بستگان یک مرد سیاه پوست به ضرب گلوله کشته پایین در حالی که آهسته دویدن در جنوب شرقی گرجستان با مردانی که او را تعقیب می کردند و اعتقاد داشتند او یک سارق گفت: آنها دلسرد عدم اتهام در این مورد.

Ahmaud Arbery بستگان می گویند که 25 ساله بود یک قربانی “نژادی و خشونت است.”

Arbery کشته شد در نیوبرانزویک, شهرستان ساحلی در مورد نیمه راه بین دشت و جکسونویل فلوریدا., در فوریه. 23 او به عنوان در حال اجرا را از طریق محله آرام از Satilla سواحل.

Ahmaud Arbery. (حسن نیت ارائه میدهد از خانواده)

دو مرد که تعقیب کردن Arbery شناسایی توسط پلیس به عنوان Brunswick ساکن گرگوری McMichael, 64, و پسرش تراویس McMichael, 34, اند متهم شده اند و تحقیقات ادامه دارد.

“من احساس بسیار دلسرد در این مرحله” مادر مقتول واندا کوپر به خبرنگاران گفت:. “تراژدی اتفاق در ماه فوریه … وجود دارد و هنوز هم نشده است بازداشت.”

مورد اشاره شده است به دادستان منطقه توماس Durden مستقر در شوگرهیل 70 مایل دورتر به دلیل نگرانی بیش از یک پتانسیل تضاد منافع. گرگوری McMichael بازنشسته است محقق دادستان محلی در نیوبرانزویک.

این مورد به طور خلاصه در دست دا جورج Barnhill مستقر در گاردن سیتی اما او recused خود را چون پسر خود را با این نسخهها کار برای دادستان در نیوبرانزویک.

اما در یک یادداشت از Barnhill به پلیس دا گفت: او معتقد است گرگوری و تراویس McMichael نباید تحت تعقیب. او گفت: پدر و پسر بود “علت احتمالی” به اعتقاد قربانی ممکن است یک سارق شدند و در حقوق خود را به بازوی خود را و او را تعقیب کردن.

دادستان گفت: فیلم از تیراندازی ساخته شده توسط یکی از همسایه ها نشان می دهد Arbery به متجاوز است.

“با توجه به این واقعیت Arbery آغاز مبارزه در نقطه Arbery برداشت تفنگ ساچمهای تحت گرجستان قانون McMichael شد مجاز به استفاده از نیروی مرگبار برای محافظت از خود” با توجه به یادداشت منتشر شده در نیویورک تایمز.

یک Glynn شهرستان سخنگوی پلیس کاهش یافته است اظهار نظر در مورد پروب و با اشاره به تمام سوالات به Durden که به صورت عمومی مورد بحث و بررسی مورد و نمی تواند بلافاصله رسیده در روز پنج شنبه.

Arbery خانواده است و خواستار آن است که گرجستان دفتر تحقیقات را بیش از بررسی و تصویب در یافته های خود را به ویژه دادستان.

“وجود دارد بدیهی است که جنبه های حساس در مورد این مورد و در هر زمان وجود دارد یک قربانی ، نژادی و خشونت” وکیل خانواده لی مریت گفت.

“ما اعتقاد داریم که هر گونه معقول حقیقت یاب را یک کیفرخواست برای قتل برابر حداقل آقای تراویس اما به احتمال زیاد در برابر دو آقای گرگوری McMichael در نظر گرفته شود و لوازم جانبی به قتل است.”

خانواده ترس Arbery را به قتل خواهد لغزش از طریق ترک و به امریکا بر COVID-19 همه گیر که تعطیل زیادی از اقتصاد کشور را با توجه به مریت و کوپر.

مسن McMichael, 64, برای اولین بار کشف Arbery پا “تخلیه الاغ” پایین Satilla درایو و بلافاصله فکر کردم مرد جوان شد یک سارق که اخیرا با هدف قرار دادن محله با توجه به Glynn شهرستان گزارش پلیس.

McMichal خود را برداشت .357 Magnum به عنوان تراویس McMichael در زمان از یک تفنگ ساچمهای و آنها شروع به پریدن کرد به کامیون خود را به تعقیب, پلیس گفت:.

“‘توقف, توقف ما می خواهید به صحبت کردن با شما'” سالمند McMichael پلیس گفت که او فریاد زد در Arbery.

یک سوم مرد همسایه تنها شناخته شده به عنوان “رادی” نیز پیوست تعقیب و شروع به پریدن کرد به جفت وانت به گفته پلیس.

پس از مردان در نهایت با Arbery وجود دارد منجر به مرگ یک رویارویی است.

“مایکل اعلام کرد (که) ناشناس نر شروع به خشونت حمله تراویس و دو مرد پس از آن شروع به مبارزه با بیش از تفنگ ساچمهای در نقطه ای که تراویس اخراج یک شات و سپس دوم و بعد از آن وجود دارد شات دوم” با توجه به گزارش پلیس.

در این گزارش نیست به طور خاص می گویند اگر Arbery مسلح بود. در آن هیچ اشاره ای هر سلاح که بر روی بدن خود را.

مریت گفت: قربانی نبود مسلح.

“مایکل اظهار داشت: او نورد مرد به دیدن اگر مرد تا به حال یک سلاح” با توجه به گزارش پلیس.

گرگوری McMichael پلیس گفت که او معتقد بودند او خال خال قربانی در محله خود را روز قبل از آن — و این که او “گیر کردن شلوار خود را که منجر آنها را به این باور مرد مسلح شد” با توجه به گزارش پلیس.

پدر و مادر نمی تواند نظر پنج شنبه در چندین علنا ذکر شماره تلفن را برای این جفت ارز است.

قربانی سابق دبیرستان بازیکن فوتبال و بهداشتی از چرم گاومیش است که سرش می دویم. به طور منظم خانواده اش گفت.

“من می دانستم که در برخی از نقطه رفت که زیربخش” به عنوان یک هل دهنده کوپر گفت. “به عنوان یک مادر, من هرگز نگران به او دویدن و یا فقط در حال اجرا به عنوان زمانی که او در آنجا ماند در خیابان. منظورم این است که هیچ کس نباید او را خسته. “

مقامات مرتبط Arbery به منازل به قصد سرقت در محله ذکر شده توسط گرگوری McMichael. مریت اذعان کرد که Arbery رفته اند ممکن است از طریق فریم از یک خانه در حال ساخت در محله — چیزی نیست که یک جرم و قطعا توجیه نمی مرگبار, تیراندازی, او گفت:.

“که خانه ندارد, درب و پنجره,” او گفت:. “تحت قانون در کشور گرجستان به منظور ارتکاب جرم با ورود کسی خانه شما را مجبور به شکستن مهر و موم شکستن درب به زور وارد چیزی است که در غیر این صورت قفل شده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de