در حال رشد در بالا! به افتخار شاهزاده خانم شارلوت 5th birthday, دوشس کیت و پرنس ویلیام رونمایی شد عکس جدید از دختر خود را — و همه آنها به ضرب گلوله توسط زن جوان, دختر و مادر!

“دوک و دوشس کمبریج بسیار خوشحال برای به اشتراک گذاشتن چهار عکس جدید از شاهزاده خانم شارلوت جلوتر از او پنجمین سالگرد تولد فردا” بیانیه ای از کنزینگتون سلطنتی رسمی Instagram صفحه خوانده شده در چهار شنبه, آوریل 1. “تصاویر گرفته شده توسط دوشس به این خانواده کمک کرد تا بسته بندی و تحویل بسته های مواد غذایی به صورت جدا بازنشستگان در منطقه محلی است.”

کیت 38 و ویلیام, 37, استقبال, تنها دختر خود در سنت مری در بیمارستان در لندن در مارس 2, 2015. او خواهر کوچکتر به شاهزاده جورج 6 و دومین فرزند ارشد خواهر و برادر شاهزاده لویی, 2.

در اوایل سال جاری دوشس کمبریج را باز کرد تا در مورد تجربه خود را با افزایش سه آنهایی که جوان. در انجام این کار, او اعتراف کرد که او بیش از حد تجربیات گناه مادر را از زمان به زمان.

“بله کاملا — و هر کسی که نمی به عنوان یک مادر است در واقع دروغ گفتن! بله—تمام وقت, بله,” او گفت: در طول یک مصاحبه نادر در “مبارک مادر مبارک عزیزم” پادکست در ماه فوریه است. “و شما می دانید که حتی امروز صبح از آمدن به مهد کودک مراجعه کنید در اینجا — جورج و شارلوت بودند مانند” مامان و دختر چگونه می تواند شما را احتمالا نمی تواند حذف ما را در مدرسه امروز صبح؟”

کیت ادامه داد: “اما این یک چالش همیشگی. شما شنیدن آن وقت و زمان دوباره از مادرم حتی مادرم که لزوما کار و نمی کشیده در جهت نیاز به حقه بازی زندگی کاری و زندگی خانوادگی… و همیشه نوع سوال خود را در تصمیم گیری های خود و خود قضاوت و چیزهایی مانند آن است, و من فکر می کنم که شروع می شود از لحظه ای که شما به یک نوزاد!”

همانطور که از اواخر کیت و ویلیام مجبور به تنظیم به مدرسه در منزل خود و دو فرزند ارشد کودکان در طول coronavirus قرنطینه. طی مصاحبه ای با بی بی سی در مارس 16, William اعلام کرد که مدرسه در منزل بوده است “سرگرم کننده” در حالی که کیت لمس کردن در بچه های خود را “استقامت.”

“من نمی دانم که چگونه آنها آن را انجام داده راستش,” او توضیح داد در آن زمان است. “شما مرتب کردن بر اساس پیچ یک چادر چادر را دوباره پایین, آشپز, پخت [و] شما به پایان روز. آنها تا به حال یک زمان دوست داشتنی اما این شگفت انگیز است چه مقدار از آنها را می توان به یک روز, که برای اطمینان حاصل کنید.”

یک منبع گفت:” ما که کیت نگه داشته است سه فرزند خود را سرگرم از خانه های باغبانی و پخت با هم. “کیت پزد و تزیین کیک با بچه ها [در] آخر هفته” خودی نشان داد و اشاره کرد که “آشپزخانه همیشه کامل ظروف سرباز یا مسافر تا پایان آن همه بخشی از سرگرم کننده است.”

پایین ببینید شایان ستایش عکس های جدید از شاهزاده خانم شارلوت!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net