پرنس ویلیام, کیت میدلتون آسایش عمومی در میان ساسکس جفت غیاب

پرنس ویلیام و کیت میدلتون است و باید مسئولیت های اضافه شده به راحتی مردم بریتانیا

با COVID-19 مانند آتش سوزی گسترش پرنس ویلیام و کیت میدلتون گزارش شده است احساس تاثیر چپ توسط پرنس هری, و Meghan Markle خروج از خانواده سلطنتی.

طی مصاحبه ای با خورشیدسلطنتی متخصص اینگرید Seward, editor-in-chief از عظمت مجله صحبت در مورد دوک و دوشس کمبریج و خود را به تازگی اضافه شده مسئولیت در میان COVID-19.

“آنها احساس می کنند تقریبا به طور کامل مسئول به عنوان آنها تنها با نفوذ آنهایی که جوان به اندازه کافی به خارج وجود دارد در حال حاضر به غیر از سوفی و ادوارد و شاهزاده خانم سلطنتی” سورد توضیح داد.

“آنها را به بالاترین مشخصات و می خواهید به استفاده از آن به نفع سلطنت است که دیده می شود به عنوان یک راحتی به مردم در این زمان است.”

قبل از امضای کردن سلطنتی متخصص اشاره کرد که حتی اگر شاهزاده ویلیام و کیت حجم کار افزایش یافته است ده بار از شاهزاده هری و مگان خروج او فکر می کند Cambridges از ذهن نیست که آن را در همه.

“من فکر می کنم آنها در حال ارسال این پیام است که آنها می توانید آن را در خود را بدون پشتیبانی از دوک و دوشس Sussex,” او گفت:. “من تصور که Cambridges به مراتب آرام تر و راحت تر از مگان و هری به سمت چپ.”


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله