1 / 3

انتخابات سال 2020 بایدن اتهامات

این تصویری framegrab تصویر از MSNBC را صبح جو نشان می دهد که دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن صحبت به شرکت میزبان میکا برژینسکی جمعه, مه 1 سال 2020 است. (MSNBC را صبح و جو از طریق AP)

نیویورک (AP) — اگر جو بایدن به دنبال یک نرم محل فرود به آدرس تجاوز جنسی اتهامات ساخته شده توسط سابق سنا کارمند او پیدا کند آن را جمعه در MSNBC را “صبح جو.”

20 دقیقه مصاحبه از presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد انجام شده توسط میکا برژینسکی بود بلانت و اغلب ناراحت کننده یک نقطه عطف رسانه های لحظه ای در سال 2020 مبارزات انتخاباتی.

معاون سابق رئیس جمهور تا به حال با آن روبرو افزایش فشار به طور علنی رسیدگی به اتهامات توسط تارا Reade که او تا به حال حمله به او در اوایل 1990s که او همواره رد شده است. در طول مصاحبه بایدن گفت: “این هرگز اتفاق افتاده است.”

نیویورک تایمز واشنگتن پست و آسوشیتدپرس را همه انجام می شود در نهایت بی نتیجه تحقیقات از اتهامات عنوان شده علیه. بایدن مخالفان می گویند دیگران در رسانه ها آهسته بوده است به گزارش آنها.

بسیار شبیه به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کنسانتره خود را در مصاحبه با Fox News Channel, بایدن به یک شبکه مواجه نگردند با حمایت افکار میزبان. برژینسکی و شرکت میزبان جو Scarborough شده اند تاول در روزانه پوشش مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و coronavirus بیماری همه گیر.

هنگامی که یکی دیگر از MSNBC, میزبان, Chris Hayes, بحث Reade اتهامات در اوایل این هفته وجود دارد یک تماس فوری خود را برای شلیک در توییتر توسط بایدن هواداران که فکر می کردم که آنها سزاوار نیست مردم پخش.

با وجود آن زمینه برژینسکی نمی مشت بکشد. او گرافیکی توصیف اتهامات علیه بایدن و از او خواست تا “در رکورد با مردم آمریکا است. آیا شما حمله جنسی به تارا Reade?”

بایدن تکرار انکار اتهام.

برژینسکی honed در بایدن نقل قول های ساخته شده در طول جلسات تایید به دیوان عدالت برت Kavanaugh که زنان را که به اتهام تجاوز جنسی باید درمان شود با این فرض که جوهر از آنچه آنها در حال صحبت کردن در مورد واقعی است.

“من قصد دارم به سعی کنید و بپرسید بسیاری از راه های مختلف,” او گفت:.

پنج وجود دارد. “باید ما شروع کردن با این فرض که جوهر از آنچه که او صحبت کردن در مورد واقعی است؟” “چرا از آن است که واقعی به صورت (Kavanaugh متهم دکتر کریستین Blasey) فورد اما نه برای تارا Reade?” “زنان هستند به اعتقاد شود مگر اینکه آن مربوط به شما؟” “چرا از آن است که های مختلف در حال حاضر؟” “آیا شما حسرت آنچه شما گفت: در طول Kavanaugh جلسات?”

بایدن گفت: اتهامات باید جدی گرفته شود اما این که “در پایان این حقیقت مهم است.”

به طور مشابه برژینسکی فشرده بایدن پنج بار در مورد این که چرا معاون سابق رئیس جمهور درخواست نیست که شخصی مقالات اطراف خود را حرفه ای است که اهدا شده بود به دانشگاه دلاور بود unsealed به طوری که مردم می تواند تعیین کند که آیا وجود دارد هر چیزی که وجود دارد در مورد Reade اتهامات. بایدن گفت: سوابق پرسنل که شامل هر گونه اتهامات خواهد بود با ملی بایگانی.

“آیا شما کاملا مشخصی وجود دارد این است که هیچ سابقه ای از هر گونه شکایت توسط تارا Reade در برابر شما ؟” سابق ایسنا خبرنگار پرسید.

برژینسکی همچنین خواسته بایدن که آیا وجود دارد هر گونه عدم افشای توافق نامه امضا شده توسط زنان بود که برای او کار می کرد.

بعد برژینسکی توییتی که مصاحبه با بایدن دشوار بود “شناخته شده و به شدت مورد احترام او برای چندین دهه” اضافه کردن پرانتز “من هنوز هم می توانم.”

او دریافت برخی از ستایش آنلاین از محافظه کاران در رسانه ها.

“واقعا سوالات سخت امروز ایم” اسکات Whitlock, دانشیار سردبیر white dog, یک سایت اجرا شده توسط محافظه کار رسانه ای مرکز تحقیقات. “دوباره این سوال را باید پرسید: چرا در این پنج هفته به اتفاق می افتد؟”

اد Morrissey ارشد سردبیر در هوای گرم وبلاگ گفت: “بسیاری از ما را مدیون عذرخواهی” به “صبح جو” و برژینسکی.

سی ان ان مفسر s. e. Cupp آن را به نام فوق العاده ،

“در حال حاضر بدون بیشتر حقایق آن را فقط ممکن است برای رای دهندگان برای تصمیم گیری آنچه آنها باور دارند” Cupp نوشت.

___

این داستان به روز شده است به املای دیوان عدالت برت Kavanaugh.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de