان دینی است.” د Blasio روز چهارشنبه گفت که او عذرخواهی کرد اگر انتخاب خود را از کلمات جرم بود هر کسی اما دو برابر کردن در محکوم جمع آوری شده است.

“من هیچ تاسف در مورد تماس با این خطر” او گفت:, و اضافه کرد که او را “بسیار جدی” اجتماعی فاصله نقض.

کاربران رسانه های اجتماعی با اشاره به این که گروه زیادی از مردم هم جمع شده بودند روز سه شنبه برای تماشای نظامی آمریکا جت های جنگنده پرواز نیویورک در ادای احترام به کروناویروس کارکنان بهداشتی درمانی.

ارتدکس یهودی امور عمومی شورای OJPAC) توییتی عکس از جمعیت تماشای هواپیما.

“@NYCMayor BDB اشتباه بود به عجله به ویلیامزبرگ برای یک چیز (عدم اجتماعی فاصله) که رفته است در تمام طول روز در سراسر شهر و سپس او اشتباه خود را صدای جیر جیر” OJPAC گفت.

آن را متهم de Blasio از “singling” تمام شهر نیویورک 1.1 میلیون یهودی بزرگترین جامعه یهودیان در خارج از اسرائیل که “چند صد نفر (عمدتا نوجوانان)” تا به حال مراسم تشییع جنازه حضور داشتند.

ستاد برای Satmar Hasidic گروه در توییتر نوشت که در مراسم تشییع جنازه برگزار شده بود با تایید پلیس نیویورک است که موانع مسدود کردن جاده ها است.

NYPD کمیسر درموت شیا گفت: افسران پلیس محلی بودند در تماس با اعضای مورد جمع آوری اما نگفت که آیا هر گونه مجوز داده شده بود.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله