چهارمین بار است که جذابیت! پس از شکست در روابط با هانا قهوه ای, هانا ان Sluss و مدیسون Prewett, پیتر وبر فکر می کند او در بر داشت خود فرد است.

“من در نهایت آن را کردم راست” به لیسانس آلوم 28 نظر بر روی دوست دختر جدید خود را Kelley فلاناگان‘s Instagram ارسال در جمعه, مه 1.

‘Bachelor’ Alum Peter Weber Says He ‘Finally Got It Right’ With Kelley Flanagan
حسن نیت ارائه میدهد کلی فلاناگان/Instagram

در پست شیکاگو وکیل 28 مشترک یک داستان در مورد زمان او ملاقات Kygo در PoloFest 2019 در دنور قبل از رقابت بر وبر فصل ABC واقعیت دوستیابی سری.

“رجعت به زمانی که من ملاقات Kygo در ماه اوت کردم و او را به ثبت نام در اين راحتي به هدیه به پیتر در نشان می دهد! ❤️ #polofest” او زیر نویس این ارسال در روز جمعه از جمله یک عکس با جی 28 و همچنین به عنوان ضربه محکم و ناگهانی یک رسانه عبور کند که Kygo امضا شده با دست نوشته پیام “خلبان پیت نمی تواند گنگ است. انتخاب کلی!”

ما هفتگی اخبار شکست در 28 آوریل که وبر و فلاناگان به طور رسمی در یک رابطه با یک منبع آشکار “پیتر و کلی به طور کامل آشنایی, اما آنها به اعتراف به آن به مردم است. او شده است بسیار دقیق تر شده است و ماندن در خانه او از زمان حادثه با پیتر در حالی که راه رفتن در Riverwalk در شیکاگو و نمی خواهید به انتقاد از سراسر اینترنت.”

‘Bachelor’ Alum Peter Weber Says He ‘Finally Got It Right’ With Kelley Flanagan
پیتر وبر و کلی فلاناگان. شاتر/ABC/جان Fleenor

زن و شوهر جدید همه اما تایید این خبر در روز جمعه با به اشتراک گذاشتن یک Infinite تصویری از خود آواز به همراه Akon‘s آهنگ “مهم نیست.” در حالی که cozied تا بر روی نیمکت آنها crooned “هیچ کس می خواهد برای دیدن ما با هم اما مهم نیست هیچ / چون من به شما کردم.”

خلبان مادر باربارا وبر — که آن را روشن ساخته شده در طول دوره کارشناسی: پس از آخر رز ویژه در ماه مارس است که او نه یک فن از Prewett — به او مهر تایید به پسرش عاشقانه با فلاناگان در روز شنبه, مه 2 گذاشتن یک کولاژ از عکس ها از جفت با عنوان “سرندیپیتی.”

پیتر پدر پیتر وبر Sr.بعدا نوشته شده دو جرقه بزند از لیسانس آلوم و دوست دختر جدید خود را در Instagram صفحه نوشته “شادی خود را پیدا کردن کمک خلبان.” او همچنین به نام مرغ عشق “یک مسابقه ساخته شده در بهشت” در یک نظر بر روی Flanagan حساب.

فلاناگان به پایان رسید و در مکان پنجم در پیتر فصل لیسانس. او در نهایت پیشنهاد به Sluss, 24 قبل از تماس نامزدی خود را به رابطه اش با Prewett همچنین 24 یک شانس دوم. با این حال پیتر و آلاباما مادری شکست و تنها دو روز بعد از آخر. او شروع quarantining با فلاناگان و همکار لیسانس آلوم داستین کندریک در اواخر ماه مارس در میان coronavirus قرنطینه.

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de